VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU
Kód : 8398205
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE MUŽI ZAČIATOČNÍCI

Pánske lyžiarske nohavice 50 na zjazdovku čierne WEDZE

WEDZE
4.5/5
DECATHLON.SK
15.99 -18 %

od

12.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od 03/02/2020 Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od 03/02/2020 do vyčerpania zásob.
15.99 - %
Avant0Maintenant15.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
lyžiarov na príležitostné lyžovanie. Tieto pohodlné nohavice vás ochránia pred nečasom. Dokonalé nohavice na začiatky v lyžovaní. Hrejivé a vodoodpudivé nohavice vás chránia pred nečasom, aby ste mohli pokojne spoznávať radosti zjazdového lyžovania.

Výhody

Hrejivosť Správna hrejivosť a správna hrúbka vás ochráni pred chladom a vetrom.
Nepremokavosť Vodotesné švy na zadku chránia pred snehom (záter 3 000 mm).
Priedušnosť Materiál odvádza vlhkosť smerom von, čo zaručuje pocit sucha.
Možnosť nastavenia Opasok je pružný, aby vyhovel každej postave.
Voľnosť pohybu Rovný a klasický strih.
Odolnosť Zosilnenia v oblasti členkov bránia poškodeniu.

Technický popis

Ako si môžem byť istý, že ma moje nohavice ochránia pred nečasom?

Nohavice 50 boli vyrobené s použitím kvalitného materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby ste lepšie odolávali nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Nepremokavosť týchto nohavíc bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať podmienky akým je lyžiar vystavený. Nepriepustnosť tohto výrobku sme overili v praxi v rôznych podmienkach počas niekoľkých dní.

Na čo slúži vodoodpudivosť nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Nohavice 50 obsahujú vodoodpudivé materiály, ktoré predlžujú ich odolnosť voči nečasu. Vďaka tomuto funkčnému riešeniu zostanete na zjazdovkách dlhšie v suchu. Účinnosť tejto úpravy je nutné pravidelne obnovovať pomocou produktov, ktoré nájdete v našich predajniach.

Nohavice so záterom: aké sú výhody záteru?

Záter sa vytvorí nanesením impregnačného materiálu na vnútornú stranu látky. Bráni prenikaniu vody do odevu a zároveň odvádza telesnú vlhkosť vznikajúcu pri námahe. Telo zostáva v suchu, čo zvyšuje pohodlie pri športovaní. “

Čo znamená priedušné nohavice?

Ide o produkt, ktorý dokáže prepúšťať vlhkosť vytváranú telom pri námahe, aby ste zostali v suchu. Priedušnosť materiálu sa meria pomocou odparovacieho odporu nazývaného RET pri teste podľa normy ISO 11092. Čím je hodnota RET nižšia, tým je priedušnosť materiálu vyššia. Wed'ze používa materiály a funkčné riešenia (zipsy, vetracie otvory, sieťovina), ktoré obmedzujú zrážanie vo vnútri odevu. RET nohavíc 50 < 12.

Ako ma moje lyžiarske nohavice udržiavajú v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu, vďaka ktorej ostanete v teple. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava podľa veľkosti vlákien väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú rôzne typy vaty: štandardná, technická, silikónová. Každá vata má iné vlastnosti: hrejivosť, ľahkosť, pružnosť atď.

Aký je rozdiel medzi vodoodpudivosťou a nepremokavosťou?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Nohavice Wed'ze sú vyrobené z vodoodpudivých materiálov, ktoré zvyšujú odolnosť proti nečasu a prenikaniu vody do nohavíc. Ide o doplnkové funkčné riešenie, ktoré pomáha udržať lyžiarov čo najdlhšie v suchu. Túto úpravu je nutné pravidelne obnovovať pomocou produktov, ktoré nájdete v našich predajniach, aby sa zachovala jej funkčnosť.

Ako si byť istý, že ma nohavice udržia v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu, aby sme vám pomohli udržať si teplo. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava podľa veľkosti vlákien väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú rôzne typy vaty: štandardná, technická, silikónová. Každá vata má iné vlastnosti: hrejivosť, ľahkosť, pružnosť atď. Všetky vaty, ktoré používame, pochádzajú z recyklovaných materiálov, najčastejšie na báze plastových fliaš.

Ako sa mám obliecť, aby mi na zjazdovke nebolo zima na nohy?

Udržanie nôh v teple a v suchu: oblečte si 2 priedušné vrstvy, ako 1 spodné oblečenie alebo 1 lyžiarske legíny, na udržanie tepla a 1 lyžiarske nohavice ako ochranu pred nečasom.

Ochrana pred chladom OK, ale som tiež chránený pred vetrom?

Vedeli ste, že vietor zvyšuje pocit chladu? Takže, ak je vonkajšia teplota 0 °C a vietor fúka rýchlosťou 20 km/h, vami pociťovaná teplota bude - 10 °C. Materiály s označením vetruvzdorné znižujú tento chladivý pocit a bránia prúdeniu vzduchu, ktoré je spôsobené buď vetrom, alebo relatívnou rýchlosťou určitej športovej aktivity.

Pranie lyžiarskeho oblečenia

Na udržanie funkčných vlastností a životnosti nohavíc odporúčame: Perte v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Pred praním otočte naruby. Používajte malé množstvo prášku na pranie. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na vešiaku na teplom a vetranom mieste. Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Nepremokavosť vonkajšieho materiálu je možné obnoviť pomocou impregnačného spreja na textil. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Výplň
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Perte oddelene.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte produkt úplne vysušiť.

Naše záväzky

Schválil 12 zákazníkov spoločnosti Decathlon pomohlo k overeniu výrobku v teste použitia v Tignes počas konečnej fázy vývoja nášho produktu. Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na Wed'ze.com.
Testovanie výrobku Všetky produkty Wed'ze sú navrhované a vyrábané na úpätí hory Mont Blanc. Potom ich testujeme v reálnych podmienkach, s akými sa stretnete pri používaní (sneh, chlad, prachový sneh). Tímy návrhárov takto overujú či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie