/common/3Dpictures/a/ce156881-9db0-4437-beb2-5f1a03c0278c.zip/index.html
Kód : 8405251
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Vysielačky

Bezdrôtové slúchadlá na beh ONear 500 s Bluetooth biele KALENJI

KALENJI
3.7/5

Farba : Biela / Svetlosivá / Tyrkysová zelená

DECATHLON.SK
27.99 - %

od

27.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
27.99  %
Avant0Maintenant27.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Tieto slúchadlá sme navrhli tak, aby vám pri počúvaní hudby prinášali stabilitu a pohodlie! Slúchadlá sú odolné voči dažďu aj potu. Pri navrhovaní týchto bluetooth slúchadiel sme dbali na manipuláciu a pohodlie tak, aby ste si ich počas joggingu vychutnali na 100 % a nemuseli sa slúchadlami zaoberať.

VÝHODY

Držanie na tele Kábel okolo ucha a koncovky s krídelkami. 3 veľkosti silikónových koncoviek.
Vodeodolnosť Slúchadlá sú odolné proti dažďu aj potu. (IPX4).
Kontrola odpalu Ovládač a mikrofón na prepínanie medzi počúvaním hudby a telefonovaním.
Výdrž batérie 4 h počúvania bez nabíjania.
Nízka hmotnosť Ľahký dizajn pre lepšie pohodlie. Dobre držia na ušiach. Hmotnosť 17 gramov.
Kompatibilita Kompatibilné so všetkými smartfónmi (IOS >6.1 a ANDROID > 4.1).

TECHNICKÝ POPIS

Aký je rozdiel medzi športovými slúchadlami a klasickými slúchadlami?

Keď bežíte, vaše telo je v pohybe. Slúchadlá musia byť na ušiach dokonale stabilné. Potíte sa, slúchadlá musia byť odolné voči potu. A musíte dobre vnímať vonkajšie zvuky. Tieto 3 potreby nás viedli počas vytvárania športových slúchadiel ONear 500.

Koniec nestabilným slúchadlám

Aby slúchadlá bluetooth ONear 500 Decathlon dokonale držali na ušiach:
Silikónové koncovky sú vybavené krídelkom, ktoré si založíte do ucha. Stabilizuje slúchadla a neprekáža. Dodávame s 3 veľkosťami koncoviek.
Nastaviteľný kábel spája obidve slúchadlá a prechádza poza uši, vďaka čomu dobre drží na mieste. Jeho dĺžka je nastaviteľná tak, aby sa pri behu nepohyboval.

Jemnosť pre vaše uši

Pre časť slúchadiel, ktorá je v kontakte s vašimi ušami (koncovky), sme vybrali jemný a ohybný silikón. Rovnako sme venovali osobitnú pozornosť tvaru týchto koncoviek: Dve lopatky pomáhajú stabilizovať slúchadlá a zároveň rozložiť váhu 2 slúchadiel (iba17 g) na 2 uši. Koncovky sme navrhli tak, aby neprenikali do zvukovodov a necítili ste tlak.

Ohybné slúchadlá

Ostatné športové slúchadlá sa vám budú zdať tvrdé. Na bluetooth slúchadlá ONear 500 sme použili kábel, ktorý prechádza okolo ucha a spája slúchadlá. Vďaka ohybnej slučke okolo ucha sa slúchadlá prispôsobia tvaru vašich uší. Nič tvrdé na ušiach neucítite. Pre optimálne používanie, nezabúdajte s brzdičkou prispôsobiť dĺžku kábla!

Nezničí ich ani dážď ani pot.

Bežíte, je teplo, potíte sa. Prekvapí vás prehánka. Slúchadlá ONear 500 sú odolné proti dažďu aj potu. Zvolili sme vodotesné reproduktory. Pod tlačidlá sme umiestnili vodotesnú membránu. Každé slúchadlo má svoj vlastný kvalitný zvuk. Tieto slúchadlá prešli úspešne testami IPX4 odolnosti proti dažďu. Slúchadlá ONear 500 skladujte po cvičení na suchom mieste.

Ale kde je diaľkové ovládanie?

Väčšina bluetooth slúchadiel vám umožní ovládanie telefónu aj keď ho máte vo vrecku, či na rukáve (nastavovať hlasitosť, prijať hovor a iné.). Toto diaľkové ovládanie sa často nachádza na kábli a môže spôsobovať nestabilitu. Aby sme sa tomu vyhli, nainštalovali sme ovládanie a mikrofón priamo do slúchadiel ONear 500. Vďaka tomuto riešeniu sa kábel nehýbe a pri behu vám neprekáža. Aj tlačidlá sú omnoho prístupnejšie.

Napájané z vášho telefónu!

Pozrite si všetky funkcie, ktoré so slúchadlami ONear 500 môžete spustiť: – nastavenie hlasitosti (stlačením tlačidiel Hlasitosť +/-)
– zastavenie hudby (stlačením tlačidla Prehrávanie)
– prechod na nasledujúcu skladbu (dvojitým stlačením tlačidla Prehrávanie)
– prijatie telefonátu (stlačením tlačidla Prehrávanie)
– odmietnutie telefonátu
– ukončenie telefonátu (stlačením tlačidla Prehrávanie)
– zapnutie aplikácií Siri alebo Google Voice (podržaním tlačidla Hlasitosť počas 2 sekúnd).

Pripojenie slúchadiel ihneď po zapnutí

Milujeme jednoduché veci! Zjednodušili sme prvé zapojenie vašich slúchadiel ONear 500. Stačí slúchadlá zapnúť, prejsť do nastavení bluetooth v telefóne a spustiť vyhľadávanie zariadenia s bluetooth. Kliknite na „ONEAR 500“ a je to! Váš telefón sa nabudúce automaticky pripojí k slúchadlám, hneď ako sa zapnú a budú nablízku. Nezabudnite aktivovať bluetooth na vašom telefóne.

Kvalitný príjem bluetooth

Nie je nič otravnejšie, než prerušovaná hudba. Tieto prerušovania môžu vznikať, keď bluetooth signál nie je dosť dobrý. Aby sa vám to nikdy nestalo, venovali sme osobitnú pozornosť kvalitnej anténe pre ONear 500. A keďže možno budete cvičiť v telocvični, slúchadlá sme vyvinuli tak, aby bol dosah do 10 m v prípade, ak nie sú žiadne prekážky.

Kompatibilita Bluetooth

Bezdrôtové bluetooth pripojenie 4.1 je kompatibilné so všetkými smarfónmi (IOS >6.1 a ANDROID >4.1) a tabletmi.

Výdrž a nabíjanie

Výdrž slúchadiel bluetooth ONear 500 sú 4 hodiny pri počúvaní hudby. Hlasové upozornenie (v angličtine) vás pri vypnutí slúchadiel informuje o stave batérie, vďaka čomu si ich nezabudnete nabiť a mať pripravené na najbližší tréning. Slúchadlá ONear 500 sa nabíjajú pomocou mikro USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Umývateľné silikónové násadky

Ak si po mnohých behoch myslíte, že je potrebné malé čistenie, môžete odpojiť silikónové násadky a opláchnuť ich vo vode. Samotné slúchadlá môžete utrieť handričkou. Nedávajte ich do vody, nie sú určené na ponáranie do vody.

Akú hudbu na behanie?

Chceli sme s vami zdieľať zvuk, ktorý nás motivuje počas behania. Vytvorili sme preto zoznam skladieb na Deezer a Spotify. Na svojej aplikácii nájdite „Free To Move“. Pridajte aj vaše obľúbené skladby pri behaní!

Technické vlastnosti

Priemer reproduktora: 8,6 mm, impedancia 32 ohmov, citlivosť: 91 Db (+/- 3 Db až 1Khz a1 mW pri vstupe), vlnové pásmo: 20 hz-20 Khz, nominálny výkon výstupu: 3 mW, batéria: 85 mAh (6 hodín), audio codec: SBC, bluetooth V 4.1, dosah bluetooth: 8 až 10 m bez prekážok.

Vysoká kvalita, primeraná cena!

Všetci berú kvalitu výrobkov vážne. Prototyp slúchadiel ONear 500 podstúpil, s cieľom vylepšiť návrh, viacero laboratórnych a užívateľských testov. V továrni sú všetky slúchadlá ONear 500 hneď po výrobe testované v špeciálnej komore, ktorá umožňuje potvrdenie výkonu bluetooth. Následne je v inej špeciálnej komore testovaná kvalita zvuku. ONear 500, ktoré si v našich obchodoch môžete zakúpiť, boli takto testované.

Záruka a popredajný servis

Produkty Decathlon majú záruku 2 roky. V prípade akýchkoľvek otázok navštívte našu internetovú stránku podpory support.geonaute.com. Nájdete tam rady na úspešné používanie vášho výrobku: návody na použitie, najčastejšie kladené otázky od používateľov a videonávody. Kvôli maximálnej podpore máte k dispozícii podporný tím 24h/24h, ktorý vám odpovie osobne.

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

Zloženie
Slúchadlá
20.00% termoplastická guma, 40.00% akrylonitril butadién styrén, 20.00% PCBA, 20.00% Akumulátor - Lilo
Tipy na skladovanie Slúchadlá ONear 500 skladujte na suchom mieste.
inštrukcie Viac informácií o tomto výrobku nájdete v návode
Ako výrobok používať?
Ako výrobok používať?

NAŠE ZÁVÄZKY

Testovanie výrobku Všetky výrobky značky Kalenji testujú používatelia v reálnych podmienkach, na ktoré boli vyvinuté. Tieto testy sa realizujú pod dohľadom tímu odborníkov. Ich cieľom je overiť, či výrobky navrhnuté a vyvinuté produktovými manažérmi, technikmi a ďalšími pracovníkmi značky Decathlon zodpovedajú požiadavkám zákazníkov.
Záruka 2 roky

VAŠE HODNOTENIE