Filtre 0
Filtre 0
INESIS Kód 8546437 2690448

Laserový golfový zameriavač 900

150,00 €
Farba: ŽLTÁ
  • ŽLTÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Tento zameriavač sme vytvorili pre skúsených hráčov, ktorí chcú poznať vykonanú vzdialenosť.

VÝHODY

Výdrž

5 000 meraní.

Skladnosť

105 x 73 x 39 mm; 4,1 x 2,9 x 1,5 palca.

Zväčšenie

x6.

Dosah

Min – Max: 5 m – 1 200 m. Vlajka: 320 m. Strom: 640 m.

Presnosť

+/- 1 m.

Možnosť nastavenia

Dioptrické nastavenie okulára pre prispôsobené videnie.

Hmotnosť

175 g.

Inštrukcie


TECHNICKÝ POPIS

Presné a rýchle vzdialenosti

Vďaka zameriavaču 900 Inesis si rýchlo odmeriate všetky dôležité vzdialenosti počas hry na ihrisku, a to buď v metroch alebo v yardoch. Či už potrebujete poznať vzdialenosť k vlajke, vzdialenosť na prestrelenie bunkera alebo na umiestnenie loptičky na dogleg, zameriavač je ideálny na to, aby ste si vedeli vybrať správnu palicu.

Napredujte rýchlejšie

Laserový zameriavač 900 Inesis je ideálnym spoločníkom pri ďalšom napredovaní. Meranie zameriavačom je najlepším prostriedkom, ako skontrolovať skutočne prejdenú vzdialenosť po každom údere a ako si vybrať vhodnú palicu. Umožňuje vám zistiť, či správne šviháte, a pomáha pri výbere palíc, ktoré budete na jednotlivé vzdialenosti potrebovať.

Presné a nepretržité meranie.

Krátkym stlačením snímača sa vám zobrazí vzdialenosť, dlhším stlačením si zónu zameriate a v reálnom čase uskutočníte merania.

Funkcia náklonu a kompenzácie vzdialenosti

Keď je vlajka vztýčená, musíte použiť palicu, ktorou dosiahnete väčšiu vzdialenosť, ako keby ste hrali putterom. Rovnako, keď vlajka leží, musíte použiť palicu, ktorou dosiahnete menšiu vzdialenosť pri údere. Laserový zameriavač 900 Inesis vám uvedie uhol a vzdialenosť k jamke, aby ste si jednoduchšie mohli zvoliť vhodnú palicu.

Homologácia na súťaže

Kompenzácia vzdialenosti nie je počas turnaja dovolená. Môžete si ju zapnúť potiahnutím za krúžok okolo objektívu a vypnúť zatlačením tohto krúžka. Takto môžete počas tréningov robiť pokroky v rámci odhadovania kompenzácie vzdialenosti pri odohratých ranách na nerovnom povrchu. Zameriavač 900 Inesis môžete používať aj počas turnajov, avšak túto funkciu kompenzácie vzdialenosti musíte mať vypnutú.

Funkcia Priorita vlajky

Aby ste mohli odmerať vzdialenosť k vlajke a nie k stromu, ktorý sa nachádza za ňou, má zameriavač 900 od Inesis funkciu priority najbližšieho cieľa, ktorá odizoluje vlajku od pozadia a tak dokáže jej vzdialenosť rýchlo a spoľahlivo odmerať.

Potvrdenie merania vibráciou

Keď laserový zameriavač 900 Inesis meria, potvrdí vám to zavibrovaním. Ak chcete, toto vibrovanie si môžete vypnúť.

Prístupnosť a ochrana

Polopružný obal chráni váš laserový zameriavač 900 Inesis počas hry i prepravy. Počas hry môžete obal nechať otvorený, aby ste sa k zameriavaču rýchlo dostali a vrecko zatvoríte gumičkou, aby vám zariadenie nespadlo. Zameriavač má certifikáciu IPX2 (odoláva ľahkému dažďu).

Obsah súpravy

Laserový zameriavač 900. Ochranná taštička. Karabína. Čistiaca handrička. Lítiová batéria CR2. Návod na používanie.

Koncepcia Inesis

Naše produkty vyrábame tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám pri ich používaní. Inesis je skupina nadšených hráčov golfu, ktorej svojimi postrehmi umožňujete neustále zdokonaľovať golfové produkty, aby ste mali naozajstný pôžitok z hry.

Zloženie

Zloženie

Konštrukcia: 50.0% Akrylonitril-butadién-styrén, 30.0% Polykarbonát-akrylonitril-butadién-styrén, 20.0% Latex zo styrén-butadiénového kaučuku; Doska: 20.0% Meď, 50.0% Akumulátor LiPo, 30.0% Epoxidová živica; Šošovky: 100.0% Minerálne sklo; Kostra: 100.0% Nikel

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Test nášho zameriavača 900 nájdete na nezávislej stránke MyGolfSpy: https://mygolfspy.com/best-laser-rangefinder-of-2019.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

V snahe naše výrobky neustále zlepšovať počúvame pripomienky hráčov. Váš názor je pre nás dôležitý! Sme v neustálom kontakte s hráčmi golfu rôznych úrovní, vďaka čomu môžeme vyrábať výrobky prispôsobené všetkým kategóriám golfistov.

Videá