Kód : 8493626
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Classe réservée pour FIRST

Detská polovysoká obuv MH120 Mid na turistiku nepremokavá modrá QUECHUA

QUECHUA
4.5/5

Farba : Pruská modrá

DECATHLON.SK
22.99 - %

od

22.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
22.99 - %
Avant0Maintenant22.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Naši návrhári vytvorili túto detskú polovysokú obuv na kratšiu turistiku v suchom počasí v nenáročnom teréne. Vydáte sa toto leto na turistickú túru? Táto polovysoká obuv je stvorená pre vaše dieťa, pretože je ľahká a nepremokavá a zabezpečuje dobrú priľnavosť, ktorá je nevyhnutná, keď sa dieťa všade driape!

Výhody

Priľnavosť Podrážka s koeficientom 0,66 zaisťuje bezpečnosť v každom teréne.
Nepremokavosť Nepremokavá membrána testovaná na 4 km chôdze vo vode do polovice zvrška.
Nízka hmotnosť 292 g/topánka vo veľkosti 36.
Tlmenie došľapu Výnimočný systém tlmenia došľapu päty. Záruka pohodlia a dlhej životnosti.
Odolnosť Zosilnené oblasti ohybu a lepené oblasti.
Detail výrobku

Technický popis

Priľnavosť podrážky

Dizajn podrážky je výsledkom dlhodobého výskumu v našich laboratóriách a spolu so špeciálnym zložením gumy zlepšuje priľnavosť. Keďže potreby našich používateľov nie sú rovnaké, systematicky hľadáme ten najlepší kompromis umožňujúci pohyb na klzkom aj suchom povrchu.

3 stupne nepremokavosti

Počas testu nepremokavosti overujeme 3 stupne nepremokavosti: 2 000 krokov (približne 2 h chôdze), 4 000 krokov (približne 4 h chôdze) a 8 000 krokov (približne 8 h chôdze). Polovysoká detská obuv MH120 MID je nepremokavá do 4 000 krokov.

Predĺženie nepremokavosti

Ak voda prenikne vrchnou časťou do topánky, dochádza často k narušeniu nepremokavosti obuvi. Ak si chcete udržať nohy v suchu čo najdlhšie, je vhodné použiť nepremokavé gamaše alebo manžety, ktoré zabránia preniknutiu vody, ale aj štrku či piesku do vnútra obuvi. Tiež sa odporúča aplikovať niekoľkokrát do roka impregnačný sprej, ktorý vám umožní obnoviť pôvodnú vodoodpudivosť a ochráni obuv pred znečistením.

Rady pri nákupe

Vždy skúšajte dieťaťu obidve topánky. Obuv skúšajte postojačky a v ponožkách určených na turistiku.
Skontrolujte, či obuv dobre sedí na dvoch miestach: pätu a špičku pri chôdzi z kopca.
Pri skúšaní overte, či vás obuv nikde netlačí. Zo začiatku treba nosiť obuv na kratšie túry, aby sa prispôsobila chodidlám. Na internete si môžete vytlačiť mierku na chodidlá a skontrolovať dĺžku chodidla.

Akú veľkosť vybrať

Nebojte sa vybrať si na turistiku obuv o číslo väčšiu, než je vaša bežná veľkosť, čím si zabezpečíte optimálny komfort pri zostupe z hôr a budete mať dosť voľného priestoru v špičke topánok. Rada: ostrihajte si nechty nakrátko a pred každým zostupom sa presvedčte, či máte obuv zašnurovanú tak, aby sa vám chodidlo nešmýkalo v topánke dopredu.

Terénne testy

Všetky naše výrobky, ich pohodlnosť a používanie, sú testované na reprezentatívnej vzorke používateľov, pre ktorých sú výrobky určené, pri simulácii reálnych podmienok používania. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.

Laboratórne testy

Cieľom ďalších laboratórnych testov je overiť nasledovné prvky: odolnosť háčikov a remienkov proti odtrhnutiu, lepenie, neškodnosť materiálov, odolnosť proti UV žiareniu, odieranie podrážky a častí zvrška, predčasné opotrebovanie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
100.00% termoplastická guma
Zvršok:
55.00% polyuretán, 45.00% polyester
Podšívka:
100.00% polyester
Tipy na údržbu Čistite vlhkou handrou.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom a dobre vetranom mieste.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Náš tím sídli v Savojsku na úpätí hory Mont-Blanc vo Francúzsku. Počas celého roka navrhujeme a vyvíjame vzhľadovo atraktívne, jednoduché a funkčné výrobky. Výrobky sú následne podrobené náročným testom, pretože sme presvedčení, že iba testovanie v reálnych podmienkach nám ich pomôže ďalej zdokonaľovať.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie