Kód : 8399851
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TENISOVÉ VÝPLETY

Tenisový výplet TA 990 Power 1,27 mm z monovlákna 200 m čierny ARTENGO

ARTENGO
4.5/5
4.5/5
DECATHLON.SK
Určený pre skúsených hráčov, ktorým výplet praská skôr ako po 10 hodinách hry, a hľadajú razantnosť a dlhú životnosť. Tento výplet Artengo TA990 1,27 mm z monovlákna je dokonalý ak chcete dosiahnuť optimálny odpal a odolnosť pri hre. Má výbornú razantnosť.

Výhody

Odolnosť proti oderu Jeho kopolyesterové zloženie jasne zlepšuje odolnosť výpletu.
Razancia Zloženie z polyesteru vám prináša ťažké a silné odpaly.
Technické údery Zloženie z polyesteru a struna s hrúbkou 1,27 mm zaručujú maximálnu účinnosť.
Kontrola trajektórie Zloženie z ko-polyesteru zaručuje kontrolu.
[EN] Durable string tension Napnutie výpletu veľmi dobre drží a môžete ho používať až 3 mesiace.

Technický popis

Aké napnutie strún?

Stredné napnutie strún (18 až 23 kg) vám zaistí väčšie pohodlie, väčší účinok aj výkon. Ale budete mať, naopak, menšiu kontrolu a presnosť.
Väčšie napnutie (> 23 kg) vám zaistí väčšiu kontrolu a presnosť. Na druhú stranu vám hrozí väčšie riziko zápalu šliach. A okrem toho bude celkový účinok a váš výkon nižší.

Monovlákno?

Pri výplete z monovlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún medzi 19 a 22 kg. Dôrazne vám neodporúčame výplety z monovlákna pre deti do 15 rokov, aby nedošlo k zraneniu. Tieto výplety sú určené pre hráčov, ktorým struny praskajú najmenej po 10 hodinách hry, pretože veľmi rýchlo strácajú napnutie.

Multivlákno?

Pri výplete z multivlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún maximálne 25 kg! Tieto výplety sa odporúčajú hráčom citlivým na zápaly šliach, mladým hráčom a tým, ktorým výplet málo praská. Výplety z multivlákna si dlhšie zachovávajú napnutie.
Pri výplete z prírodných čriev vám Decathlon odporúča napnutie strún maximálne 23 kg! Tieto výplety sú jednotkou v otázke pohodlia, pocitov z hry a razantnosti. Navyše si výborne udržiava napnutie.

Ako často meniť výplet?

50 % vášho výkonu závisí od vašich schopností a 50 % od výpletu vašej rakety! Starostlivo preto vyberajte výplet, aby ste získali čo najlepší výkon.
Rada pre tých, ktorým výplet praská často: vymeňte ho pri každom poškodení.
Tým, ktorým výplet praská málo alebo vôbec nepraská, odporúča Decathlon jeho výmenu v priebehu roka toľkokrát, koľkokrát hrajú za týždeň. Príklad: Hrám tenis jedenkrát týždenne, jedenkrát za rok vymením výplet. Hrám tenis trikrát týždenne, trikrát za rok vymením výplet.

Čo radí Decathlon?

Nesnažte sa spevniť voľnejší výplet, odrazilo by sa to veľmi na jeho výkone. Menej napnuté struny vám umožnia hrať uvoľnenejšie, do hry sa nebudete nútiť a získate väčšiu silu. Už tým, že budete hrať, sa výplet opotrebuje, aj keď nepraskne. Postupne stratí pružnosť a svoje počiatočné vlastnosti. Struna (alebo jej priemer) tiež ovplyvňuje zážitok z hry. Čím je struna tenšia, tým väčší bude výkon a účinok. Čím je struna silnejšia, tým odolnejší a silnejší bude výplet!

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Lano
100% polyetyléntereftalát
Tipy na skladovanie Vyhýbajte sa prudkým zmenám teploty. Nenechávajte svoju raketu v kufri auta: teplota môže prudko stúpať aj klesať.
Obmedzenie v používaní Monovlákna nie sú vhodné pre hráčov <15 rokov!

Naše záväzky

Schválil Našimi technickými partnermi a našimi zmluvnými hráčmi. Našimi profesionálnymi hráčmi, Jéromom Haehnelom, niekdajším 78. hráčom rebríčka ATP a Nicolasom Escudé, bývalým 17. hráčom rebríčka ATP.
Testovanie výrobku Naše testy zamerané na vlastnosti výrobku prebiehajú v laboratóriu:
Test odolnosti výpletu voči roztrhaniu prebieha v laboratóriu na zariadení Canon Ball, ktoré umožňuje overiť dobrú životnosť každého výpletu.
Test odolnosti výpletu v našich laboratóriách prebieha pomocou vrhača loptičiek a umožňuje kontrolovať obnovenie energie výrobku a jeho schopnosť opätovne zvýšiť rýchlosť loptičky.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie