Ako sa zaregistrovať

1. Zadajte e-mail

Tento e-mail budete používať pri prihlasovaní a rovnako Vás na tento mail budeme informovať o stave vašej objednávky. Aby sme predišli preklepu v e-mailovej drese je nutné zadať e-mail dvakrát.

2. Vyberte typ účtu

Máte možnosť založiť účet pre súkromnú osobu alebo spoločnosť (aj občianske združenie, klub, zväz, ...).

3. Vyplňte osobné údaje resp. údaje o spoločnosti

Podľa typu účtu sa zobrazia požadované kontaktné údaje. Povinné údaje sú označené červenou hviezdičkou. Tieto kontaktné údaje prosím vyplnte.

3. Vyplňte telefonický kontakt

Prosím zadajte číslo mobilného telefónu slovenského operátora (zahraničné čísla nie sú podporované). Formát mobilného telefónneho čísla je 0912345678. Na tento telefonický kontakt Vás bude kontaktovať aj kuriér, ktorý vám doručí zásielku.

4. Vyplňte adresu

Vyplnte fakturačnú adresu. Pokiaľ máte záujem o doručenie na inú ako fakturačnú adresu v procese nákupu pri výbere spôsobu dopravy môžete pridať novú adresu doručenia.

5. Vaše obľúbené športy

V sekcii si môžete vybrať Vaše obľúbené športy. Takto Vám v budúcnosti budeme môcť posielať zaujímavé športové tipy. Vyplnenie športov nie je povinné.

6. Vaša najbližšia predajňa

Vyberte si Vašu najbližšiu predajňu. Pokiaľ nemáte v okolí predajňu vyberte možnosť "Nemám obchod v mojej blízkosti."

7. Posledný krok

Vyberte či chcete dostávať e-mailom športové tipy, informácie o udalostiach a pod. Teraz už stačí iba odškrtnúť súhlas s Vernostným programom.