Kód : 8586559
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Slúchadlá a MP3

Bezdrôtové slúchadlá na beh Kalenji 500 s Bluetooth biele KALENJI

KALENJI
3.6/5
3.6/5
DECATHLON.SK
Tieto slúchadlá sme navrhli tak, aby vám pri počúvaní hudby prinášali stabilitu a pohodlie! Slúchadlá sú odolné proti dažďu aj potu. Slúchadlá kompatibilné s akýmkoľvek smartfónom, ktoré držia bez pohybu vo vašich ušiach (aj napriek poteniu a nepriaznivému počasiu), batéria s výdržou 4 hodiny a handsfree súprava!

Výhody

Držanie na tele Mäkký kábel okolo ucha a koncovky s krídelkami.
Výdrž 4 h počúvania bez nabíjania.
Vodoodolnosť Slúchadlá sú odolné proti dažďu aj potu. (IPX4).
Kontrola odpalu Súprava handsfree na volanie a počúvanie hudby (pozri technické informácie).
Nízka hmotnosť Hmotnosť: 17 gramov.
Kompatibilita Kompatibilné so všetkými smartfónmi (IOS >6.1 a ANDROID > 4.1).

Technický popis

Aký je rozdiel medzi športovými a klasickými slúchadlami?

Keď bežíte, vaše telo je v pohybe. Slúchadlá musia byť na ušiach dokonale stabilné. Potíte sa, slúchadlá musia byť odolné voči potu. A musíte dobre vnímať vonkajšie zvuky. Pri výbere sme sa počas vývoja športových slúchadiel Kalenji 500 opierali o tieto tri požiadavky.

Slúchadlá, ktoré sa pri behu nehýbu!

Aby slúchadlá Bluetooth Kalenji 500 Decathlon dokonale držali na ušiach:
Silikónové koncovky sú vybavené krídelkom, ktoré si založíte do ucha. Stabilizuje slúchadla a neprekáža. Dodávame s 3 veľkosťami koncoviek.
Nastaviteľný kábel spája obidve slúchadlá a prechádza poza uši, vďaka čomu dobre drží na mieste. Jeho dĺžka je nastaviteľná tak, aby sa pri behu nepohyboval.

Nezničí ich dážď ani pot!

Bežíte, je teplo, potíte sa. Prekvapí vás prehánka. Slúchadlá Kalenji 500 sú odolné voči dažďu aj potu. Zvolili sme vodotesné slúchadlá a tlačidlá, ktoré úspešne prešli testami odolnosti proti dažďu, ktoré vykonávame pre každý vodotesný výrobok. Po tréningu odložte slúchadlá Kalenji 500 na suché miesto.

Jemnosť pre vaše uši

Pre časť slúchadiel, ktorá je v kontakte s vašimi ušami (koncovky), sme vybrali jemný silikón. Pri navrhovaní týchto koncoviek sme študovali anatómiu uší a ich pohodlné nosenie sme testovali s našimi testovacími pracovníkmi. Dizajn koncoviek je výsledkom postupného vylepšovania 3 generácií slúchadiel.

Pripojenie slúchadiel ihneď po zapnutí!

Milujeme jednoduché veci! Zjednodušili sme prvé zapojenie vašich slúchadiel Kalenji 500. Stačí slúchadlá zapnúť, prejsť do nastavení Bluetooth v telefóne a spustiť vyhľadávanie zariadenia s Bluetooth. Kliknite na „Kalenji 500“ a je to! Váš telefón sa nabudúce automaticky pripojí k slúchadlám, hneď ako sa zapnú a budú nablízku. Nezabudnite aktivovať Bluetooth na vašom telefóne.

Kvalitný príjem cez Bluetooth!

Nie je nič otravnejšie, než prerušovaná hudba. Tieto prerušovania môžu vznikať, keď Bluetooth signál nie je dosť dobrý. Aby sa vám to nikdy nestalo, pri Kalenji 500 sme venovali kvalitnej anténe osobitnú pozornosť.
A keďže možno budete cvičiť v telocvični, slúchadlá sme vyvinuli tak, aby bol dosah do 10 m v prípade, ak nie sú žiadne prekážky.

Ale kde je diaľkové ovládanie?

Väčšina Bluetooth slúchadiel vám umožní ovládanie telefónu aj keď ho máte vo vrecku, či na rukáve (nastavovať hlasitosť, prijať hovor a iné.). Toto diaľkové ovládanie sa často nachádza na kábli a môže spôsobovať nestabilitu. Aby sme sa tomu vyhli, nainštalovali sme ovládanie a mikrofón priamo do slúchadiel Kalenji 500. Vďaka tomuto riešeniu sa kábel nehýbe a pri behu vám neprekáža. Aj tlačidlá sú omnoho prístupnejšie.

Rozšírené ovládanie vášho telefónu!

Pozrite si všetky funkcie, ktoré so slúchadlami Kalenji 500 môžete spustiť:
– nastavenie hlasitosti (stlačením tlačidiel Hlasitosť +/-),
– zastavenie hudby (stlačením tlačidla Prehrávanie),
– prechod na nasledujúcu skladbu (dvojitým stlačením tlačidla Prehrávanie),
– prijatie hovoru (stlačením tlačidla Prehrávanie),
– odmietnutie hovoru,
– ukončenie hovoru (stlačením tlačidla Prehrávanie),
– zapnutie aplikácií Siri alebo Google Voice (podržaním tlačidiel Hlasitosť+ a Hlasitosť- na 2 sekundy).

Kompatibilita Bluetooth

Bezdrôtové pripojenie Bluetooth 4.1 je kompatibilné so všetkými smartfónmi (IOS > 6.1 a ANDROID > 4.1), tabletmi a so všetkými zariadeniami podporujúcimi profily Bluetooth AD2P/HSP/HFP/AVRCP.

Väčšina počítačov Apple alebo Windows je kompatibilných. V niektorých konfiguráciách vás Windows môže požiadať o inštaláciu profilov Bluetooth.

Technické vlastnosti

Priemer reproduktora: 8,6 mm, impedancia 32 ohmov, citlivosť: 91 Db (+/- 3 Db až 1Khz a1 mW pri vstupe), vlnové pásmo: 20 hz-20 Khz, nominálny výkon výstupu: 3 mW, batéria: 85 mAh (6 hodín), audio codec: SBC, Bluetooth V 4.1, dosah Bluetooth: 8 až 10 m bez prekážok.

Výdrž a nabíjanie

Bluetooth slúchadlá Kalenji 500 vydržia 4h počúvania. Hlasové upozornenie (v angličtine) vás pri vypnutí slúchadiel informuje o stave batérie, vďaka čomu si ich nezabudnete nabiť a mať pripravené na najbližší tréning. Slúchadlá Kalenji 500 sa nabíjajú pomocou mikro USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Spokojnosť alebo spokojnosť

Všetci berú kvalitu výrobkov vážne. Zhotovili sme rôzne prototypy, ktoré sme postupne vylepšili pomocou našich laboratórnych testov a v reálnych podmienkach za účasti testovačov. Ak nebudete spokojní s našimi slúchadlami, môžete využiť našu ponuku vrátenia tovaru.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Slúchadlá
20% termoplastická guma, 40% akrylonitril butadién styrén, 20% PCBA, 20% Akumulátor - Lilo
Tipy na skladovanie Slúchadlá Kalenji 500 skladujte na suchom mieste.

Naše záväzky

Schválil Všetky výrobky značky Kalenji testujú používatelia v reálnych podmienkach, na ktoré boli vyvinuté. Tieto testy sa realizujú pod dohľadom tímu odborníkov. Ich cieľom je overiť, či výrobky navrhnuté a vyvinuté produktovými manažérmi, technikmi a ďalšími pracovníkmi značky Decathlon zodpovedajú požiadavkám zákazníkov.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie