Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.
Kód : 8492723
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VARIČE, RIADY, TREKINGOVÉ FĽAŠE

Trekingový riad Trek 500 z nehrdzavejúcej ocele pre 2 osoby (1,6 l) FORCLAZ

FORCLAZ
4.6/5
4.6/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu od 25/01/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto od 26/01/2021 1.99
  • Doručenie domov od 26/01/2021 2.99
Naše tímy vytvorili tento riad, aby vám umožnili navariť si a najesť sa pomocou kompletnej, praktickej a ľahkej súpravy. Veľmi odolný a ľahký vďaka nehrdzavejúcej oceli. Riad pre 2 osoby (2 skladacie lyžice/vidličky, 2 misky a 1 pokrievka vrátane sitka). Skladný, ľahký, ľahko ho uložíte do batoha.

Výhody

Odolnosť Nehrdzavejúca oceľ 18/8 (304).
Jednoduché použitie Hrniec z odolnej nehrdzavejúcej ocele s ľahkou údržbou, skladacia rúčka. Obal.
Kombinovateľnosť 1 hrniec, 1 pokrievka/sitko, 2 misky, 2 skladacie lyžice/vidličky.
Jednoduchý prenos Skladacia rúčka na zaistenie pokrievky, obal. 405 g. Ø 13,5 x 14 cm.
Kompatibilita Výrobok vhodný na každý typ ohňa (drevo, plyn, indukcia...).

Technický popis

Čo riad obsahuje?

1 hrniec so stupnicou, 1 patentovaná skladacia rúčka. (Užitočný objem 1,3 l, 240 g, Ø 13,5 x 14 cm). 2 misky so štruktúrou znižujúcou šírenie tepla (užitočný objem 0,45 l, 13 x 6,5 cm, 46 g). 2 skladacie príbory lyžica/vidlička (11 g každý, dĺžky 185 cm). 1 pokrievka/sitko (35 g). 1 obal na prenášanie (16 g).

Ako sme vyberali materiály na náš riad?

Zvolili sme nehrdzavejúcu oceľ 18/8 (304), pretože spája potravinovú bezpečnosť a dlhodobú odolnosť. Neoxiduje a bráni korózii. Je veľmi odolná a umožňuje použitie s každým typom riadu (vrátane kovového).

Ako sme vyberali povlaky na náš riad?

V kolekcii TREK500 sme sa rozhodli nepoužiť nepriľnavý poťah, aby sme získali veľmi jednoduchý a odolný výrobok za každých podmienok použitia alebo umývania. Preto už nie je potrebné klásť si otázky ako ho prenášať alebo umývať, aby sa nepoškodil!

Ako sme vyberali plasty na náš riad?

Polyamid (príbory), polypropylén (tanier, rúčka), Tritán (pokrievka) boli zvolené, pretože sú ľahké a veľmi dobre odolné voči teplu (minimálne 100 °C), nárazom a deformácii
Pozor, nedávajte plastové diely do priameho kontaktu s plameňom.

Ako čo najlepšie používať riad?

Naše riady vyhovujú všetkým typom ohňa (drevo, plyn, indukcia...). Hrniec má 2-dielnu, patentovanú skladaciu rúčku, ktorá pri prenášaní zaisťuje pokrievku. Pokrievka je vhodná na hrniec, umožňuje rýchlejšie ohriať potraviny a takisto slúži ako sitko. Miska má štruktúrovaný dizajn, ktorý obmedzuje prenos tepla a pri prenášaní sa do nej zmestí plynová kartuša (skrutkovacia kartuša 230 g). Príbor možno kvôli ľahšiemu uloženiu zložiť.

Ako zložiť riad?

Jednotlivé diely sa ukladajú do vnútra hrnca. Najprv miska, potom príbory. Potom sa založí pokrievka a zaistí sa rúčkou, ktorá sa zloží. Misku a príbory možno tiež kúpiť po kusoch.

Ako umývať a udržiavať riad?

Pred prvým použitím všetky diely opláchnite 3-krát čistou vodou. Všetky diely sú vhodné do umývačky riadu a pri používaní vonku ich možno umývať vodou so saponátom alebo pieskom z rieky!

Čomu sa pri manipulácii s riadom vyhnúť?

Nikdy hrnce nezohrievajte prázdne, zdeformovali by sa a poškodili. Pri použití na ohni z dreva dávajte pozor, aby sa plamene nedotýkali priamo plastových dielov. Pred používaním riadu na ohni zatvorte správne rúčku. V každom prípade zabráňte tomu, aby bol plameň príliš vysoký a aby sa nedotýkal pokrievky pretože by sa mohla roztaviť.

Materiály a právna úprava

Naše výrobky a materiály zodpovedajú platným normám pre kontakt s potravinami. Neobsahujú bisfenol A (BPA) podľa platných francúzskych predpisov.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Complementary parts
75% polypropylén, 10% polyamid 6, 15% TRITAN
Hrniec
100% Nehrdzavejúca oceľ 304
Tipy na skladovanie Pred odložením umyte a vysušte. Skladujte na čistom a suchom mieste.
Obmedzenie v používaní Nezohrievajte naprázdno.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Naše výrobky prechádzajú radom testov v laboratóriu a v teréne, aby sa overili vlastnosti ako nepriľnavosť, mechanická a tepelná odolnosť či odolnosť proti oderu.
Záruka 5 roky

Vaše hodnotenie