Kód : 8489473
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
GOLF V DOMÁCOM PROSTREDÍ

Súprava na puttovanie INESIS

INESIS
4.5/5
DECATHLON.SK
13.99 - %

od

13.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
13.99  %
Avant0Maintenant13.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Túto súpravu na puttovanie sme vytvorili pre golfistov, ktorí chcú trénovať a hrať doma, a to buď sami alebo s inými hráčmi. Chcete svoj domov premeniť na putting green? Loptičky, ktoré reprodukujú gúľanie po greene a jamky s prstencom pomôžu k tomu, aby ste s touto puttovacou súpravou precítili radosť z golfu aj doma.

VÝHODY

Jednoduché začiatky Aj na tvrdých plochách môžete mať pocit, že puttujete na greene.
Priemer Hrajte s jamkami, v ktorých sa udržia tie loptičky, ktoré sa dostanú na green.
Ochrana proti nárazom Hrajte doma: loptička vďaka svojej štruktúre nepoškodí nábytok.
Skladnosť Súpravu jednoducho uložíte do malej krabice.
Dobrá viditeľnosť Vďaka trom farbám ihneď identifikujete loptičky jednotlivých hráčov.
Detail výrobku

TECHNICKÝ POPIS

Golf v pohodlí domova

Aby ste aj doma mohli prežívať golfové emócie, vytvorili sme pre vás súpravu výrobkov Golf doma. Objavujte, hrajte, napredujte. Naše produkty vám pomôžu dosiahnuť radosť z golfu v pohodlí vášho domova.
Naša súprava premení celý interiér vášho bytu na puttovací green.

Loptička s kotúľaním sa ako na greene u vás doma.

Aby sme vám mohli ponúknuť loptičku, ktorej rýchlosť sa rovná rýchlosti na greene, vytvorili sme pre vás golfovú loptičku s jadrom a penovo-polyuretánovou úpravou.
Výsledok: green je namiesto zeme v loptičke. Okrem toho mäkkú povrchovú úpravu loptičky pri gúľaní nepočuť. Neobávajte sa, nepoškodíte si interiér ani nábytok.

Pružná jamka pre loptičky, ktoré reagujú ako na greene.

Aby ste aj doma mohli mať pocit, že ste na greene, vytvorili sme pre vás jamku s prstencom, ktorý zachytí iba loptičky, ktoré sa dostali na green. Napríklad príliš rýchla loptička jamkou „preletí“. Vďaka okrúhlemu tvaru môžete hrať pri 360°, ako na skutočnom ihrisku. Pružný prstenec z dvoch materiálov sa prispôsobí každej miestnosti: jamka je okrúhla a prstenec sa prirodzene zníži, keď po ňom napr. prejdete nohou.

Objavte súpravu na puttovanie.

Súprava na puttovanie s loptičkami a realistickou jamkou vám umožní vytvoriť si vlastnú puttovaciu plochu. Aby ste mohli trénovať a postupne svoju hru zlepšovať, ale zároveň sa pri tom aj zabávať a byť v kruhu rodiny alebo priateľov, máme pre vás v súprave tri rôzne farby loptičiek pre každého hráča. Jamku môžete hodiť ako loptu na petang kdekoľvek a začať do nej triafať!

Povieme vám, čo sa skrýva za najnovšom súpravou na puttovanie.

Jamka, do ktorej súpravu uložíte, má 3 loptičky a jednu jamku. Loptičky majú 4,3 cm priemer, presne ako klasické golfové loptičky. Jamka má priemer 19 cm a lupienky jamky majú 7 mm od základu nahor a 2,3 cm na vrchole. Naša puttovacia súprava je vo Francúzsku patentovaná pod číslom 1851577 a žiadosť na uznanie patentu bola podaná aj na medzinárodnej úrovni.

Náš vývojový tím vám porozpráva o histórii súpravy na puttovanie.

Na začiatku bola otázka: ako zlepšiť puttovanie doma? Keďže sme vám chceli reprodukovať skutočný pocit z golfu aj u vás doma, náš vývojový tím 5 osôb sa ponoril do štúdie, preskúmaval názory golfistov a golfistiek, hodnotil desiatky a desiatky prototypov, testoval v teréne... teda v rôznych domoch! Preto sme hrdí, že vám môžeme predstaviť realistický výrobok, ktorý vám prinesie radosť z golfu aj doma.

Zopár rád na záver:

Guillaume, produktový riaditeľ v Inesis, vám povie o súprave na puttovanie: Predovšetkým v golfe platí, že silné údery poskytujú tie najvzrušujúcejšie pocity, ale netreba zabúdať ani na to, že jedna rana = 1 bod, a to bez ohľadu na vzdialenosť. Mojou radou je, aby ste sa nezabúdali vždy zlepšovať, pretože sa to oplatí. Súprava na puttovanie je spôsob, ako zdieľať svoju vášeň ku golfu a trénovať s ľahkosťou, s priateľmi, či zabávať sa pri tom.

KONCEPCIA INESIS

Naše produkty vyrábame tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám pri ich používaní. Inesis je skupina nadšených hráčov golfu, ktorej svojimi postrehmi umožňujete neustále zdokonaľovať golfové produkty, aby ste mali naozajstný pôžitok z hry. .

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

Zloženie
Konštrukcia
20.00% styrén-etylén-butylén-styrén (SEBS), 80.00% recyklovaný polypropylén
Lopta
50.00% latex, 50.00% Foamed Polyurethane
Obmedzenie v používaní Loptičky sa používajú výhradne s putterom.

NAŠE ZÁVÄZKY

Schválil V snahe naše produkty neustále zlepšovať počúvame pripomienky hráčov. Vítame každý návrh alebo kritiku. Nižšie si môžete prečítať komentáre ostatných užívateľov. Môžete tiež pridať svoj vlastný, a tak nám pomôcť.
Záruka 2 roky

SÚPRAVA / SADA

VAŠE HODNOTENIE