Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.
Kód : 8572263
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
PÁNSKA OBUV NA HORSKÝ BEH

Pánska trailová obuv MT2 modro-zelená EVADICT

EVADICT
4.3/5
4.3/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu od 06/03/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto od 09/03/2021 1.99
  • Doručenie domov od 09/03/2021 2.99
Náš vývojový tím navrhol túto obuv na trail a ultra trail od 0 do 170 km, ktorý prebieha najmä po kamenistých horských cestách. Hľadáte odolnú obuv na trailový beh v horách? Obuv MT2 je hrdým nástupcom modelu MT. Je ľahšia a pružnejšia a je ideálnym spoločníkom v členitom teréne.

Výhody

Priľnavosť Lepšia priľnavosť vďaka 5 mm vzorke podrážky.
Tlmenie došľapu Lepšie tlmenie vďaka koncepcii K-Ring a pene Kalensole v podrážke.
Stabilita Vyššia stabilita vďaka väčšej odrazovej ploche podrážky.
Protišmykové vlastnosti Vybraná gumová podrážka zaisťuje výbornú priľnavosť.
Pohodlie Priedušná topánka s vnútornou podšívkou pre pohodlie od 0 do 170 km.
Telesná prispôsobivosť Obuv sa prispôsobí každému typu došľapu vďaka technológii K-Only.

Technický popis

V obuvi sa budete cítiť pohodlne na dlhom tréningu, aj na kamienkoch.

Chceli sme vám ponúknuť obuv na všetky trailové vzdialenosti, preto sme vyvinuli model MT2, v ktorom sa budete cítiť pohodlne od prvého kilometra až po cieľovú pásku. Thierry, produktový vedúci značky Kalenji, ju nazýva trailovou bojovníčkou. Obuv MT 2 je spoľahlivá, bezpečná a stabilná pri behu na všetky vzdialenosti a v každom teréne. Je vhodná aj do mimoriadne kamenistého a náročného horského terénu.

Dobrá stabilita a ešte lepšia priľnavosť

Vďaka vašej spätnej väzbe a pripomienkam sme vylepšili gumu na podrážke, ako aj vzorku podrážky. A sme veľmi šťastní, že vám môžeme predstaviť túto novú podrážku, ktorá vám poskytne vynikajúcu priľnavosť dokonca aj na vlhkých alebo klzkých skalách, pričom si zachováva svoju priľnavosť.

K-Ring a Kalensole: predstavujeme vám pohodlné tlmenie

K-ring je exkluzívny systém tlmenia v zadnej časti obuvi, v oblasti päty, ktorý má tvar krúžku. Prázdny priestor v strede umožňuje rozptýlenie nárazovej vlny.
Kalensole je pena EVA, ktorá sa nachádza a používa v medzipodošve. A sú to takisto 3 roky práce, ktoré viedli k vytvoreniu exkluzívneho zloženia, ktoré zlepšuje tlmenie došľapu o 34 %, zvyšuje návratnosť energie o + 25 %, zlepšuje stabilitu voči teplote a predlžuje životnosť obuvi.
Pre bežcov do 90 kg.

Cíťte sa bezpečne v kamenistom teréne

Obuv MT 2 je ideálnym spoločníkom na trail. Môžete si ju obuť do každého terénu bez ohľadu na počasie a vždy sa budete cítiť bezpečne. Obsádzka chráni pred nárazmi do kameňov spredu a po bokoch.

Trailová obuv je pružnejšia ...

Vďaka vašej spätnej väzbe a pripomienkam týkajúcim sa modelu MT, je nová obuv MT2 oveľa pružnejšia. Medzi jednotlivými štupľami na podrážke sa nachádzajú prázdne miesta. Keďže je pružnejšia, zaisťuje plynulejší beh, lepší ohyb chodidla a pohodlnejší došľap v rýchlych fázach.

... a ľahšia vďaka vašim pripomienkam

MT2 je takisto ľahšia, vďaka čomu je beh dynamickejší. Hmotnosť bola znížená o 40 g /1 topánka, čo zaisťuje väčšie pohodlie. Teraz váži iba 310 g vo veľkosti 42.

Obuv prispôsobená vášmu došľapu

K-Only je exkluzívna koncepcia značky Kalenji, ktorá umožňuje obuvi prispôsobiť sa každému typu došľapu vďaka hustejšej pene v okolí priehlavku.

Drop 8 mm

Vďaka vašim pripomienkam sme upravili drop obuvi MT2 a znížili sme ho na 8 mm. Táto výška je ideálna na každodenné vychádzky, ako aj na ultra trail na dlhé vzdialenosti.

Testovanie v každom teréne a počas dlhodobého nosenia

Obuv MT2 bola najskôr testovaná v laboratóriu, kde sme overovali jej odolnosť. Náš vývojový tím ju potom testoval v reálnych podmienkach v pohorí Sainte Victoire na ostrieľaných trailových bežcoch a bežkyniach. Testy pružnosti v porovnaní s predchádzajúcim modelom boli bez pripomienok.
Na základe týchto výsledkov vám ponúkame nový model , ktorý je rovnako odolný a pohodlný v každom teréne, ale je pružnejší a ľahší, čo zaisťuje plynulejší a dynamickejší beh.

Šnúrky, ktoré sa nerozviažu

Nie je nič otravnejšie, ako keď si musíte počas trailu zaväzovať rozviazané šnúrky. Ploché a pružné šnúrky stále dokonale držia vďaka jednému uzlu. Šnúrky vám počas behu nezavadzajú vďaka vrecku, do ktorého ich môžete zastrčiť.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Zvršok:
45% polyuretán, 55% polyester
Podošva:
53% kaučuk, 47% EVA (etylénvinylacetát)
Podšívka:
85% polyuretán, 15% polyester
Tipy na údržbu Perte v ruke. Nesušte v sušičke.
Tipy na skladovanie Na údržbu obuvi a absorpciu vlhkosti medzi 2 bežeckými tréningmi vám odporúčame vložiť do obuvi novinový papier.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Obuv bola testovaná skupinou bežcov a bežkýň vo veľmi rozmanitom teréne. Obuv Kiprun Trail MT2 je výnimočná pre jej pohodlie a ochranu, ktorú bežcovi poskytuje. Taktiež bola podrobená viacerým testom v laboratóriu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie