Kód : 8352971
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VNÚTORNÉ STOLY NA STOLNÝ TENIS

Vnútorný stôl Competition 640 ITTF na stolný tenis modrý CORNILLEAU

CORNILLEAU
DECATHLON.SK
789.99 - %

od

789.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
789.99  %
Avant0Maintenant789.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Určené pre klubových a súťažných hráčov stolného tenisu. Stôl Cornilleau 640 ITTF je súťažný stôl schválený federáciou ITTF s 22 mm doskou s povrchovou úpravou Skiltop. Vyrobené vo Francúzsku „Origine France Garantie“.

VÝHODY

Jednoduché použitie Skladný stôl. Kolieska s guľôčkovými ložiskami, priemer 125 mm.
Stabilita Výškovo nastaviteľné oceľové nohy 80 x 40 mm v tvare H. 2 kolieska s brzdou.
Kvalita odskoku 22 mm drevotrieskové dosky. Náter SKILTOP. Antikorózny 50 mm rám.
Možnosť uzamknutia Systém DSI: 16 uzamykateľných bodov. S centrálnym ovládaním.

TECHNICKÝ POPIS

Doska

Povrchová úprava Skiltop je špeciálny povrch dosky určený pre turnajové stoly. Zaisťuje veľmi spoľahlivý a pravidelný odskok, má optimálnu priľnavosť a udeľuje loptičke správnu rotáciu. Rám zo zliatiny ocele, hliníka a zinku je odolný proti korózii. Doska s hrúbkou 50 mm je dokonale rovná.

Bezpečnosť

16 automatických zámkov, najvyššia bezpečnosť na trhu. Vďaka centrálnej uzamykacej kľučke, ktorá sa nachádza pod doskou, zvládne rozloženie a zloženie stola aj jedna osoba. Patentovaný systém «Compact Technology» zaisťuje optimálnu úroveň bezpečnosti (nízke ťažisko, zatvorená doska v skladovacej pozícii), jednoduchosť ovládania a nízke nároky na skladovacie priestory.

Užívateľský komfort

Stôl sa ľahko premiestňuje vďaka špeciálnym interiérovým kolieskam s guľôčkovými ložiskami. Kolieska sú vybavené 2 brzdami, ktoré zaisťujú vysokú stabilitu počas hry a bezpečné skladovanie stola. Skladacia sieť (automaticky sa sklopí) schválená federáciou ITTF s nastaviteľnou výškou a vypnutím. Možnosť hrať bez protihráča: ak zdvihnete druhú stranu stola, môžete si zahrať sami.

Kvalita hry

22 mm drevotrieskové dosky. Náter Skiltop. Povrchová úprava Skiltop je špeciálny povrch dosky určený pre turnajové stoly. Zaisťuje veľmi spoľahlivý a pravidelný odskok, má optimálnu priľnavosť a udeľuje loptičke správnu rotáciu. Rám zo zliatiny ocele, hliníka a zinku je odolný proti korózii. Doska s hrúbkou 50 mm je dokonale rovná.

Stabilita a pevnosť

Oceľové nohy 80 × 40 mm v tvare H, s pätkami (90 mm) pre nastavenie výšky stola. Robustný rám a kolieska s 2 brzdami zaručujú vysokú stabilitu stola.

Zloženie

Drevotrieskové dosky sú veľmi tvrdé a poskytujú vysokokvalitný odskok. Rám z antikoróznej pozinkovanej ocele a hliníka. Stôl vyhovuje európskej norme EN 14468-1 a medzinárodnej norme federácie ITTF. Povrchová úprava SKILTOP bola vyvinutá špeciálne pre pretekárske stoly.

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

Obmedzenie v používaní Chráňte pred slnečným žiarením a nepriaznivým počasím.
Poznámka Norma EN14468-1.

NAŠE ZÁVÄZKY

Schválil Schválené federáciou ITTF.
Záruka 3 roky

VAŠE HODNOTENIE