REZERVUJTE NA PREDAJNI A VYZDVIHNITE OD 1HOD! VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.
Kód : 8514382
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
NÁVNADY NA KAPROV

Boilies Wellmix Cesnak 20 mm 1 kg CAPERLAN

CAPERLAN
4.5/5
4.5/5
DECATHLON.SK
Určené pre rybárov na lov kaprov v sladkej vode. Z boilies Wellmix sa rýchlo uvoľňujú častice a vytvárajú lákavú zónu pre kapry. Či už ako nástraha alebo na vnadenie, tieto boilies vás presvedčia, že jednoduchosť je synonymom účinnosti.

Výhody

Rýchlosť akcie Vysoká atraktívnosť vďaka rýchlemu rozptylu aróm a častíc.
Lákavosť Jednoduché, prírodné a účinné receptúry na lov a vnadenie.
Univerzálne použitie Boilies určené na rýchly lov alebo postupné vnadenie.
Detail výrobku

Technický popis

Wellmix? Jednoduchosť a účinnosť

Aby sme vám ponúkli rýchlo účinné a cenovo výhodné boilies, naši inžinieri uprednostnili jednoduchosť pred zložitosťou pri výbere ingrediencií každej receptúry. Boilies Wellmix sú preto zložené prevažne z troch múčok (kukuričná, pšeničná, sójová) a zo semien (repka). Vďaka tejto voľbe vám môžeme ponúknuť obzvlášť cenovo dostupné a kvalitné boilies vyrobené z jednoduchých, ale prvotriednych múčok: Kvalita nadovšetko!

Nástraha alebo návnada?

Boilies Wellmix sú určené na dve hlavné použitia, v ktorých excelujú. 1/ Použite ich ako nástrahy pri rýchlom love. Prekvapia vás svojim okamžitým lákavým účinkom. Táto účinnosť priamo súvisí s rozpustnosťou boilies Wellmix, ktorá zaisťuje postupné ale rýchle rozptyľovanie častíc: Špičkové boilies na niekoľkohodinový lov! 2/ Kŕmte ekonomicky bez zbytočného prekrmovania kaprov vďaka kontrolovanému obsahu bielkovín.

Tabulka nutričných hodnôt

Zloženie: kukurica, pšenica, sója, extrakt rastlinných bielkovín, semená. Prísada: cesnaková aróma (0,2 %). Obsah analytických zložiek: Proteíny v hrubom: 8,3 %. Tuky: 3,2 %. Minerálne látky: 2,3 %. Vláknina: 1,1%. Sodík: 0%. Obsah vody: 30 %

Zloženie/rady

Tipy na skladovanie Po použití vrecko dobre zatvorte.
Obmedzenie v používaní Použite do dátumu uvedeného na obale.

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie