Kód : 8389059
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BILIARD

Tágo na snooker/uk z 2 častí so spojom 1/2 Club 500 GEOLOGIC

GEOLOGIC
4.4/5
4.4/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 10/08/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 10/08/2022 2.95
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 10/08/2022 3.95
Náš tím nadšencov vám ponúka toto biliardové tágo, ktoré bude vašim spoločníkom pri hre snookeru a anglického poolu. Hľadáte jednoduché a výkonné tágo na snooker alebo anglický biliard? Vďaka jaseňu a čistým líniám môžete hrať s priateľmi alebo na súťažiach.

Výhody

Presnosť Hrajte s presnosťou:špička z jaseňa je nalepená a má priemer 10 mm.
Jednoduchý prenos Tágo prepravujte v 2 častiach vďaka oceľovému spoju v strede dĺžky.
Jednoduchá montáž / demontáž Biliardové tágo poskladáte pomocou štandardných skrutiek.

Technický popis

Hmotnosť, rozmery a zloženie tága na UK Pool:

Vaše biliardové tágo je tradičným tágom na snooker:
- váži 540 gramov (19 oz) a meria 145 cm (57 "). To sú štandardné rozmery biliardového tága. - jeho priemer 10 mm je prispôsobený veľkosti gulí na snooker. - drevené jaseňové tágo, čierna pätka a hladký povrch na špičke sa nesú v duchu UK Pool.- púzdro a spoje sú z mosadze.

Trochu histórie... a geografie pre hru biliardu.

Jaseň je obzvlášť odolný. Preto umožňuje vytvoriť jemnú špičku, ktorá je prispôsobená guliam na UK Pool. Tága na snooker boli vždy z jaseňa. Jaseň je totiž najrozšírenejšie drevo v Európe. Preto pri tvorbe tág na anglický biliard išlo o logické riešenie.

Jednoducho sa prenáša, zaisťuje účinnú hru a dokonca má pätku - aké sú vlastnosti vášho tága?

Aby ste tágo mohli jednoducho prenášať, viete ho rozmontovať na 2 časti strednej dĺžky. Oceľový spoj poskytuje kvalitné upevnenie a pri hre zabudnete, že vaše tágo pozostáva z 2 častí.Vďaka štandardným skrutkám môžete biliardové tágo montovať a demontovať za pár sekúnd.Pätka tága (časť, ktorú kladiete na zem) je z gumy:neriskujete tak, že sa tágo poškodí pri čakaní medzi jednotlivými ranami!

Malá rada od nášho biliardového tímu:

V biliarde ide o presnosť... a teda o pozíciu.Pokojne si nájdite svoju polohu, v ktorej sa cítite pohodlne a stabilne. Biliardový stôl na snooker je väčší! Neváhajte a nahnite sa tak, aby ste hrali s bradou takmer nalepenou na biliardové tágo.

Vedeli ste? Na špičke biliardového tága je potrebné vykonávať údržbu.

tip je na konci biliardového tága (často sa hovorí o špičke).
S touto časťou totiž odrážate biliardovú guľu. Rýchlo sa opotrebuje a často je potrebné ju meniť. Ak ju vymeníte alebo ak máte nové biliardové tágo, je potrebné si ho "prispôsobiť". Mali by ste použiť brúsny papier a odstrániť ním lak, zjemniť špičku kožou a zbrúsiť hrany, aby ťuknutie do gule bolo homogénne.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hriadeľ
100% tvrdé drevo
Butt
100% tvrdé drevo
Mantinel
100% nitril-butadiénový kaučuk
Závitový krúžok
100% mosadz
Špička
100% koža
Tipy na skladovanie Biliardové tágo je z dreva:aby ste zabránili deformácii, odporúčame vám ho skladovať horizontálne, chrániť pred slnkom, vlhkosťou a zmenami teplôt

Naše záväzky

Schválil Corentin, Manon, Denis a Bérangère, členovia tímu Geologic a zlatí, strieborní a bronzoví šampióni francúzskeho biliardu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie