Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.
Kód : 8548132
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Vybavenie na snowboard začiatočníci

Pánske lyžiarske a snowboardové nohavice 500 červené DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
4.1/5
4.1/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 05/02/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 07/02/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 07/02/2022 3.99
Nadšenci vytvorili tieto snowboardové nohavice na príležitostné snowboardovanie. Technológia warmseat a odnímateľné vypchávky na kolenách zvyšujú pohodlie. Tieto nepremokavé snowboardové nohavice zvyšujú o 50 % izoláciu pred chladom pri sedení v snehu a vďaka odoberateľným penovým vypchávkam poskytujú väčšie pohodlie, keď si kľaknete na zem.

Výhody

Odolnosť Materiál odolný proti oderu, roztrhnutiu a ťahu.
Pohodlie Odnímateľné výstelky zvyšujú pohodlie na kolenách v snehu.
Nepremokavosť Membrána 15 000 mm, 100 % vodotesné švy.
Voľnosť pohybu Strih regular, lepšia voľnosť pohybu aj s ochrannými šortkami.
Hrejivosť 70 % vata z recyklovaného umelého peria: 80 g/m2 a technológia Warmseat.
Priedušnosť Priedušný materiál uľahčuje odvádzanie potu. (RET = 18).
Možnosť nastavenia Nastaviteľný pás a odnímateľné penové vypchávky na kolenách.
Vrecká 3 vrecká: 2 na ruky, 1 veľké.

Technický popis

Pomôcka na výber správnej veľkosti

Červené nohavice:
Model na fotografii má oblečenú veľkosť L a má výšku 181 cm.
Jeho rozmery sú:
Obvod pása: 83 cm.
Obvod panvy: 102 cm.
Výška rozkroku: 77 cm.

Béžové nohavice:
Model na fotografii má oblečenú veľkosť L a meria 180 cm.
Jeho rozmery sú:
Obvod pása: 99 cm.
Výška v rozkroku: 80 cm.

Ako funguje záruka výrobku?

Na tieto nohavice sa vzťahuje záruka päť rokov odo dňa zakúpenia uvedeného na pokladničnom bloku. Produkt v záruke bude vymenený. Záruka pokrýva výlučne chyby produktu a nevzťahuje sa na chyby vyplývajúce z jeho bežného či netradičného používania.

Ako sa uistím o pevnosti a trvácnosti svojich lyžiarskych nohavíc Decathlon?


Kladieme zvláštny dôraz na kvalitu materiálov a spojov použitých na lyžiarskych nohaviciach Decathlon, aby sme zaistili čo najlepšiu odolnosť pri snowboardovaní.

Môžem porovnať vplyv môjho snowboardového odevu na životné prostredie?

Vplyv pánskych lyžiarskych nohavíc na životné prostredie sa počíta z celej doby ich životnosti pomocou rôznych ukazovateľov. Lyžiarske odevy dostávajú známku na stupnici ABCDE. Tá ukazuje, ktoré z nich majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia v porovnaní s inými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.

Všetky naše stratégie trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com.

Môžem si byť istý, že ma moje pánske snowboardové nohavice budú chrániť v nečase?

Tieto pánske snowboardové nohavice boli vyrobené s použitím nepremokavého materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby mohli lepšie odolávať nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Strávili sme niekoľko dní snowboardovaním a dlhodobým testovaním za každých podmienok, aby sme overili vodotesnosť výrobku.

Na čo slúži vodoodpudivosť nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Počas životnosti výrobku je potrebné túto úpravu obnovovať (v priemere po 2 až 3 vypraniach, pomocou výrobkov, ktoré ponúkame v sieti našich predajní). Všetky naše snowboardové nepremokavé nohavice sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Voda často preniká cez švy. Majú moje nohavice vodotesné švy?

Okrem nepremokavého materiálu zvyšujeme nepriepustnosť nohavíc vodotesnými švami. Ide o nepremokavé, teplom lepené pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Na tomto lyžiarskom odeve sú všetky švy vodotesné.

Ako ma moje lyžiarske nohavice udržiavajú v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu imitujúcu perie, aby sme vás udržali v teple. Vata je syntetický materiál na báze polyesteru, ktorý podľa veľkosti vlákien zadržiava väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú štandardné, technické alebo silikónové vaty s rozličnými vlastnosťami (hrejivosť, ľahkosť, pružnosť). Nohavice SNB PA 500 sú tiež vybavené technológiou Warm Seat, ktorá o 54 % zvyšuje izoláciu pred chladom na zadnej časti tela, keď sedíte v snehu.

Čo je membrána a na čo slúži?

Membrána je veľmi tenký materiál (od 5 do 25 mikrometrov) nanesený na vnútorný povrch textilu, aby mu poskytla veľkú nepremokavosť a priedušnosť. Naše materiály s membránou neprepúšťajú vodu a súčasne umožňujú odvádzanie vodnej pary, ktorú vytvára telo pri snowboardovaní.

Ako sa starať o tento produkt?

Na uchovanie vlastností a životnosti odevu vám odporúčame. Perte samostatne v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Pred praním otočte naruby. Používajte malé množstvo prášku na pranie. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na vešiaku na teplom a vetranom mieste. Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby ste ostali v teple a suchu, odporúčame vám držať sa pravidla 3 vrstiev. Princíp je jednoduchý: oblečte si na seba 3 vrstvy odevu, pričom každá má osobitú funkciu. Spodné oblečenie musí tvoriť a udržiavať teplo. Ochranné šortky poskytujú hrejivosť (a ochranu proti nárazom) a nohavice vás chránia pred nečasom. Všetky tieto vrstvy by mali byť priedušné, aby odvádzali vlhkosť.

Ako zabrániť prenikaniu snehu do nohavíc?

Naše nohavice majú elastickú podšívku, ktorá sa nastaví okolo topánok. Pri páde alebo v prašane zabraňuje prieniku snehu.

Prečo sa hodnota nepremokavosti na internete a hodnota vytlačená na nohaviciach líšia?

Naše nohavice sme vytvorili pomocou membrány, ktorá pri zakúpení zaručuje nepremokavosť 15 000 mm. Po každom praní klesá účinnosť každej membrány, preto výrobok testujeme, aby sme vám zaručili optimálnu nepremokavosť aj po 5 praniach. Na nohaviciach je uvedená hodnota „po 5 praniach“, aby táto informácia bola pravdivá aj po niekoľkých rokoch, keď budete produkt ďalej predávať.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Výplň
100% polyester
Hlavná tkanina
100% polyamid
Hlavná podšívka
100% polyester
Membrána
100% polyuretán
Pena
100% EVA (etylénvinylacetát)
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Perte so zapnutým zipsom. Perte samostatne.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Podľa možností skladujte zavesené na ramienku a neskladajte, aby ste nepoškodili membránu. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte nohavice úplne vysušiť.
Poznámka Tento výrobok je navrhnutý na snowboarding a lyžovanie. Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky, aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Schválil Snowboardoví a lyžiarski nadšenci. Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com.
Testovanie výrobku Všetky výrobky Dreamscape od spoločnosti Decathlon na snowboardovanie sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené. V snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 5 roky

Vaše hodnotenie