Kód : 8379954
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TENISOVÉ VÝPLETY

Tenisový výplet TGV z multivlákna prírodný 1,35 mm TECNIFIBRE

TECNIFIBRE
3.9/5
3.9/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 24/05/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 24/05/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 24/05/2022 3.99
Je určený pre pokročilých alebo skúsených hráčov, ktorým výplet praská po 10 až 20-hodinovej hre, a ktorí hľadajú maximálne pohodlie. Tento tenisový výplet z multivlákna Tecnifibre TGV 1,3 mm prináša maximálne pohodlie a výborné držanie napnutia.

Výhody

Odolnosť Priemer 1,35 mm poskytuje lepšiu odolnosť než najjemnejšie verzie.
Technické údery Struna 1,35 mm z multivlákna je zárukou normálneho účinku.
Razancia PU 400 Inside poskytuje až o 400 % väčšiu pružnosť, dynamický výkon a pohodlie.
[EN] Durable string tension Napnutie výpletu veľmi dobre drží a môžete ho používať až 6 mesiacov.

Technický popis

Technológia polyuretánu PU400 Inside

Technológia polyuretánu PU400 Inside zaručuje maximálne pohodlie a dynamický výkon.

Aké napnutie strún?

Stredné napnutie strún (18 až 23 kg) vám zaistí väčšie pohodlie, väčší účinok aj výkon. Ale budete mať, naopak, menšiu kontrolu a presnosť.
Väčšie napnutie (> 23 kg) vám zaistí väčšiu kontrolu a presnosť. Na druhú stranu vám hrozí väčšie riziko zápalu šliach. A okrem toho bude celkový účinok a váš výkon nižší.

Monovlákno?

Pri výplete z monovlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún medzi 19 a 22 kg. Dôrazne vám neodporúčame výplety z monovlákna pre deti do 15 rokov, aby nedošlo k zraneniu. Tieto výplety sú určené pre hráčov, ktorým struny praskajú najmenej po 10 hodinách hry, pretože veľmi rýchlo strácajú napnutie.

Multivlákno?

Pri výplete z multivlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún maximálne 25 kg! Tieto výplety sa odporúčajú hráčom citlivým na zápaly šliach, mladým hráčom a tým, ktorým výplet málo praská. Výplety z multivlákna si dlhšie zachovávajú napnutie.

Ako často meniť výplet?

50 % vášho výkonu závisí od vašich schopností a 50 % od výpletu vašej rakety! Starostlivo preto vyberajte výplet, aby ste získali čo najlepší výkon.
Rada pre tých, ktorým výplet praská často: vymeňte ho pri každom poškodení.
Tým, ktorým výplet praská málo alebo vôbec nepraská, odporúča Decathlon jeho výmenu v priebehu roka toľkokrát, koľkokrát hrajú za týždeň. Príklad: Hrám tenis jedenkrát týždenne, jedenkrát za rok vymením výplet. Hrám tenis trikrát týždenne, trikrát za rok vymením výplet.

Čo radí Decathlon?

Nesnažte sa spevniť voľnejší výplet, odrazilo by sa to veľmi na jeho výkone. Menej napnuté struny vám umožnia hrať uvoľnenejšie, do hry sa nebudete nútiť a získate väčšiu silu. Už tým, že budete hrať, sa výplet opotrebuje, aj keď nepraskne. Postupne stratí pružnosť a svoje počiatočné vlastnosti. Struna (alebo jej priemer) tiež ovplyvňuje zážitok z hry. Čím je struna tenšia, tým väčší bude výkon a účinok. Čím je struna silnejšia, tým odolnejší a silnejší bude výplet!

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Tipy na skladovanie Vyhýbajte sa prudkým zmenám teploty. Nenechávajte svoju raketu v kufri auta: teplota môže prudko stúpať aj klesať.

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie