Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.
Kód : 8494531
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
RUKAVICE NA LYZOVANIE / SNOWBOARD

Rukavice na snowboard a lyže SNB MI 500 lin DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
4.3/5
4.3/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Tieto palčiaky sme navrhli pre lyžiarov a snowboardistov, ktorí hľadajú dostupné, nepremokavé a odolné palčiaky na zlepšovanie sa v snowboardovaní. Pružné rukavice zaručujú nastaviteľnú tepelnú izoláciu podľa ročného obdobia. Zároveň sú odolné pri jazdení na snowboarde.

Výhody

Odolnosť Materiál je odolný voči oderu, roztrhnutiu a natiahnutiu.
Hrejivosť Vhodné do teplôt až -15 °C podľa vašej citlivosti na chlad.
Nepremokavosť Materiál a nepremokavá membrána.
Voľnosť pohybu Materiál z veľmi pružnej prírodnej kože.
Odolnosť Dlaň z prírodnej kože
Kompatibilita Určené na nosenie pod rukávom bundy.
Kombinovateľnosť Teplota na želanie vďaka vyberateľnej vatovej rukavici (+/- 24 % tepla).
Jednoduché použitie Priliehavé manžety, vďaka ktorým nepotrebujete nastavovací pásik.

Technický popis

Upozornenie týkajúce sa strihu

Upozorňujeme, že dizajn týchto palčiakov bol navrhnutý tak, aby umožňovali tepelnú reguláciu. Zvolili sme teda priliehavé manžety, vďaka ktorým nepotrebujete nastavovací pásik. Obliekanie a vyzliekanie tak môžu byť o niečo náročnejšie ako pri drahšom výrobku, ktorý má nastavenie na zápästí.

Môžem porovnať vplyv výrobkov na životné prostredie?

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá ukazuje, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.
Všetky naše postupy trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com/

Ako sa uistím, že sú moje rukavice nepremokavé?

Tieto rukavice sú navrhnuté z nepremokavého a priedušného materiálu. Aby sme zabránili prenikaniu vody cez švy, umiestnili sme medzi vonkajší diel a vatu izolačnú výplň. Tento diel je nepremokavý a neprepúšťa vodu. Vo veľmi mokrých podmienkach sa rukavice môžu napustiť vodou, hlavne ak je opotrebovaný vodoodolný záter, ale vaše ruky budú uchránené od snehu.

Na čo slúži vodoodpudivosť môjho produktu?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Záter sa musí počas životnosti produktu pravidelne obnovovať, po každých 2 až 3 praniach, pomocou produktov ponúkaných v našich predajniach. Všetky naše snowboardové nepremokavé nohavice sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Ako nestratiť svoje rukavice na lanovke?

Elastický remienok slúži na zaistenie rukavíc počas jazdy na lyžiarskom vleku bez rizika, že ich stratíte.

Ako nastaviť teplotu rukavíc?

Produkt je regulovateľný. Podľa vonkajšej teploty môžete vytiahnuť vnútornú rukavicu a ponechať tak len nepremokavú rukavicu na jazdu v miernejších teplotách.

Materiál WAXÉ vás dobre odlíši od ostatných snowboardistov.

Hlavný materiál rukavíc sa nazýva WAXÉ. Materiál na štýl rifľoviny sa pôsobením času mení – podľa štýlu používania. Vaše rukavice tak budú odrážať váš štýl a odlíšia vás od ostatných snowboardistov.Nový materiál môže mať tiež odlišný odtieň a opotrebovanie ako na zobrazených fotografiách.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyamid
Dlaň
100% kozia koža
Hlavná podšívka
100% polyester
Podšívka
100% polyamid
Všitý diel
100% polyester
Záter
100% polyuretán
Odporúčanie pri praní
Neperte
Neperte
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte rozprestreté na rovine a neskladajte, mohlo by to poškodiť záter alebo membránu látky. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte výrobok úplne vysušiť.
Poznámka Tento výrobok je navrhnutý na snowboarding a lyžovanie. Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Schválil Nadšenci snowboardovania a lyžovania.Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com!
Testovanie výrobku Všetky výrobky Dreamscape na snowboardovanie sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. V snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 5 roky

Vaše hodnotenie