Kód : 8545676
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VÝBAVA SPOZNÁVANIE VODY

Detské rukávniky s pásom Tiswim ružové s potlačou NABAIJI

NABAIJI
4.4/5
4.4/5

Farba : RUŽOVÁ / Jasná ružová

DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 31/05/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 31/05/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 31/05/2022 3.99
Náš tím vytvoril rukávniky s pásom pre deti od 2 do 6 rokov na objavovanie aktivít vo vode. 1 produkt, 3 možnosti. Pás TISWIM bude sprevádzať vaše dieťa v rôznych etapách objavovania vody, od vertikálnej polohy k horizontálnej. Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby.

Výhody

Plávacia pomôcka Veľké nadnášanie (väčšie ako podľa nariadenia EN 13138-1).
Kombinovateľnosť Vďaka 3 možnostiam použitia sa dokonale prispôsobí dieťaťu.
Možnosť nastavenia Pás jednoducho prispôsobte pomocou popruhu s prackou.

Technický popis

Spoznávanie vody zlepšuje psychomotorický vývin malých detí.

Nabaiji ponúka 3 úrovne: spoznávanie vody, začiatky s plávaním a začiatky s potápaním. Ponúkame vám produkty na každú z týchto aktivít. Rukávniky patria do kategórie "spoznávanie vody". Vďaka modulárnosti môžu sprevádzať dieťa pri objavovaní vodného sveta. Ich vztlak sa znižuje podľa pokrokov a umožňuje spoznávať rôzne polohy vo vode.

Prečo rukávniky, ktoré rastú spolu s vaším dieťaťom?

Vzhľadom na to, že je často ťažké nájsť dobré plávacie pomôcky pre dieťa, predvídať úroveň jeho šikovnosti vo vode a stupeň dôvery, vytvorila spoločnosť Nabaiji pás s rukávnikmi Tiswim. Tieto rukávniky s pásom umožňujú dieťaťu bezpečne sa oboznámiť s vodou, objavovať radosť z vodných hier a z pohybu vo vode.

Aké sú tri spôsoby používania Tiswim?

Etapa 1/ Na začiatku sa TISWIM používa so všetkými súčasťami (rukávniky a pás).
Etapa 2/ Používajte rukávniky samostatne, aby sa dieťa naučilo pohybovať vo vode vo vertikálnej polohe.
Etapa 3/ Používajte pás samostatne, aby si dieťa zvyklo na plaveckú horizontálnu polohu a prvé presuny vo vode.

Ako funguje ventil?

Naše rukávniky sú vybavené ventilom z PVC a záklapkou. Aby ste správne nafúkli produkt, stlačte základňu ventilu, aby sa otvorila záklapka. Záklapka sa mechanicky zatvorí asi v priebehu 2 sekúnd, je normálne, že pri nafukovaní unikne malé množstvo vzduchu. Preto je nutné rýchlo zavrieť uzáver.

Ako nastaviť pás okolo brucha?

Pás umiestnite na hornú časť brucha tak, aby dobre priliehal k dolnej časti hrudníka dieťaťa. Primerane utiahnite a nafúknite priamo na dieťati, no nie príliš. Pás sa tak dokonale prispôsobí postave vášho dieťaťa.

Ako zabrániť podráždeniu pokožky?

Detská pokožka je veľmi citlivá. V závislosti od intenzity a trvania aktivity dieťaťa vo vode môžu nafukovacie pomôcky spôsobiť trenie. Aby ste predišli tomuto nepríjemnému pocitu, odporúčame nosiť pod prispôsobiteľnými rukávnikmi Tiswim tričko.

Kde mám umiestniť pás?

Pás umiestnite na hornú časť brucha. Dávajte pozor, aby ste neumiestnili pás na trup dieťaťa, bol by príliš vysoko a zle by držal. Umiestnite ho radšej nižšie, aby sa plávajúca časť dotýkala dolnej časti hrudníka.

Nafúkanie jednotlivých častí rukávnikov Tiswim

Rôzne etapy používania vyžadujú trochu iné spôsoby nafúknutia. Rukávniky vždy nafúknite na maximum. Druhú komoru však fúkajte priamo na ruke dieťaťa. Nafúknutie pása je potrebné prispôsobiť postave dieťaťa. Pás pred použitím vždy nafúknite primerane, nie príliš.

Ako prispôsobiť nafúknutie pása dieťaťu?

Keďže je každá osoba iná, máte možnosť prispôsobiť nafúknutie brušnej časti Tiswim postave vášho dieťaťa. Najprv nastavte tesnosť pása priamo na dieťati bez toho, aby ste ho nafúkli, aby bol dokonale prispôsobený postave vášho dieťaťa. Následne nafúknite pás priamo na dieťati.

Prečo sa dieťaťu pás vyhŕňa až po bradu?

Vo väčšine prípadov je pás príliš nafúknutý alebo zle umiestnený. Dbajte na to, aby ste pás správne umiestnili na vrchnú časť bruška dieťaťa a mieru nafúknutia prispôsobte jeho postave, aby sa pás vo vode dieťaťu nevyhrnul príliš vysoko. Ak sa tak stane, pás môže dieťaťu spôsobiť odreniny na brade.

Prečo sa dieťa prevracia na chrbát?

Ak sa vaše dieťa nakláňa dozadu, je to preto, že objem v brušnej časti nie je prispôsobený jeho postave. Je dôležité mať na pamäti, že na to, aby mohlo dieťa využívať výhody prispôsobiteľných rukávnikov, musí mať dostatočne rozvinuté motorické zručnosti a svalovú silu, aby mohlo udržať rovnováhu a hlavu držať vzpriamene. Ak sa však vaše dieťa napriek tomu nakláňa dozadu, prispôsobte nafúknutie brušnej časti tak, aby mohlo dieťa znovu dosiahnuť rovnováhu.

Môže sa dieťa prevrátiť dopredu?

Nie, ak má dieťa nasadený pás s rukávnikmi, nemôže sa prevrátiť dopredu. Je dôležité mať na pamäti, že na to, aby mohlo dieťa využívať výhody prispôsobiteľných rukávnikov, musí mať dostatočne rozvinuté motorické zručnosti a svalovú silu, aby mohlo udržať rovnováhu a hlavu držať vzpriamene. Ak má však vaše dieťa príliš napäté svaly a je nižšej postavy, nafúkajte brušnú časť tak, aby bolo viac ponorené v oblasti hrudníka.

Ako nastaviť pás do polohy plávania na chrbte?

Počas tretej etapy môže vaše dieťa objaviť horizontálnu polohu vo vode s pásom na chrbte. Aby ste to dosiahli, dobre nafúknite chrbtovú časť, no nie príliš, a potom umiestnite pás okolo drieku vášho dieťaťa a primerane utiahnite. Pre väčšie pohodlie nezabudnite umiestniť na popruhy ochranné jazýčky.

Môže dieťa skákať do vody s Tiswim?

Áno, ale pozor! Ak je zostava dobre nasadená, vaše dieťa môže skákať do vody bez toho, aby došlo k treniu pod bradou alebo ramenami. Ale opatrne s výškou, rukávniky sú pomôckou, ktorá sa drží na hladine, neskáčte z výšky väčšej ako je výška dieťaťa. Ak má dieťa na sebe všetky tri časti a nebojí sa skákať do vody, skúste mu odopnúť brušnú časť, čím mu zaistíte väčšiu voľnosť pohybu.

Môže moje dieťa nosiť rukávniky Tiswim, ak má menej ako 15 kg?

Nie, prispôsobiteľné rukávniky Tiswim sú z bezpečnostných dôvodov navrhnuté pre deti od 15 do 30 kg. Ak by bolo dieťa ľahšie, rukávniky by boli príliš veľké na to, aby sa dieťa prirodzene zlepšovalo v plávaní. Dieťa by nemohlo ovládať svoje pohyby a mohlo by sa ľahko nakloniť dozadu alebo dopredu a ťažko by sa dokázalo vrátiť späť. Dbajte na dodržiavanie vyznačenej hmotnosti. Pri výbere produktu treba brať do úvahy aj tvar tela vášho dieťaťa.

Čo robiť, keď sa produkt počas nafukovania vyfukuje?

Môže ísť o poruchu ventilu. Záklapka sa nezatvorí ako by mala a pred zavretím uzáveru unikne veľké množstvo vzduchu. Aby ste ju opravili, stlačte ventil 2 alebo 3 prstami, nafúknite produkt na maximum a zavrite uzáver. Záklapka by sa mala vrátiť na správne miesto.

Odporúčanie

Po použití opláchnite produkt, nenechávajte na slnku. Dôrazne neodporúčame prať Tiswim v práčke, pretože riskujete zničenie švov produktu a znížite tak jeho bezpečnosť. Perte ho radšej v rukách a následne osušte v osuške.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
An Error Has Occured.
Vonkajší materiál
50% polyester, 50% polyamid
Pena
100% polyetylén
Pracky
100% polyoxymetylén
Popruh
100% polypropylén
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte. Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Opláchnite čistou vodou, nechajte vysušiť na vzduchu a skladujte na tmavom, suchom a vetranom mieste.
Obmedzenie v používaní Odporúčame pod pásom nosiť plavecký top a stály dohľad dospelého.
inštrukcie Viac informácií o tomto výrobku nájdete v návode

Naše záväzky

Schválil Plavecké rukávniky s pásom Tiswim od Nabaiji spĺňajú normu EN 13138-1 o pomôckach určených na výučbu plávania. Rukávniky Nabaiji majú väčší nadnášací objem ako predpisuje norma (50 newtonov pri celom výrobku oproti 30 newtonom pri samotných rukávnikoch pri norme 25 newtonov).
Testovanie výrobku Tento výrobok bol podrobený praktickým a laboratórnym testom vo francúzskom meste Hendaye, aby sme overili a zaistili jeho kvalitu.
.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie