16. 10. sme pre Vás otvorili našu novú predajňu Decathlon Trenčín!
Kód : 8587203
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DIEVČENSKÉ PLAVKY

Vrchný diel dievčenských plaviek Baha 900 Tiare OLAIAN

OLAIAN
4.6/5
4.6/5

Farba : ZELENÁ

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
10.99 - %

od

10.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
10.99 - %
Avant0Maintenant10.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Náš návrhársky tím navrhol tieto plavky pre skúsené surfistky, ktoré surfujú v každom type vĺn. Tento podprsenkový diel plaviek Baha veľmi dobre drží vo vlnách vďaka svojmu širokému gumovému pásu a zároveň zaručuje voľnosť pohybu pri ručnom pádlovaní.Tieto plavky majú odnímateľné košíčky.

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Ich krytie a zadný gumový pás zaručujú dobré držanie vo vlnách.
Voľnosť pohybu Zadná časť v tvare kríža surfistke umožňuje veľkú voľnosť pohybov.

Technický popis

SI SKÚSENÁ SURFISTKA

Surfovanie je tvoj obľúbený šport a surfuješ veľmi pravidelne v teplých vodách. Počas surfovania vesluješ až do line up v polohe kačky alebo korytnačky. Všetko závisí od toho, či máš shortboard, alebo longboard. Surfuješ vo vlnách s výškou viac ako 1 m a vieš manévrovať. Často padáš a si zvyknutá obiť sa pod vodou. Chceš, aby tvoje plavky zostali pri pohybe na svojom mieste a aby ti neprekážali pri pádlovaní.

TYP POSTAVY

Vytvorili sme podprsenkový diel plaviek Baha, ktorý mladým surfistkám umožňuje surfovanie bez obáv zo straty plaviek vo vlnách. So zadnou skríženou časťou a širokým gumovým pásom pod poprsím boli tieto plavky navrhnuté tak, aby umožňovali voľnosť pohybu pri ručnom pádlovaní.

TEST DRŽANIA VO VLNÁCH

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich na vzorke surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Cieľom tohto postupu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

ČO JE TO VÝSTUHA KOŠÍČKA?

Výstuha košíčka je kus peny, ktorý sa vkladá do košíčka vrchného dielu plaviek. Umožňuje dospievajúcim dievčatám prekonať ostýchavosť. Na základe rozhovorov a pozorovaní sme zistili, že v tomto veku nie je pre dievčatá jednoduché prijať svoje telo. Výstuhy košíčkov umožňujú zakryť bradavky, ktoré možno vidieť pri premočených plavkách.
Tieto výstuhy košíčkov sú odnímateľné, čiže si ich môžete vybrať, alebo ponechať.

URČENIE VEĽKOSTI DIEVČENSKÝCH PLAVIEK:

V Decathlone vytvárame plavky pre mladé surfistky, pričom berieme do úvahy ich rast, preto systematicky priradzujeme postavu k veľkosti, teda zohľadňujeme výšku dieťaťa, pretože vek nestačí na zaručenie správnej veľkosti. Dve mladé dievčatá vo veku 10 rokov môžu mať úplne odlišné veľkosti, rozmery, hmotnosť a telesnú stavbu. Odporúčame tiež vyskúšanie v kabínke, ak je to možné.

TABUĽKA NAŠICH VEĽKOSTÍ DIEVČENSKÝCH PLAVIEK

Tu je vzťah medzi vekom a výškou postavy, ktorý možno vidieť na etiketách našich plaviek:
Tu je vzťah medzi vekom a výškou postavy, ktorý možno vidieť na etiketách našich plaviek:
4/5 roky: od 105 do 114 cm. 5/6 rokov: od 115 do 124 cm. 7/8 rokov: od 125 do 132 cm. 8/9 rokov: od 133 do 142 cm. 10/11 rokov: od 143 do 150 cm. 12/13 rokov: od 151 do 160 cm. 14/15 rokov: od 161 do 169 cm.

VEĽKOSŤ V SUCHOM A MOKROM STAVE

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky musia dobre priliehať už pri skúšaní. Musíte cítiť spevnenie. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

OLAIAN, ZNAČKA SPOLOČNOSTI DECATHLON PRE SURFOVANIE

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie a bodyboarding. V našich kanceláriách, ktoré nazývame „s nohami vo vode“, môžeme v rovnakom dni plavky navrhnúť a následne ich otestovať priamo v mori, aby sme si overili ich držanie vo vlnách.

Poznámka o vplyve výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie je vypočítaný na základe rôznych faktorov. Celosvetové hodnotenie ABCDE je určené na ľahké identifikovanie výrobkov s najekologickejšími vlastnosťami spomedzi výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy...). Decathlon je jedným z výrobcov, ktorí toto označenie na výrobky umiestňujú. Viac informácii na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
82% polyester, 18% elastan
Bandeau pás
80% polyamid, 20% elastan
Podšívka
100% polyester
Podpažie (látka)
100% polyester
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte v chlórovej vode.

Naše záväzky

Schválil Naše mladé testerky z Olaianu, ktoré plavky vyskúšali v reálnych podmienkach v Baskicku v blízkosti nášho návrhárskeho strediska.
Testovanie výrobku Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie