Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8551306
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE PLAVKY NA SURFOVANIE PRE SKÚSENÉ

Spodný diel dámskych plaviek na surf Vali Sei s uťahovacou šnúrkou OLAIAN

OLAIAN
4.8/5
4.8/5

Farba : Čierna

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Navrhli sme tieto plavky pre skúsené surfistky, ktoré surfujú v každom type vĺn. Tento spodný diel plaviek je ideálny na surfovanie, so sťahujúcou šnúrkou a gumou v páse na veľmi dobré držanie plaviek na vlnách.

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar držiaci na vlnách vyšších ako jeden meter.

Technický popis

STE SKÚSENÁ SURFISTKA

Surfujete intenzívne, je to váš obľúbený šport. Pri surfovaní pádlujete až po line up, prejdete cez príboj podplávaním (duck dive), ak ste na shortboarde, alebo obratom na chrbát, ak ste na longboarde. Púšťate sa do vĺn vyšších ako jeden meter. Vaše plavky musia zostať na mieste pri každom z vašich pohybov pri akejkoľvek výške vlny. Vyrobili sme pre vás produktový rad vhodný pre intenzívne surfovanie a každý typ postavy.

TYP POSTAVY

Tesne priliehajúce nohavičky so sťahovacou šnúrkou Vali boli navrhnuté špeciálne pre ženy, ktoré sa chcú venovať surfovaniu, paddleboardingu alebo bodyboardu bez obavy, že sa ocitnú v chúlostivej situácii. Ich tvar bol navrhnutý tak, aby pri používaní poskytli dokonalé držanie. Nízky pás a výstrihy na bokoch im dodávajú športový vzhľad, ktorý vyhovuje každému typu postavy.

Testy držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich na vzorke surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Cieľom tohto postupu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

VEĽKOSŤ V SUCHOM A MOKROM STAVE

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

OLAIAN, ZNAČKA SPOLOČNOSTI DECATHLON PRE SURFOVANIE

Olaian je nová značka vybavenia pre surf a bodyboard od Decathlonu so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. Naše vývojové centrum sa nachádza priamo pri mori, takže môžeme naše produkty otestovať v praxi, aby sme sa presvedčili o ich vlastnostiach.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa vypočítava z jeho celého životného cyklu pomocou rôznych ukazovateľov. Celková známka ABCDE vám pomôže jednoducho identifikovať výrobok s najmenším negatívnym vplyvom na životné prostredie, vzájomne porovnávajúc jednotlivé výrobky (tričká, nohavice, batohy). Decathlon dobrovoľne zverejňuje tieto údaje.
Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
80% polyamid, 20% elastan
Vnútorný materiál
100% polyester
Všitý diel
82% polyester, 18% elastan
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie