Kód : 8350170
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
SÚPRAVY, PRÚTY NA KAPROV

Prút na kaprov Xtrem-9 300 CAPERLAN

CAPERLAN
4.7/5
4.7/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 18/05/2021 Zadarmo
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 18/05/2021 2.99
Naši inžinieri vytvorili tento prút pre kaprárov, ktorí chcú loviť spôsobom stalking, z člna, alebo hľadajú skladný prút na rýchly lov. Vďaka vrhacej záťaži a akcii špičky ide o univerzálny prút na lov spôsobom stalking alebo z brehu na stredné vzdialenosti.

Výhody

Akcia prútu Mierna pružnosť vďaka akcii špičky uľahčuje ďaleké nahadzovanie.
Vzdialenosť Vrhacia záťaž 3,25 lb umožňuje nahadzovať 110 g na vzdialenosť viac ako 120 m.
Razancia 100 % karbónové vlákno HM, to je prút veľmi odolný proti deformácii.
Dobrá viditeľnosť Vďaka čelovke s UV žiarením je špička prúta Moon Concept viditeľná v noci.
Jednoduché premiestnenie Dokonalý na situácie, kde je minimálny rozmer dôležitý.

Technický popis

Veľkolepý prút

Dĺžka 10 stôp (3 m). Dĺžky prútov na kaprov v rozsahu od 9 do 10 stôp sa používajú na lov kaprov z člna, lov pochôdzkou alebo na zmenšenie rozmerov pri veľmi krátkych rybačkách.
Zložený prút má dĺžku 1,57 m. Počet dielov: 2.
Hmotnosť: 345 g.

Pred nahadzovaním skontrolujte naskrutkovanie prúta. Zle naskrutkovaný spigot predstavuje hlavnú príčinu zlomenia prúta.

Prút s akciou špičky

S takzvanou rýchlou akciou. Vďaka akcii špičky prúta Xtrem 9 300 sa ohýba iba jeho posledná tretina až ku špičke. Akcia prúta je obmedzená, ide o prúty, ktorých telo je tuhé. Preto je priehyb prúta slabý, to znamená, že sa pod ťahom ryby ohýba slabo. Výhodou je, že tuhosť umožňuje nahadzovanie na veľkú vzdialenosť.

Veľkosť a upevnenie očiek

Očká Seaguide 40 mm, 30 mm, 20 mm, 16 mm, 12 mm a 12 mm na špičke. Ľahké a odolné voči šnúre. V navijakoch môžete používať šnúru bez obavy, že poškodíte očká. Je to kritérium výberu, keď používate šnúru pravidelne.
Očká sú trojstopkové. Trojstopkové uchytenie je pevnejšie a lepšie odoláva prudkému nahadzovaniu.

Praktické detaily

1. Špička prúta Moon concept sa rozsvieti pri kontakte s UV žiarením (odporúčame čelovku Moon concept). 2. Sedlo navijaka: Pevné sedlo navijaka. Navijak sa upevňuje pomocou uťahovacej objímky.

Sila

Sila rybárskeho prúta sa prejavuje 2 rôznymi spôsobmi, ktoré sa však dopĺňajú: Schopnosť odolať napínacej sile, napríklad pri zdolávaní ryby. Schopnosť prúta nahodiť nejakú hmotnosť na istú vzdialenosť. Vrhacia záťaž 3,25 lb umožňuje nahodiť až 110 g na vzdialenosť viac ako 120 m a ľahko zdolať aj veľké ryby.

Údržba prúta

Denná údržba je jednoduchá: Stačí prúty opláchnuť vlažnou vodou a umyť mydlom, potom ich starostlivo opláchnite a vysušte, predovšetkým v oblasti skrutkových spojov. Tento úkon je veľmi dôležitý, pretože umožňuje odstrániť zrnká piesku, ktoré môžu poškodiť vaše prúty.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Konštrukcia
100% karbónové vlákno
Tipy na skladovanie Pred odložením prúta skontrolujte, či je úplne suchý. Ak chcete predĺžiť životnosť vašich prútov, pred ich odložením do puzdra nezabudnite odmontovať olová.
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte v blízkosti elektrických vedení alebo počas búrky.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Odolnosť tohto prúta bola testovaná s príslušenstvom ťažším o 50 %, ako je uvedená tolerancia. Avšak pre optimálne užívateľské pohodlie je nevyhnutné používať príslušenstvo prispôsobené vrhacej záťaži prúta.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie