Pre vyhľadávanie prosím vyplňte toto pole.
Pre vyhľadávanie prosím vyplňte toto pole.

Odolnosť a účinnosť.

  • Racket sports TENIS - VÝPLET TA 930 SPIN 1,25 MM ARTENGO - PRÍSLUŠENSTVO NA TENIS
  • Racket sports TENIS - VÝPLET TA 930 SPIN 1,25 MM ARTENGO - PRÍSLUŠENSTVO NA TENIS
Kód : 8373299
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Racket sports

Tenisový výplet TA 930 Spin päťuholníkový 1,25 mm z monovlákna čierny ARTENGO

ARTENGO
4.1/5
DECATHLON.SK
9.39 - %

od

9.39**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
9.39  %
Avant0Maintenant9.39**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
skúsených hráčov, ktorým výplet praská skôr ako po 10 hodinách hry, a chcú dosiahnuť dobrý účinok a veľkú odolnosť. Tento tenisový výplet pre skúsených hráčov prináša vďaka päťuholníkovému prierezu vynikajúcu účinnosť.

VÝHODY

Technické údery Vďaka osemuholníkovému prierezu struna zaručuje lepšiu rotáciu.
Razancia Zloženie z pružného polyesteru dodáva loptičke rýchlosť.
Odolnosť proti oderu Priemer 1,25 mm zaručuje skúseným hráčom životnosť výpletu až 10 hodín.
Kontrola trajektórie Zloženie z polyesteru zaručuje pocit kontroly nad loptičkou.

TECHNICKÝ POPIS

Aké napnutie strún?

Stredné napnutie strún (18 až 23 kg) vám zaistí väčšie pohodlie, väčší účinok aj výkon. Ale budete mať, naopak, menšiu kontrolu a presnosť.
Väčšie napnutie (> 23 kg) vám zaistí väčšiu kontrolu a presnosť. Na druhú stranu vám hrozí väčšie riziko zápalu šliach. A okrem toho bude celkový účinok a váš výkon nižší.

Monovlákno?

Pri výplete z monovlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún medzi 19 a 22 kg. Dôrazne vám neodporúčame výplety z monovlákna pre deti do 15 rokov, aby nedošlo k zraneniu. Tieto výplety sú určené pre hráčov, ktorým struny praskajú najmenej po 10 hodinách hry, pretože veľmi rýchlo strácajú napnutie (20% strata po 3 hodinách hry).

Multivlákno?

Pri výplete z multivlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún maximálne 25 kg! Tieto výplety sa odporúčajú hráčom citlivým na zápaly šliach, mladým hráčom a tým, ktorým výplet málo praská. Výplety z multivlákna si dlhšie zachovávajú napnutie a dynamiku.

Ako často meniť výplet?

50 % vášho výkonu závisí od vašich schopností a 50 % od výpletu vašej rakety! Starostlivo preto vyberajte výplet, aby ste získali čo najlepší výkon.
Rada pre tých, ktorým výplet praská často: vymeňte ho pri každom poškodení.
Tým, ktorým výplet praská málo alebo vôbec nepraská, odporúča Decathlon jeho výmenu v priebehu roka toľkokrát, koľkokrát hrajú za týždeň. Príklad: Hrám tenis jedenkrát týždenne, jedenkrát za rok vymením výplet. Hrám tenis trikrát týždenne, trikrát za rok vymením výplet.

Čo radí Decathlon?

Je potrebné vyhnúť sa silnému napnutiu, zníži sa tým efektivita výpletu. Menej napnuté struny vám umožnia hrať uvoľnenejšie, do hry sa nebudete nútiť a získate väčšiu silu. Už tým, že budete hrať, sa výplet opotrebuje, aj keď nepraskne. Postupne stratí pružnosť a svoje počiatočné vlastnosti. Struna (alebo jej priemer) tiež ovplyvňuje zážitok z hry. Čím je struna tenšia, tým väčší bude výkon a účinok. Čím je struna silnejšia, tým odolnejší a silnejší bude výplet!

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

Zloženie
Racket String
100.00% polyetyléntereftalát
Tipy na skladovanie Nevystavujte výplet zmenám teploty a vlhkosti. Nenechávajte svoju raketu v kufri auta: teploty môže prudko stúpať aj klesať.
Obmedzenie v používaní Monovlákna nie sú vhodné pre hráčov <15 rokov!

NAŠE ZÁVÄZKY

Schválil Schválili naši technickí partneri Steve Darcis, 38. hráč v rebríčku ATP v roku 2017 a Nicolas Escudé, 16. hráč v rebríčku ATP v roku 2001.
Testovanie výrobku Naše testy zamerané na vlastnosti výrobku prebiehajú v laboratóriu: Test odolnosti výpletu voči roztrhaniu prebieha v laboratóriu na zariadení Canon Ball, ktoré umožňuje overiť dobrú životnosť každého výpletu. Test odolnosti výpletu v našich laboratóriách prebieha pomocou vrhača loptičiek a umožňuje kontrolovať obnovenie energie výrobku a jeho schopnosť opätovne zvýšiť rýchlosť loptičky.
Záruka 2 roky

NAŠI ZÁKAZNÍCI TIEŽ ZAKÚPILI…

Naši zákazníci tiež zakúpili…

NAKUPUJÚCI SI TIEŽ PREZERALI...

VAŠE HODNOTENIE