Kód : 8526057
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE TOPY A SPODNÁ BIELIZEŇ FITNESS

Dámska podprsenka 520 na kardio fitness bordovo-ružová DOMYOS

DOMYOS
4.5/5
My, nadšenci kardio fitness, sme navrhli tento produkt na cvičenie miernej intenzity. Štýlové ramienka, ženský strih, push-up efekt pre objemnejšie poprsie a priedušný materiál. Podprsenka, o ktorej ste vždy snívala.

Výhody

Spevnenie poprsia Účel: Pri športe s miernymi otrasmi znižuje pohyb poprsia o 49 %.
Zoštíhľujúci efekt Y Všité vložky spevňujú poprsie a formujú krivky.
Odvetrávanie Y Priedušný materiál na lepšie odvádzanie vlhkosti.
Odvod potu Zostaňte v suchu vďaka priedušnej a rýchloschnúcej látke.

Technický popis

Prečo je podprsenka 500 vhodná na aktivity s miernymi otrasmi?

Podprsenka 500 so stredným spevnením* je vhodná na športy s miernymi otrasmi (fitness tanec, kardiotréning, kruhový tréning). Vďaka funkčnému dizajnu ju môžete nosiť samostatne. Široký elastický pás je hebký a pohodlný. Plavecký výstrih na chrbte z priedušného materiálu pre odvádzanie potu. Bez kostíc, s vyberateľnými vypchávkami pre optimálne pohodlie. *V porovnaní s klasickou podprsenkou znižuje otrasy pri športe s miernou intenzitou až o 49 %.

Nevyhnutná súčasť vášho športového vybavenia

Pri športových aktivitách sú prsia vystavené oveľa väčšej námahe než v bežnom každodennom živote. Sú vystavené pohybom a odrazom a môžu vážiť, podľa intenzity, až 5-krát viac ako ich pôvodná hmotnosť. Nosenie športovej podprsenky vám poskytuje spevnenie a pohodlie, ktoré potrebuje vaše poprsie pri fyzickej aktivite.

Chráňte svoje poprsie

Bez ohľadu na veľkosť košíčkov alebo vek je vaše poprsie počas športovej aktivity vystavené otrasom. Tento krehký orgán, nesený takmer výlučne kožou, si vyžaduje špecifické a vhodné spevnenie. Nosenie bežnej podprsenky s menším spevnením bude spôsobovať bolesti a z dlhodobého hľadiska ochabnutie poprsia. Športová podprsenka je rovnako dôležitá ako váš úbor a obuv, chráni poprsie pred otrasmi.

Tri úrovne spevnenia podľa typu športu

Slabé spevnenie (joga, strečing, posilňovanie svalov…) na aktivity, kde je pohyb poprsia malý. Stredné spevnenie (fitness tanec, kardiotréning…) na aktivity, kde sú odrazy mierne a neopakujú sa. Veľké spevnenie (stepper, bežecký pás, trampolína…) na aktivity spojené s intenzívnymi pohybmi.

Ako si mám vybrať správnu veľkosť?

Pri športových aktivitách sú prsia vystavené oveľa väčšej námahe než v bežnom živote. Pred výberom veľkosti podprsenky si zmerajte obvod hrude:
*Merajte bez podprsenky. *Postavte sa pred zrkadlo. *Meter umiestnite vodorovne v hornej časti chrbta pod lopatkami. *Vpredu musí byť meter uprostred hrude. Držte voľne, nesťahujte a skontrolujte nameraný údaj.
Toto meranie vám umožní určiť správne vašu veľkosť podľa príslušnej tabuľky.

Ako sú koncipované podprsenky Domyos?

Všetky naše výrobky sú testované v našich laboratóriách, kde sa overuje správne spevnenie hrudníka (pomocou simulácie záťaže pri športe). Ale aj príliš pevná opora môže byť v dlhodobom horizonte škodlivá:
1 : slabé spevnenie. 3: priemerné spevnenie. 5: výborné spevnenie. *V porovnaní s klasickými podprsenkami naše športové podprsenky zaručujú lepšie spevnenie hrudníka. Od min. 10 % (úroveň 1) až do 50 % (úroveň 5).

Sú produkty pred predajom testované?

Áno, samozrejme! 100% látok podstupuje veľmi prísne laboratórne testy s cieľom zaručiť vám potešenie a bezpečie. Testujeme stálosť farieb, odolnosť pri praní, odparovanie potu a iné. Voláme to „skúška ohňom“.
A potom? To je všetko?
Nie, pokračujeme. Športovci ako vy oblečenie testujú. Počúvame ich, analyzujeme ich dojmy a zlepšujeme čo treba. A je to, vaše športové oblečenie môže uzrieť svetlo sveta!

A ak s produktom nie ste spokojní?

Ak produkt nesplní vaše očakávania, môžete ho v ktorejkoľvek predajni Decathlon do 365 dní vrátiť (samozrejme, ak nie je prepotený či inak poškodený).

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, podľa ktorej môžete ľahko zistiť, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými (tričká, nohavice, batohy atď.). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie. Viac informácií nájdete na http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
90.00% polyester, 10.00% elastan
Všitý diel
76.00% polyamid, 24.00% elastan
Podložka
82.00% polyamid, 18.00% elastan
Elastický pás
82.00% polyamid, 18.00% elastan
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte. Nepoužívajte aviváž.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky

Naše záväzky

Testovanie výrobku Tento výrobok bol testovaný pri praní a sušení, aby sa overila stálosť tvaru a farieb. Tieto skúšky, ktoré sa robia pravidelne, zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie