Kód : 8372043
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
RAKETY NA PADEL

Raketa na padel PR100 čierna ARTENGO

ARTENGO
3.8/5
DECATHLON.SK
13.99 - %

od

13.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
13.99 - %
Avant0Maintenant13.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Táto raketa je určená pre začínajúcich hráčov padelu. Ideálna pre začiatočníkov s padelom, ktorí túžia po odolnej rakete.

Výhody

Odolnosť Maximálne odolná raketa vďaka tepelne tvarovanému dizajnu!
Nízka hmotnosť Vyššia reaktivita: raketa váži len 325 g.
Ovládateľnosť Jednoduché začiatky s ovládateľnou raketou.

Technický popis

Predstavujeme vám raketu PR 100

Vďaka tepelne tvarovanému dizajnu má raketa mnoho výhod: - V prvom rade je veľmi odolná: hoďte sa po každej loptičke bez obáv, že narazíte raketou o stenu alebo o partnerovu raketu. - Čím je raketa ľahšia, tým lepšie sa ovláda: len 325 g.
- A nakoniec, raketa PR 100 sa vyrába u nášho dodávateľa v Armentières vo Francúzsku s použitím viac recyklovateľných materiálov a dlhšou životnosťou na zníženie dopadu na životné prostredie.

Čo znamená tepelné tvarovanie?

„Raketa PR 100 sa vyrába exkluzívnym postupom:
Raketa sa skladá z dvoch častí, ktoré sú tepelne tvarované a zvarené pri vysokej teplote okolo peny EVA. Tento koncept umožňuje zvýšenú odolnosť rakety pri nárazoch o steny, o raketu vášho partnera alebo pri opakovaných úderoch loptičky. Výsledkom je ľahšia a oveľa odolnejšia raketa!“

Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť...

„... inovatívny a odolný výrobok s dlhou životnosťou. Dovoľujeme si to tvrdiť na základe nasledujúceho tvrdenia: lámanie je najčastejší problém začiatočníkov s padelom.
Aby sme vám dokázali ponúknuť riešenie, máme k dispozícii dizajnérsky tím, roky nápadov a prototypov, plodnej spolupráce s naším dodávateľom a testy s desiatkami hráčov, hráčok a klubov. Výsledkom je dostupná a extrémne odolná raketa, ktorá je ekologickejšia a lacnejšia!“

Poznáte padel?

Hra padel sa zrodila v Mexiku na konci 60. rokov. Tento zábavný a príjemný šport sa veľmi rýchlo dostal do Španielska a Argentíny, ako aj do všetkých hispánskych krajín Latinskej Ameriky. V súčasnosti je padel druhý najviac hraný šport v Španielsku za futbalom a pred tenisom. Na celom svete je asi 8 miliónov hráčov padelu.

Ako sa hrá padel?

Proti sebe hrajú 2 hráči (dvojhra). Čo sa týka podania, povolené sú 2 loptičky, ktoré sa podávajú diagonálne pomocou rakety. Odskok je povolený. Loptička musí odskočiť od zeme a potom ju môžete zahrať na ktorúkoľvek časť ihriska. Po odskoku loptičku môžete trafiť do steny (iba do steny, nie do mriežky). Po odskoku sa loptička môže odraziť do terénu a hráč ju môže chytiť mimo ihriska. Body sa počítajú rovnako ako v tenise.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Rám rakety
05.00% polykarbonát, 60.00% akrylonitril butadién styrén, 35.00% EVA (etylénvinylacetát)
Racket handle
50.00% polyuretán, 50.00% EVA (etylénvinylacetát)
Tipy na skladovanie Po každom použití raketu uložte.

Naše záväzky

Testovanie výrobku „Naše výskumné centrum zamerané na dizajn sídli v Španielsku. Jeho úlohou je identifikácia potrieb používateľov a poskytovanie týchto údajov nášmu návrhárskemu centru vo Francúzsku. Prototypy testujú používatelia na padelových ihriskách v reálnych podmienkach. Ich životnosť je následne testovaná v laboratóriu nášho návrhárskeho centra. Umožňuje nám to overiť kvalitu našich výrobkov.“
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie