Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8551056
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE PLAVKY NA SURFOVANIE PRE ZAČIATOČNÍČKY

Vrchný diel dámskych plaviek Mae Waku, posuvné trojuholníky, vyberateľné výstuhy OLAIAN

OLAIAN
4.6/5
4.6/5

Farba : RUŽOVÁ

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 05/11/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 05/11/2021 3.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 05/11/2021 3.99
Navrhli sme tieto plavky pre začínajúce surfistky, ktoré surfujú v morskej pene. Tento vrchný diel plaviek s posuvnými trojuholníkmi, s odnímateľnými košíčkami, pohodlne zakrýva poprsie. Stiahnutie možno nastaviť na chrbte a na krku pomocou elastických šnúrok.

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar a strih plaviek prilieha k telu a v nižších vlnách dobre drží.

Technický popis

Ste začínajúca surfistka

Začínate so surfovaním alebo surfujete len párkrát do roka počas prázdnin. Nohy máte ponorené v malých vlnách alebo pene. Surfujete pre radosť, ktorú vám surfing prináša. Častokrát počas surfovania padáte, ale len do malých vĺn. Zostavili sme pre vás široký výber plaviek vhodných na príležitostné použitie a vašu postavu.

TYP POSTAVY

Posuvné trojuholníky sú na bikinách dôležité, pretože sa jednoducho prispôsobia každej postave, zvlášť malému a strednému poprsiu. Sú veľmi pohodlné vďaka zaväzovaniu okolo krku a na chrbte.Vďaka strihu a pružnému materiálu sú plavky veľmi pohodlné. Okamžite zvýrazňujú poprsie vďaka odnímateľným košíčkom.

Testy držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich na vzorke surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Cieľom tohto postupu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Čo sú vystužené košíčky?

Vystuženie horného dielu plaviek umožňuje zvýrazniť tvar poprsia a zaguľatiť ho bez otlačenia švov a podráždenia pokožky, ako tomu býva u penových vypchávok. Značka Olaian myslela na vás a na vaše pohodlie a výstuhy košíčkov použila u väčšiny svojich modelov. Výstuhy košíčkov môžu byť odnímateľné a v tom prípade umožňujú zväčšiť alebo zmenšiť veľkosť poprsia o pol čísla.

Odnímateľné košíčky

Odnímateľné výstuže umožňujú zmeniť veľkosť poprsia o pol čísla.

Nastaviteľné

Výhodou týchto plaviek je, že vrchné trojuholníkové diely sa dajú posúvať podľa veľkosti poprsia.

Podšívka

Pokožka pod mokrými plavkami nepresvitá vďaka podšívke.

VEĽKOSŤ V SUCHOM A MOKROM STAVE

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih za sucha, aby aj vo vode výborne sedeli. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky musia dobre priliehať už pri skúšaní. Musíte cítiť spevnenie. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

OLAIAN, ZNAČKA SPOLOČNOSTI DECATHLON PRE SURFOVANIE

Olaian je nová značka vybavenia pre surf a bodyboard od Decathlonu so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. Naše vývojové centrum sa nachádza priamo pri mori, takže môžeme naše produkty otestovať v praxi, aby sme sa presvedčili o ich vlastnostiach.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa vypočítava z jeho celého životného cyklu pomocou rôznych ukazovateľov. Celková známka ABCDE vám pomôže jednoducho identifikovať výrobok s najmenším negatívnym vplyvom na životné prostredie, vzájomne porovnávajúc jednotlivé výrobky (tričká, nohavice, batohy). Decathlon dobrovoľne zverejňuje tieto údaje. Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
82% polyester, 18% elastan
Všitý diel
80% polyamid, 20% elastan
Podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie