Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8403519
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE PLAVKY NA SURFOVANIE PRE SKÚSENÉ

Vrchný diel dámskych plaviek na surf Isa Bondi OLAIAN

OLAIAN
4/5
4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Navrhli sme tieto plavky pre pokročilejšie surfistky na každý typ vĺn. Vrchný diel dámskych plaviek pre športovanie vo vlnách má širokú gumku pod poprsím. Tá poskytuje skvelé držanie a veľmi odhalený chrbát s dielmi zo sieťoviny podtrhuje ženskosť.
Decathlon kuriér

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar veľmi dobre drží vo vlnách vyšších ako jeden meter.

Technický popis

Ste skúsená surfistka

Surfujete intenzívne, je to váš obľúbený šport. Pri surfovaní pádlujete až po line up, prejdete cez príboj podplávaním (duck dive), ak ste na shortboarde, alebo obratom na chrbát, ak ste na longboarde. Púšťate sa do vĺn vyšších ako jeden meter. Vaše plavky musia zostať na mieste pri každom z vašich pohybov pri akejkoľvek výške vlny. Vyrobili sme pre vás produktový rad vhodný pre intenzívne surfovanie a každý typ postavy.

Typ postavy

Všetky ženy, ktoré rady surfujú vo vlnách vyšších ako jeden meter, vedia, aké je dôležité, aby ich plavky držali na svojom mieste! Preto sme vytvorili podprsenku Isa. Jej široká gumka pod poprsím jej poskytuje veľmi dobrú stabilitu pri akejkoľvek sile vĺn alebo pri akýchkoľvek pohyboch, ako je prekonanie vlny podplávaním alebo obratom na chrbte. Vďaka mimoriadne odhalenému chrbtu sú plecia úplne voľné, čo pomáha pri pádlovacích pohyboch.

Test držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich pomocou vzorky surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Testy majú za cieľ reprodukovať podmienky surfistiek vo vlnách. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Výber veľkosti

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky musia dobre priliehať už pri skúšaní. Musíte cítiť spevnenie. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

Chcete plavky vymeniť?

Nesedí vám veľkosť alebo model? Chceli by ste výrobok vymeniť v predajni Decathlon? Žiadny problém, dávajte pozor iba na to, aby ste neodstrihli etiketu plaviek, ak by ste ich chceli vrátiť.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie a bodyboarding. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky a následne ich hneď aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách.

Poznámka o vplyve výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie je vypočítaný na základe rôznych faktorov. Celosvetové hodnotenie ABCDE je určené na ľahké identifikovanie výrobkov s najekologickejšími vlastnosťami spomedzi výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy, ...). Decathlon je jedným z výrobcov, ktorí toto označenie na výrobky umiestňujú. Viac informácii na: http://sustainability.decathlon.com/

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Všitý diel
76% polyamid, 24% elastan
Hlavná tkanina
80% polyamid, 20% elastan
Vonkajší materiál
82% polyester, 18% elastan
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie