Od 27.11 sú naše predajne otvorené pre NÁKUP OBUVI a zároveň slúžia ako VÝDAJNÉ MIESTA online objednávok.
Kód : 8506165
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
ZAČIATKY SKATEBOARD

Skateboard Play 120 Skate pre deti od 3 do 7 rokov OXELO

OXELO
4.7/5
4.7/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 17/12/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 17/12/2021 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 17/12/2021 3.99
Náš tím vyvinul túto dosku, aby vášmu dieťaťu vo veku od 3 do 7 rokov zábavným spôsobom odhalil základy skateboardovania. Začína vaše dieťa objavovať skateboard? Na ľahší, bezpečnejší a sympatickejší nácvik skateboardovania ponúkame dosku symetrických tvarov s truckmi prispôsobenými veku dieťaťa.
Decathlon kuriér

Výhody

Stabilita Na zaistenie vyššej stability je zväčšený rázvor truckov a koliesok.
Jednoduché začiatky Vaše dieťa sa ľahšie naučí odrážať svoj skateboard so zníženou doskou.
Kvalita sklzu Doska má kvalitný sklz vďaka ložiskám ABEC 3.
Ovládateľnosť Vaše dieťa sa naučí zatáčať pomocou pružných truckových bushingov z polyuretánu.
Jednoduché použitie Vaše dieťa sa naučí nájsť polohu na nohy na skateboarde vďaka kresbám na gripe.

Technický popis

O truckoch Play 120

Aby bola doska vhodná pre deti vo veku od 3 do 7 rokov, zväčšili sme rázvor zvýšením vzdialenosti medzi truckmi: doska je nižšia a tak nedochádza k pákovému efektu v prednej (nose) a zadnej časti (tail) skateboardu. Nakoľko je to stále skateboard, vybrali sme ložiská ABEC 3 s kvalitným sklzom a pružnejšie bushingy na ľahší nácvik otáčania. A aby vám skateboard slúžil čo najdlhšie, na doske sú už pripravené predvŕtané diery na montáž truckov v klasickej polohe.

Doska, ktorá búra zaužívané pravidlá v oblasti sklzu už od najútlejšieho veku

Svojim symetrickým tvarom a zníženou výškou sa Play 120 nepodobá na klasické skateboardové dosky. Na zaistenie vyššej stability je zväčšený rázvor a trucky sú naklonené. Výsledok? Doska je nižšia, aby sa najmladšie deti ľahšie odrážali. S truckmi v prednej (nose) a zadnej (tail) časti nedochádza k pákovému efektu, a teda už k žiadnym pozíciám goofy a regular, preto je tvar symetrický a doska zaručuje lepší sklz.

Trucky, nose, bushing, atď. Vysvetlíme si používané pojmy

Trucky sú diely naskrutkované na doske, na ktorých sa nachádzajú kolieska, ako aj ložiská kvality od ABEC 1 a bushingy (silentbloky) slúžiace na nakláňanie dosky pri zatáčaní. Nose a tail označujú prednú a zadnú časť skateboardu. A prečo existuje predná a zadná časť na skateboarde? Pretože nie každý dáva tú istú nohu dopredu. Goofy je postoj s pravou nohou vpredu a Regular je postoj s ľavou nohou vpredu.

Náš tím vám porozpráva, ako sa zrodila táto doska

Začalo to pred 2 rokmi. Chceli sme vyvinúť dosku vhodnú pre deti od 3 do 7 rokov, to znamená dosku, s ktorou sa naučia odrážať, jazdiť a otáčať. Preto sme na ňu kvôli sklzu namontovali riadne ložiská: naučiť sa nový šport musí byť zábavou. Tvrdý nácvik bez zábavy nikoho nebaví. Dosku sme otestovali v školách skateboardingu pre najmenších, aby sme vytvorili jednoduchý a vhodný produkt. Chceli sme, aby sa dieťa mohlo s doskou zabaviť.

Ako začať so skateboardovaním? Náš tím návrhárov vám poskytne svoje rady

Prvou radou je obstarať si riadnu výbavu: prilbu, chrániče lakťov, chrániče kolien, chrániče zápästí. Chrániče slúžia k nácviku pádov bez zranenia. Rovnako ako keď sa dieťa učí chodiť, patrí to k skateboardovaniu. Ako v džude, najprv je potrebné sa naučiť padať. Druhou radou je nájsť si vhodný priestor na nácvik: rovný terén bez cestnej premávky. Veľmi dobrým priestorom je prázdne parkovisko.

Ako teda naučiť dieťa skateboardovať?

Zopár užitočných rád: Dieťa môže začať s tým, že sa naučí odrážať s jednou nohou na skateboarde a s druhou na zemi. Keď to zvládne, môže začať nácvik jazdy. Ďalšou možnosťou je pomáhať mu pri nácviku: dieťa sa postaví priečne na dosku, vy ho držíte za ruku a jemne ho tlačíte. Dieťa si tak môže osvojiť rovnováhu a zatáčky na skateboarde bez toho, aby sa muselo unúvať odrážaním.

Hmotnosť

2,196 kg

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Skateboard z dreva
100% drevo
Tipy na skladovanie Doska je vyrobená z dreva: na zaistenie dlhšej životnosti vám odporúčame dosku skladovať na suchom a chladnom mieste. Zabráňte akémukoľvek kontaktu s vodou.
Obmedzenie v používaní Nevhodný na figúry, maximálna hmotnosť používateľa: 50 kg.

Naše záväzky

Schválil Dosku vyvinuli naše tímy, ktoré od útleho detstva prepadli skateboardovaniu. Tento model bol vyvinutý v spolupráci s mnohými školami skateboardingu vo Francúzsku.
Testovanie výrobku Všetky naše dosky sú testované v laboratóriu. Potvrdzujú tak európske normy pre používanie skateboardov, longboardov atď., ale aj testy opotrebovania. Tieto laboratórne testy sú doplnené testami v teréne, pričom niektoré sú merané, ďalšie sa opierajú o pocity testovačov, ktorí podrobia výrobok náročnej skúške.Výsledok: testovaný, vyskúšaný výrobok.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie