NOVINKA: RÝCHLA REZERVÁCIA PRODUKTOV CEZ WHATSAPP, TELEFÓN ALEBO EMAIL! VIAC INFO TU. VÝDAJNÉ MIESTA NAšICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ.
Kód : 8518831
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
PROTEÍNY A POTRAVINOVÉ DOPLNKY

PROTEÍNOVÁ TYČINKA PRALINKOVÁ DOMYOS

DOMYOS
4.2/5
4.2/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu od 17/01/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto od 19/01/2021 1.99
  • Doručenie domov od 19/01/2021 2.99
Náš tím vyvinul túto tyčinku bohatú na proteíny (23 g) s pralinkovou príchuťou vhodnú po tréningu alebo kedykoľvek cez deň. V balení 4 tyčinky. Zabudnite na šejker a ponúknite svojim chuťovým pohárikom niečo nové: chrumkavú a krehkú srvátkovú tyčinku! Tyčinku si dajte do tašky a noste svoje proteíny všade so sebou.

Výhody

Udržovanie a naberanie svalovej hmoty 23 g proteínov v jednej tyčinke.

Technický popis

Prečo mám jesť proteínové tyčinky?

Zabudnite na klasické pochutiny, ktoré obsahujú veľa tuku a nemajú skoro žiadne bielkoviny! Športovec, ktorý chce dosiahnuť svoj cieľ, musí byť dôsledný vo svojom stravovaní a životnom štýle. Proteínové tyčinky prinášajú 23 g bielkovín (bielkoviny sa podieľajú na udržiavaní a rozvoji svalovej hmoty). Tyčinky sú tiež vynikajúcim zdrojom energie, pretože obsahujú 20,2 g uhľohydrátov.

Kedy si mám dávať proteínové tyčinky?

Tyčinku si môžete dať pred tréningom alebo po ňom, a nahradiť tak energický nápoj používaný po tréningu. Hoci má šejker so srvátkovým nápojom výhodu, že sa rýchlejšie vstrebáva, aj tieto tyčinky bohaté na bielkoviny vám umožnia udržiavať a ďalej tvarovať svaly. Môžete si tiež vziať tyčinku na občerstvenie kedykoľvek, a tak zabrániť prejedeniu z príliš tučného občerstvenia, ktoré má málo bielkovín. Vaše svaly vám určite poďakujú!

Môžem jesť tieto tyčinky, keď chudnem alebo mám obdobie nižšieho kalorického príjmu?

Táto tyčinka nenahradzuje pestrú stravu. Nemôže byť plnohodnotnou náhradou stravy. Každý deň, keď si dáte tyčinku, si urobíte radosť, a pritom dodržíte svoju diétu a podporíte svalový rozvoj. Nezabúdajte však, že ak máte obdobie chudnutia alebo nižšieho kalorického príjmu a počítate si kalórie, naše tyčinky obsahujú značné množstvo sacharidov.

Pokyny pre použitie

Popri fyzickej aktivite je dôležité dodržiavať pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade dlhodobej spotreby (viac ako 2 mesiace) sa obráťte na svojho lekára alebo dietetika. Kontraindikáciou pri tomto výrobku je preťaženosť ľadvín a pečene, je nevhodný pre tehotné ženy a deti do 14 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte odporúčanú dennú dávku. Pite pravidelne.

Tabulka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty: 100 g | 60 g Energia: KJ: 1705 | 1023 Kcal: 406 | 243 Tuky: 12,3 g | 7,4 g Z toho nasýtené mastné kyseliny: 5,3 g | 3,2 g. Sacharidy: 33,7 g | 20,2 g Z toho cukry: 24,4 g | 14,6 g. Proteíny: 38,0 g | 22,8 g Soľ: 0,81 g | 0,49 g

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Tipy na skladovanie Skladujte na suchom mieste pri teplote 16 až 18 °C.
Obmedzenie v používaní Nep. pri zlyhaní obličiek, pečene, tehotné ženy a deti pod 14 r.

Naše záväzky

Vaše hodnotenie