Kód : 8518835
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TYČINKY, GÉLY A PRÍPRAVKY PO SÚŤAŽI

Tyčinka čokoládovo-karamelová DOMYOS

DOMYOS
4.4/5
4.4/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 2.95
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 3.95
Náš tím vyvinul túto proteínovú tyčinku (22 g) s čokoládovo-karamelovou príchuťou, ktorá sa odporúča po tréningu alebo kedykoľvek cez deň.V balení 4 tyčinky. A čo keby ste po tréningu vymenili tradičný energetický nápoj v šejkri, ktorý používate pri posilňovaní svalov a ich udržiavaní? Dajte si 22 g proteínov v podobe chutnej srvátkovej tyčinky!

Výhody

Udržovanie a naberanie svalovej hmoty 22 g proteínov v jednej tyčinke.

Technický popis

Prečo mám jesť proteínové tyčinky?

Zabudnite na klasické pochutiny, ktoré obsahujú veľa tuku a nemajú skoro žiadne bielkoviny! Športovec, ktorý chce dosiahnuť svoj cieľ, musí byť dôsledný vo svojom stravovaní a životnom štýle. Proteínové tyčinky prinášajú 22 g bielkovín (bielkoviny sa podieľajú na udržiavaní a rozvoji svalovej hmoty). Tyčinky sú tiež vynikajúcim zdrojom energie, pretože obsahujú 25,3 g uhľohydrátov.

Kedy si mám dávať proteínové tyčinky?

Tyčinku si môžete dať pred tréningom alebo po ňom, a nahradiť tak energický nápoj používaný po tréningu. Hoci má šejker so srvátkovým nápojom výhodu, že sa rýchlejšie vstrebáva, aj tieto tyčinky bohaté na bielkoviny vám umožnia udržiavať a ďalej tvarovať svaly. Môžete si tiež vziať tyčinku na občerstvenie kedykoľvek, a tak zabrániť prejedeniu z príliš tučného občerstvenia, ktoré má málo bielkovín. Vaše svaly vám určite poďakujú!

Môžem jesť tieto tyčinky, keď chudnem alebo mám obdobie nižšieho kalorického príjmu?

Táto tyčinka nenahrádza pestrú stravu. Nemôže byť plnohodnotnou náhradou stravy. Každý deň, keď si dáte tyčinku, si urobíte radosť, a pritom dodržíte svoju diétu a podporíte svalový rozvoj. Nezabúdajte však, že ak máte obdobie chudnutia alebo nižšieho kalorického príjmu a počítate si kalórie, naše tyčinky obsahujú značné množstvo sacharidov.

Rady týkajúce sa výživy

Popri fyzickej aktivite je dôležité dodržiavať pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade dlhodobej spotreby (viac ako 2 mesiace) sa obráťte na svojho lekára alebo dietetika. Kontraindikáciou pri tomto výrobku je preťaženosť ľadvín a pečene, je nevhodný pre tehotné ženy a deti do 14 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte odporúčanú dennú dávku. Pite pravidelne.

Tabulka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty: 100 g | 60 g. Energia: KJ: 1636 | 983. kcal: 388 | 233. Tuky: 9,8 g | 5,9 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 5,3 g | 3,2 g. Sacharidy: 42,1 g | 25,3 g, z toho cukry: 24,4 g | 14,6 g. Proteíny: 37,0 g | 22,2 g. Soľ: 0,38 g | 0,23 g.

Hmotnosť

0,282 kg

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Tipy na skladovanie Skladujte na suchom mieste pri teplote 16 až 18 °C.
Obmedzenie v používaní Nedostatočnosť obličiek, pečene, tehotné ženy a mladší ako 14 r.

Naše záväzky

Vaše hodnotenie