Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8403439
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
PLAVKY A DOPLNKY PRE NAJMENŠÍCH

Šortky do vody 100 pre najmenších s ochranou pred UV žiarením fialové NABAIJI

NABAIJI
4.7/5
4.7/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Vyvinuté pre najmenšie deti na ochranu pred slnkom pri vodných aktivitách. Chráni pred UV, aj keď je mokré. 3/4 nohavice proti UV žiareniu pre najmenších, ktorá chránia pred UV žiarením aj vo vode.

Výhody

Ochrana pred slnkom Recyklovaná látka SPF 50+. Materiál chráni aj mokrý. Odráža minimálne 95 % UV.
Jednoduchá údržba Na materiál topu sa nechytajú zrnká piesku.

Technický popis

Chráňte deti pred slnkom!

Ochranný systém pokožky sa u dieťaťa plne vyvíja až po treťom roku života, preto je pokožka detí veľmi citlivá na slnko. Účinky slnka sú pri rovnako dlhom vystavení u detí 2- až 3-krát silnejšie ako u dospelých. Preto je veľmi dôležité deti účinne chrániť.

Chráni pred UV aj v mokrom stave

Materiál výrobku chrániaci proti UV žiareniu Olaian bráni prieniku minimálne 98 % UVB a 95 % UVA (SPF 50+) žiarenia. Zaručuje účinnú ochranu pred slnkom. Odev je vhodný na kúpanie, vodné a surferské športy. Pohlcovanie UV žiarenia sa dosahuje hustotou textilných vlákien. Táto ochrana je trvalá, aj po vypraní.

Čo znamená SPF 50+?

SPF (Ultra Violet Protection Factor) je univerzálny, normami uznávaný faktor ochrany pred slnkom. Udáva mieru ochrany pred slnkom u textílií, presnejšie množstvo lúčov, ktoré tkanina prepúšťa. Pre ochranu zodpovedajúcu normám musí látka blokovať minimálne 95 % UV lúčov. Faktor SPF 50+ znamená, že materiál odfiltruje minimálne 95 % UVA a 98 % UVB žiarenia.

Správanie na slnku

Aj keď tento výrobok umožňuje ochranu pred slnkom, nezabúdajte na vplyv takých javov, ako je odraz (od vody, piesku a pod.), horúčava, denná doba atď., ktoré je tiež potrebné brať v úvahu. Aj keď nosíte tento výrobok, nezabúdajte na ďalšie ochranné prostriedky: noste slnečné okuliare, pravidelne si nanášajte vhodný krém na opaľovanie, pravidelne prijímajte tekutiny atď.

Ochrana pred slnečnými lúčmi

https://www.TRIBORD.tm.fr/conseils/la-protection-solaire-en-surf-a_32367.

Tepelná izolácia a vietor

Odporúčaná minimálna teplota vody pri použití tejto kombinézy chrániacej proti UV žiareniu je 22 °C. Pozor, vietor môže mať nepríjemný vplyv, keď je oblečenie vlhké, a môže spôsobiť väčší pocit chladu.

Čo je značka Olaian?

Výrobky na surfovanie Tribord sa stávajú Olaian, čo je nová značka Decathlonu určená pre surfovanie, bodyboarding a skimboarding. Postupne budeme meniť označenie všetkých našich produktov na surfovanie. Preto môže mať váš výrobok iné logo ako to, ktoré je uvedené ako ilustračné logo výrobku.

Poznámka o vplyve výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie je vypočítaný na základe rôznych faktorov. Celosvetové hodnotenie ABCDE je určené na ľahké identifikovanie výrobkov s najekologickejšími vlastnosťami spomedzi výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy, ...). Decathlon je jedným z výrobcov, ktorí toto označenie na výrobky umiestňujú. Viac informácii na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
85% polyester, 15% elastan
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte. Po použití opláchnite v čistej vode. Nečistite chemicky.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Chránené sú iba zakryté časti.

Naše záväzky

Schválil Materiály chrániace pred slnečným žiarením testujeme v laboratóriách. Spĺňajú požiadavky platnej normy EN 13758-2. Všetky použité materiály sa testujú už pred samotnou výrobou odevov. Okrem testov, ktoré prebiehajú v nezávislých laboratóriách, vykonávame pomocou špeciálnych meracích prístrojov vlastné testy. Výrobky sa testujú v laboratóriu v suchom aj mokrom stave a rovnako aj v praxi (pri aktivite, na ktorú je výrobok určený).
Testovanie výrobku Vytvorené a testované našimi výrobnými tímami v Hendaye vo Francúzsku. Materiály použité na tomto výrobku sú testované v laboratóriu s cieľom zaručiť lepšiu kvalitu a trvácnosť.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie