VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU
Kód : 8360202
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE MUŽI ZAČIATOČNÍCI

Pánske lyžiarske nohavice Slide 100 sivé WEDZE

WEDZE
4.4/5
DECATHLON.SK
19.99 - %

od

19.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
19.99 - %
Avant0Maintenant19.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Tieto hrejivé a pohodlné nohavice sú určené na začiatky v zjazdovom lyžovaní. Okrem hrejivosti tieto nohavice prinášajú nevyhnutnú ochranu pred nepriaznivým počasím. Môžete si naplno užiť celodennú lyžovačku.

Výhody

Nepremokavosť Slabé: záter 3 000 mm.
Priedušnosť Priedušný materiál.
Hrejivosť Izolácia z recyklovanej vaty, podšívka z česaného polyesteru.
Vodoodpudivosť Vodoodpudivý vonkajší materiál, ktorý nesaje vodu.
Možnosť nastavenia Veľkosť nastaviteľná pomocou suchých zipsov.
Vrecká Dve vrecká na ruky na zips.
Detail výrobku
Použitie výrobku
Použitie výrobku

Technický popis

Aké materiály zaručujú hrejivosť nohavíc?

Ako izolačný materiál používame recyklovanú vatu (60 g/m²), aby sme vám pomohli udržať si teplo. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava podľa veľkosti vlákien väčšie alebo menšie množstvo vzduchu, vďaka čomu vás chráni pred chladom.

Čo znamená záter?

Záter sa vytvorí nanesením impregnačného materiálu na vnútornú stranu látky. Bráni prenikaniu vody do odevu, ale odvádza telesnú vlhkosť vznikajúcu pri námahe. Telo zostáva v suchu, čo zvyšuje pohodlie pri športovaní.

Ako sa meria nepremokavosť nohavíc?

Odolnosť materiálu na tlak vody je vyjadrená v mm vodného stĺpca (norma ISO 811). Čím je hodnota vyššia, tým je látka nepremokavejšia. Materiál s nepremokavosťou 3 000 mm odoláva tlaku vyvíjanému 3 000 mm vody (čo približne zodpovedá 2-hodinovému prudkému dažďu).

Ako si môžem byť istý, že ma moje nohavice ochránia pred nečasom?

Nohavice boli vyrobené s použitím kvalitného materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby ste lepšie odolávali nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Nepremokavosť týchto nohavíc bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať podmienky, akým je lyžiar vystavený. Nepriepustnosť tohto výrobku sme overili lyžovaním v rôznych podmienkach počas niekoľkých dní.

Na čo slúži vodoodpudivosť nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Nohavice obsahujú vodoodpudivé materiály, ktoré predlžujú ich odolnosť voči nečasu. Vodoodpudivosť sa získava úpravou vonkajšej strany textílie, ale používaním sa tieto vlastnosti môžu meniť.

Ako obnoviť vodoodpudivosť nohavíc?

Mali by ste vedieť, že vodoodpudivosť sa dá obnoviť. Dosiahnete to tak, že dáte nohavice do sušičky na program pre syntetiku na 10 až 15 minút.
Môžete tiež použiť sprej na obnovu vodoodpudivosti (nájdete v našich predajniach): produkt nastriekajte rovnomerne na celý odev a potom nechajte schnúť 10 až 12 hodín).

Čo znamená priedušné nohavice?

Ide o produkt, ktorý dokáže prepúšťať vlhkosť vytváranú telom pri námahe. Priedušnosť materiálu sa meria pomocou odparovacieho odporu RET pri teste podľa normy ISO 11092. Čím je hodnota RET nižšia, tým je priedušnosť materiálu vyššia. Nohavice 100 majú RET 13. Sú to práve funkčné riešenia (zipsy, vetracie otvory, sieťovina), ktoré Wed'ze používa a ktoré obmedzujú zrážanie vo vnútri odevu a maximalizujú priedušnosť.

Ako sa mám obliecť, aby mi na zjazdovke nebolo zima na nohy?

Aby ste si udržali nohy v teple a suchu, oblečte si dve vrstvy: 1 lyžiarske spodné oblečenie na odvod potu a 1 lyžiarske nohavice na ochranu pred nepriaznivým počasím a na zvýšenie hrejivosti.

Ako zabrániť prenikaniu snehu do nohavíc?

Naše nohavice majú návleky s gumičkou na spodku nohavice, ktoré zakryjú obuv. Pri páde alebo kontakte s čerstvým snehom bráni nepriepustnosť návlekov prenikaniu snehu.

Aký je strih nohavíc 100?

Strih regular s vnútorným objemom umožňuje nosiť tieto nohavice v kombinácii s funkčným spodným oblečením.

Ako nohavice správne prať?

Na udržanie funkčných vlastností a životnosti nohavíc odporúčame: Perte v práčke na 30° na programe pre syntetiku. Výrobok obráťte naruby.
Pri praní použite iba malé množstvo prášku. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na vešiaku na teplom a vetranom mieste.
Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100.00% polyester
Hlavná podšívka
100.00% polyester
Výplň
100.00% polyester
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Perte so zapnutým zipsom. Perte samostatne. Nepoužívajte aviváž.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte produkt úplne vysušiť.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky Wedze sú navrhované a vyrábané na úpätí hory Mont Blanc. Potom ich testujeme v reálnych podmienkach, s akými sa stretnete pri používaní (sneh, chlad, prachový sneh). Tímy návrhárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie