Od 27.11 sú naše predajne otvorené pre NÁKUP OBUVI a zároveň slúžia ako VÝDAJNÉ MIESTA online objednávok.

9.7. 2021 otvárame
Decathlon Nitra

Otvárame pre Vás predajňu Decathlon v Nitre!


Decathlon už viac ako 5 rokov sprístupňuje radosť zo športovania na Slovensku a 9.7. sa nám to podarí v ďalšom meste, a to v NITRE! Pripravujeme pre Vás predajňu, v ktorej nájdete športové produkty našich značiek, ktoré pre vás navrhujeme, testujeme a vyrábame vo vývojových centrách po celom svete.

Predajňa Decathlon Nitra sa bude nachádzať v obchodnom dome Prior na prvom poschodí a ponúkne samoobslužné pokladne, servis bicyklov, kolobežiek, kolieskových korčúľ, brúsenie korčúľ a potlač tričiek. V našej 11. predajni sa môžete tešiť na širokú ponuku športového oblečenia a vybavenia pre začiatočníkov, pravidelných a pokročilých športovcov. Každý si nájde to svoje z ponuky viac ako 55 športov, či už sa venuje fitnes, turistike, cyklistike, behu, rýchlej chôdzi, plávaniu, kajakovaniu, futbalu, poľovníctvu, rybolovu, alebo zimným športom ako lyžovanie a snowboarding.

Parkovanie pre návštevníkov OD Prior je cez týždeň 2 hodiny zadarmo a počas víkendu 4 hodiny zadarmo.

Všetky športové produkty a doplnky si budete môcť vyskúšať a otestovať priamo počas nakupovania. Ak vám niektorý z našich produktov nesadne, na výmenu a vrátenie tovaru máte až 365 dní. Ak sa Vám na predajni nepodarí nájsť tovar, ktorý ste hľadali, tak celú športovú ponuku Decathlonu, 15 000 produktov a 55 športov, môžete objaviť prostredníctvom internetového obchodu www.decathlon.sk, ktorý ponúka dve služby zdarma (Klikni & Vyzdvihni / E-rezervácie s vyzdvihnutím na predajni) a dve platené služby (dopravu priamo domov, alebo na výdajné miesto).

Tešíme sa na Vás 9.7. v Nitre!

#ŠportPreVšetkýchNaSlovensku

Nájdete nás

Štefanikova trieda 73/48
949 01 Nitra
Pondelok - Nedeľa : 9:00 / 21:00