Kód : 8352971
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VNÚTORNÉ STOLY NA STOLNÝ TENIS

Klubový stolnotenisový stôl 640 indoor ITTF modrý CORNILLEAU

CORNILLEAU
DECATHLON.SK
789.99 - %

od

789.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
789.99 - %
Avant0Maintenant789.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
hráčov stolného tenisu na súťaže. Stôl Cornilleau 640 ITTF je súťažný stôl schválený federáciou ITTF s 22 mm doskou s povrchovou úpravou Skiltop. Vyrobené vo Francúzsku „Origine France Garantie“.

Výhody

Jednoduché použitie Skladný stôl. Kolieska s guľôčkovými ložiskami, priemer 125 mm.
Stabilita Výškovo nastaviteľné oceľové nohy 80 x 40 mm v tvare H. 2 kolieska s brzdou.
Kvalita odskoku 22 mm drevotriesková doska. Náter Skiltop. Antikorózny 50 mm rám.
Možnosť uzamknutia DSI 16 uzamykacích bodov. S centrálnym ovládaním.

Technický popis

Doska

Povrchová úprava Skiltop je špeciálny povrch dosky určený pre turnajové stoly. Zaisťuje veľmi spoľahlivý a pravidelný odskok, má optimálnu priľnavosť a udeľuje loptičke správnu rotáciu. Rám zo zliatiny ocele, hliníka a zinku je odolný proti korózii. 50 mm hrúbka dosky zaisťuje jej rovnosť.

Bezpečnosť

16 automatických zámkov, najvyššia bezpečnosť na trhu. Vďaka centrálnej uzamykacej kľučke, ktorá sa nachádza pod doskou, zvládne rozloženie a zloženie stola aj jedna osoba. Patentovaný systém Compact Technology zaisťuje optimálnu úroveň bezpečnosti (nízke ťažisko, zatvorená doska v skladovacej pozícii), jednoduchosť ovládania a nízke nároky na skladovacie priestory.

Užívateľský komfort

Stôl sa ľahko premiestňuje vďaka špeciálnym interiérovým kolieskam s guľôčkovými ložiskami. Kolieska sú vybavené 2 brzdami, ktoré zaisťujú vysokú stabilitu počas hry a bezpečné skladovanie stola. Skladacia sieť (automaticky sa sklopí) schválená federáciou ITTF s nastaviteľnou výškou a vypnutím. Možná hra bez protihráča: ak zdvihnete druhú stranu stola, môžete si zahrať sami.

Kvalita hry

22 mm drevotriesková doska. Náter Skiltop. Povrchová úprava Skiltop je špeciálny povrch dosky určený pre turnajové stoly. Zaisťuje veľmi spoľahlivý a pravidelný odskok, má optimálnu priľnavosť a udeľuje loptičke správnu rotáciu. Rám zo zliatiny ocele, hliníka a zinku je odolný proti korózii. 50 mm hrúbka dosky zaisťuje jej rovnosť.

Stabilita a robustnosť

Oceľové nohy 80 × 40 mm v tvare H, s pätkami (90 mm) pre nastavenie výšky stola. Robustný rám a kolieska s 2 brzdami zaručujú vysokú stabilitu stola.

Zloženie

Doska stola je z drevotriesky, čo je uznávaný materiál vďaka svojej kvalite a pevnosti. Rám z antikoróznej pozinkovanej ocele a hliníka. Stôl vyhovuje európskej norme EN 14468-1 a medzinárodnej norme federácie ITTF. Špecifický náter na súťaže skiltop.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Obmedzenie v používaní Chráňte pred slnečným žiarením a nepriaznivým počasím.
Poznámka Norma EN14468-1.

Naše záväzky

Schválil Schválené federáciou ITTF.
Záruka 3 roky

Vaše hodnotenie