Kód : 8529012
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
STUDENÉ VODY DOPLNKY

Pánske hrejivé tričko 900 proti UV žiareniu s krátkym rukávom na surf čierne OLAIAN

OLAIAN
4.8/5
4.8/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 24/05/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 24/05/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 24/05/2022 3.99
Náš vývojový tím navrhol toto termo tričko na používanie pod neoprénovou kombinézou na až 3-hodinové športovanie. Pánsky top pre tepelné pohodlie s krátkym rukávom môžete používať samostatne alebo pod neoprénovou kombinézou. Fleecové vnútro pre zvýšenie hrejivosti.

Výhody

Ochrana pred chladom Fleecová vnútorná strana. Lepšia ochrana pred chladom. Ak nie je mokré vo vetre.
Menšie podráždenie pokožky Priliehavý strih a bezšvové diely pod pazuchami. Na až 3-hodinové športovanie.
Ochrana pred slnkom Textília SPF 50+. Chránia pred slnkom aj mokré. Odráža minimálne 95 % UV.

Technický popis

Zostaňte dlhšie v teple vďaka termoizolačnému príslušenstvu! Na každý teplotný rozsah iný rad výrobkov

Keď ste vo vode, viac ako polovicu telesného tepla strácate cez končatiny (nohy, ruky, hlava). Preto odporúčame toto príslušenstvo: v teplej a vlažnej vode (> 17 °C): nízke neoprénové topánky.
V studenej vode (12 – 17 °C): vysoké topánky (čižmičky) a rukavice.
Vo veľmi studenej vode (7 – 12 °C): vysoké topánky (čižmičky), rukavice, kuklu a vrchná kuklu... Celú našu ponuku neoprénového príslušenstva nájdete na decathlon.sk.

Doplnky na vodné športy

Naše neoprénové doplnky sú navrhnuté tak, aby splnili očakávania tých najnáročnejších surfistov. Spôsob, akým ich vyrábame, ich robí vhodnými aj na iné vodné športy, napríklad kitesurfing, windsurfing, wakeboarding, vodné lyžovanie, aktívna chôdza pri mori alebo paddleboarding).

Tepelná izolácia a vietor

Odporúčaná minimálna teplota vody pri samostatnom použití tohto trička s ochranou proti UV žiareniu je 22 °C. Max. doba vo vode 3 hodiny. Tričko obsahuje fleece, ktorý bráni pocitu triašky pri vstupe do vody. Pozor, vo vetre môže byť mokré tričko zdrojom nepohodlia a väčšieho pocitu chladu. Pri vetre odporúčame tričko s neoprénom. Tričko možno nosiť pod kombinézou.

Ochrana pred slnkom

SPF (Ultra Violet Protection Factor) je univerzálny, normami uznávaný faktor ochrany pred slnkom. Udáva mieru ochrany pred slnkom u textílií, presnejšie množstvo lúčov, ktoré tkanina prepúšťa. Na ochranu zodpovedajúcu normám musí látka odrážať minimálne 95 % UV lúčov. Faktor SPF 50+ znamená, že materiál odráža minimálne 95 % UVA a 98 % UVB žiarenia.

Obmedzenie podráždenia pokožky

Termo tričko obmedzuje trenie, čím chráni pred odreninami a podráždením od surfu alebo bodyboardu. Výrobok je možné nosiť pod neoprénovým oblekom a obmedziť tak podráždenie pokožky najmä v oblasti krku a pod pazuchami. Bezšvové diely pod pazuchami znižujú podráždenia spôsobené pádlovaním na surfe. Naše testy potvrdili, že podráždenie sa pri aktivite trvajúcej do 3 hodín znížilo.

Rýchle schnutie

Polyesterový materiál umožňuje rýchle schnutie. Doplnková vodoodpudivá úprava zabraňuje prieniku vody a znižuje efekt trasenia sa od chladu v prípade vetra. Uľahčuje tiež schnutie. Účinky tejto úpravy sa po 5 alebo 6 praniach v práčke znížia, preto s cieľom predĺženia životnosti výrobku dávajte prednosť opláchnutiu v čistej vode pred praním so saponátom.

Čo predstavuje značka OLAIAN?


Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre produkty na surfovanie. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme v jeden deň navrhnúť šortky a zároveň ich aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich odolnosť vo vlnách, pohodlie a životnosť.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
91% polyester, 9% elastan
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte. Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Noste samostatne alebo pod kombinézou. Nie je vetruvzdorné.

Naše záväzky

Schválil Materiály chrániace pred slnečným žiarením testovali naši návrhári v laboratóriu. Spĺňajú požiadavky platnej normy EN 13758-2. Všetky použité materiály sa testujú už pred samotnou výrobou odevov. Okrem testov, ktoré sa vykonávajú v nezávislých laboratóriách, vykonávame pomocou špeciálnych meracích prístrojov vlastné testy. Výrobky sa testujú v laboratóriu v suchom aj mokrom stave a rovnako aj v praxi (pri aktivite, na ktorú je výrobok určený).
Testovanie výrobku Vytvorené a testované našimi vývojovými tímami v Hendaye (Francúzsko). Materiály použité na tomto výrobku sa testujú v laboratóriu s cieľom zaručiť čo najlepšiu kvalitu a trvácnosť.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie