Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.
Kód : 8527695
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
CVIČKY NA BALET

Piškóty s delenou podrážkou plátenné béžové STAREVER

STAREVER
4.2/5
4.2/5

Farba : Telová

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím vytvoril látkové piškóty pre mierne pokročilých a pokročilých tanečníkov a tanečníčky baletu, ktorí potrebujú ohybnosť. Želáte si piškóty na balet, ktoré podčiarknu línie vašich chodidiel? Strečový materiál sa dokonale prispôsobí klenbe vášho chodidla. Výhoda: gumičky sú všité v piškótach.

Výhody

Flexibilita Oddelené podrážky a strečová tkanina poskytujú pohodlný pohyb.
Jednoduché použitie Gumičky všité krížom obopnú a zvýraznia priehlavok.
Kombinovateľnosť Sťahovacia šnúrka umožňuje prispôsobiť piškóty tvaru chodila.
Pružnosť Strečová tkanina z elastanu sa prispôsobí tvaru vášho chodidla.
Hebkosť Vnútorná podšívka a gumičky poskytujú pohodlie.

Technický popis

Prečo piškóty s delenou podrážkou?

Látkové piškóty s delenou podrážkou sú vhodné pre mierne pokročilých a pokročilých tanečníkov a tanečníčky baletu, ktorí ovládajú techniku tanca. Vďaka rozdelenej podrážke sú ohybnejšie na klenbe chodidla a poskytujú pohodlný pohyb. Ohybnosť piškót zdôrazňuje línie chodidla a priehlavku. Pred nákupom piškót sa poraďte s vaším učiteľom tanca.

Prečo strečové piškóty?

Ak si želáte poddajné piškóty, ktoré sa prispôsobia tvaru vášho chodila, zvoľte si látkové piškóty. Pružný materiál vám umožní pohodlný pohyb a zdôrazní váš priehlavok. Piškóty môžete prať v rukách, nesušte ich v sušičke. Delené podrážky sú vyrobené z kože, ktorá zaručuje odolnosť produktu.

Na čo slúži sťahovacia šnúrka?

Počúvali sme vás. Piškóty sú znovu vybavené sťahovacou šnúrkou, ktorá umožňuje prispôsobiť si šírku obuvi. Nezabudnite šnúrku nastaviť, uviazať a následne odstrihnúť. Zakaždým si skryte konce šnúrky dovnútra piškót. Náš tip: šnúrku môžete upevniť vnútri piškóty na spodnú stranu zvršku pomocou náplaste.

Existujú rôzne baletné piškóty pre ženy a mužov, dievčatá a chlapcov?

Či vyberáte piškóty pre dieťa alebo dospelého, vždy je nutné zohľadniť jeho úroveň.
Začiatočníci zvyčajne potrebujú piškóty s plnou podrážkou, neskôr piškóty s delenou podrážkou a napokon baletné špičky. Rozdiel medzi piškótami pre ženy a mužov je vo farebnom vyhotovení. Ružová a lososová sa odporúča tanečníčkam, biela a čierna tanečníkom.

Ako si vybrať piškóty?

Pri výbere veľkosti piškót sa postavte, chodidlá majte rovno na zemi alebo v prvej pozícii a niekoľkokrát stúpnite na pološpičky. Vaše prsty by mali byť spevnené, nesmú však byť stlačené alebo v kŕči. Keď si vyberáte látkové piškóty, odporúčame vám zvoliť si vašu bežnú veľkosť, ak nemáte možnosť vyskúšať si piškóty.

Niečo navyše pre vašu výbavu?

Aby ste si mohli uložiť doplnky na balet, máme pre vás v ponuke elegantné vrecúško. Má dve priehradky, do ktorých si môžete oddelene uložiť baletné piškóty a doplnky, ako sadu na vytvorenie drdolu, kolofóniu, obväzy.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Zvršok:
23% polyamid, 6% elastan, 71% bavlna
Podšívka:
40% polyamid 6, 10% elastan, 50% bravčová koža
Podošva:
100% brúsená hovädzia koža
Tipy na údržbu Nesušte v sušičke.

Naše záväzky

Schválil Naše piškóty sme vyvinuli a testovali v spolupráci s profesionálnymi učiteľmi tanca a tanečníkmi baletu. Zapájali sme ich do všetkých fáz vývoja a testovania.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie