16. 10. sme pre Vás otvorili našu novú predajňu Decathlon Trenčín!
Kód : 8551315
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE PLAVKY NA SURFOVANIE PRE ZAČIATOČNÍČKY

Dámske plážové šortky na surf Tini Waku s elastickým pásom a sťahovacou šnúrkou OLAIAN

OLAIAN
4.6/5
4.6/5

Farba : MODRÁ

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
14.99 - %

od

14.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
14.99 - %
Avant0Maintenant14.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Náš tím surfistiek všetkých úrovní navrhol tieto plážové šortky pre začiatočníčky, ktoré surfujú v morskej pene. Dámske krátke plážové šortky sa nosia na plavkách pri všetkých vodných aktivitách. Majú elastický pás a sťahovaciu šnúrku, vodoodpudivá úprava urýchľuje schnutie.

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar držiaci na tele v celkom malých vlnách (pena).

Technický popis

Ste začínajúca surfistka

Začínate so surfovaním alebo surfujete len párkrát do roka počas prázdnin. Nohy máte ponorené v malých vlnách alebo pene. Surfujete pre radosť, ktoré vám surfing prináša. Častokrát počas surfovania padáte, ale len do malých vĺn. Zostavili sme pre vás široký výber plaviek vhodných na príležitostné použitie a vašu postavu.

Typ postavy

Plážové šortky Tini, ideálne na zoznamovanie sa so surfovaním v morskej pene, vychádzkové pádlovanie postojačky alebo šnorchlovanie, mierne široké s nízkym pásom, sú vhodné na všetky typy postáv. Ich dĺžka „neprerušuje“ líniu nôh a vytvára peknú postavu. Sťahovacia šnúrka zaručuje veľmi dobré držanie pri používaní.

Test držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich na vzorke surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom vývojárskom stredisku v Hendaye. Cieľom tohto testovacieho postupu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Chcete plavky vymeniť?

Veľkosť alebo model vám nevyhovujú? Chceli by ste výrobok vymeniť v predajni Decathlon? Žiaden problém, dávajte pozor iba na to, aby ste neodstrihli etiketu plaviek, ak by ste ich chceli vrátiť.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie a bodyboarding. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky a následne ich hneď aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách.

Poznámka o vplyve výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie je vypočítaný na základe rôznych faktorov. Celosvetové hodnotenie ABCDE je určené na ľahké identifikovanie výrobkov s najekologickejšími vlastnosťami spomedzi výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy, ...). Decathlon je jedným z výrobcov, ktorí toto označenie na výrobky umiestňujú. Viac informácii na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
86% polyester, 14% elastan
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte. Po použití opláchnite v čistej vode. Pri prvom praní perte oddelene. Žehlite na rube.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Žehlite pri maximálnej teplote 110 °C - nenaparujte
Žehlite pri maximálnej teplote 110 °C - nenaparujte
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie