Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8520297
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
GOLFOVÉ LOPTIČKY, RUKAVICE, ODPALISKÁ

Vyvýšené tíčko 100 6 mm 10 ks INESIS

INESIS
4.6/5
4.6/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 3.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 3.99
Toto tíčko sme vytvorili pre začínajúcich hráčov golfu, ktorí túžia mať tíčko vo fixnej výške. Toto tíčko s výškou 6 mm sa odporúča na odpaľovanie hybridmi a železami. Vhodné je aj na drevá.

Výhody

Možnosť nastavenia Vďaka tejto koncepcii budete mať tíčko vždy v rovnakej výške.
Odolnosť Vďaka tvaru a materiálu je tíčko mimoriadne odolné voči opakovaným úderom.
Ergonomický tvar Tvar hlavy umožňuje dobré uchopenie loptičky a tíčka jednou rukou.
Stabilita Tvar hlavy poskytuje loptičke dobrú stabilitu.
Jednoduché použitie Profilovaná špička uľahčuje vloženie tíčka do tvrdej zeme.
Dobrá viditeľnosť Zvolili sme sýte farby, aby ste tíčko ihneď zbadali.

Technický popis

Prečo používať vysoké tíčko 100?

Aby ste loptičku odpálili vždy z rovnakej výšky, tíčko má „sukienku“ v spodnej časti, ktorá ho zablokuje na určenú výšku vtedy, keď loptičku odpálite do trávy.
Ponúkame vám celú súpravu tíčok v piatich výškach (6 mm, 12 mm, 24 mm, 37 mm, 46 mm), čím uspokojíme potreby každého golfistu. Toto tíčko s výškou 6 mm sa odporúča na odpaľovanie hybridmi a železami. Vhodné je aj na drevá.

Premyslená koncepcia od hlavy po špičku

Prepracovali sme tvar našich vyvýšených tíčok, vďaka čomu sú výkonnejšie. Hlava bola vytvorená tak, aby loptičke poskytla maximálnu stabilitu a lepšie uchopenie, aby golfista, ktorý sa chystá tíčko zapichnúť do zeme, mal v jednej ruke aj tíčko aj loptičku. Telo bolo maximálne stenčené, aby bolo ľahké na pohľad a aby dochádzalo iba k minimálnej interakcii s hlavou palice počas odpalu. Profilovaná špička uľahčuje vloženie tíčka do tvrdej zeme.

Trvácne a viditeľné

Tíčko s plastovou násadkou je vytvorené tak, aby odolávalo opakovaným ranám palice. Vďaka tomu ho môžete používať opakovane. Aby ste ho po odpale čo najjednoduchšie našli, zvolili sme pri jeho vytváraní sýte farby, vďaka ktorým ho ihneď zbadáte.

Koncepcia Inesis

Naše produkty vyrábame tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám pri ich používaní. Inesis je skupina nadšených hráčov golfu, ktorej svojimi postrehmi umožňujete neustále zdokonaľovať golfové produkty, aby ste mali naozajstný pôžitok z hry. .

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Konštrukcia
100% polypropylén

Naše záväzky

Schválil V snahe naše výrobky neustále zlepšovať počúvame pripomienky hráčov. Na základe ich spätnej väzby môžeme naše výrobky ďalej zdokonaľovať. Nižšie si môžete prečítať komentáre ostatných používateľov k tomuto výrobku. Môžete tiež pridať svoj vlastný, a tak nám pomôcť.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie