Kód : 8511909
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DIEVČENSKÉ PLAVKY

Dvojdielne dievčenské plavky Liloo Samoa na surf bandážové tyrkysové OLAIAN

OLAIAN
4.3/5
DECATHLON.SK
8.39 - %

od

8.39**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
8.39 - %
Avant0Maintenant8.39**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Náš návrhársky tím navrhol tieto plavky pre začínajúce mladé surferky do morskej peny. Tieto bandážové plavky sú určené pre mladé začínajúce surferky a sú vhodné na detskú postavu vďaka nastavovaciemu systému a vystuženiam na bokoch.

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar plaviek drží v celkom malých vlnách.

Technický popis

Ste začínajúca surfistka

Začínate so surfovaním alebo surfujete len párkrát do roka počas prázdnin. Nohy máte ponorené v malých vlnách alebo pene. Surfujete pre radosť, ktoré vám surfing prináša. Často počas surfovania padáte, ale len do malých vĺn. Vytvorili sme pre vás široký výber plaviek vhodných na príležitostné použitie a vašu postavu.

Typ postavy

Lillo sú jednoduché bandážové plavky s nastavením krku, aby sa prispôsobili rôznym postavám. Boli navrhnuté pre začínajúce surferky, ktoré nepotrebujú silné držanie vo vlnách. Tento tvar umožňuje surferke mať úplne odhalené plecia, čo je ideálne pri veslovaní. Tento model je dostupný vo veľkostiach od 8 do 16 rokov.

Test držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich pomocou vzorky aspoň 12 surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Testy majú za cieľ reprodukovať podmienky surfistiek vo vlnách. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Veľkosť dievčenských plaviek

V Decathlone vytvárame plavky pre mladé surfistky, pričom berieme do úvahy ich rast, preto systematicky priraďujeme postavu k veľkosti, teda výšku dieťaťa, pretože vek nestačí na zaručenie správnej veľkosti. Dve mladé dievčatá vo veku 10 rokov môžu mať úplne odlišné veľkosti, rozmery, hmotnosť a telesnú stavbu. Odporúčame tiež vyskúšanie v kabínke, ak je to možné.

Veľkostná tabuľka dievčenských plaviek

Tu je vzťah medzi vekom a výškou postavy, ktorý možno vidieť na etiketách našich plaviek: 4 roky: od 98 do 104 cm. 5 rokov: od 105 do 114 cm. 6 rokov: od 115 do 124 cm. 8 rokov: od 125 do 132 cm. 10 rokov: od 133 do 142 cm. 12 rokov: od 143 do 150 cm. 14 rokov: od 151 do 160 cm. 16 rokov: od 161 do 169 cm. Tento model je dostupný vo veľkostiach od 8 rokov.

Veľkosť na sucho a veľkosť na mokro

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky musia dobre priliehať už pri skúšaní. Musíte cítiť spevnenie. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

Chcete plavky vymeniť?

Nesedí vám veľkosť alebo model? Chceli by ste výrobok vymeniť v predajni Decathlon? Žiadny problém, dávajte pozor iba na to, aby ste neodstrihli etiketu plaviek, ak by ste ich chceli vrátiť.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie a bodyboarding. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky a následne ich hneď aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách.

Poznámka o vplyve výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie je vypočítaný na základe rôznych faktorov. Celosvetové hodnotenie ABCDE je určené na ľahké identifikovanie výrobkov s najekologickejšími vlastnosťami spomedzi výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy, ...). Decathlon je jedným z výrobcov, ktorí toto označenie na výrobky umiestňujú. Viac informácii na: http://sustainability.decathlon.com/

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
82.00% polyester, 18.00% elastan
Hlavná podšívka
100.00% polyester
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte v chlórovej vode.

Naše záväzky

Schválil Naše mladé testerky, ktoré plavky vyskúšali v reálnych podmienkach v Baskicku v blízkosti nášho návrhárskeho strediska.
Testovanie výrobku Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie