Kód : 8518957
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OCHRANA PRED SLNKOM MUŽI

Pánska šiltovka na surf modrá OLAIAN

OLAIAN
3.6/5
3.6/5
DECATHLON.SK
Náš tím návrhárov navrhol túto šiltovku s UV ochranou prispôsobenú na surfovanie, ktorá chráni pred UV žiarením, aj keď je mokrá. Šiltovka na surf s UV ochranou, ktorá chráni aj vo vode. Drží na svojom mieste vďaka zapínaciemu remienku aj pri prechode pod vlnami, pri triku duck diving a pri pádoch.

Výhody

Ochrana pred slnkom Textília UPF 50+. Chráni pred slnkom aj mokrý. Odráža minimálne 95 % UV.
Stabilita Nastaviteľná veľkosť. Remienok z neoprénu (odoberateľný). Vhodná do vĺn.
Rýchle schnutie Rýchloschnúci syntetický materiál.

Technický popis

Stabilita počas športovania

Šiltovka obsahuje nastaviteľný a odoberateľný remienok z neoprénu, ktorý ju veľmi dobre pridržiava aj vo vlnách. Určená na surfovanie a bodyboarding, vhodná tiež pre jachtárov, pádlovanie postojačky, chôdzu vo vode, windsurfing, kitesurf a pod.

Chráni pred UV aj v mokrom stave

Materiál výrobku chrániaci proti UV žiareniu Olaian bráni prieniku minimálne 98 % UVB a 95 % UVA (UPF 50+) žiarenia. Zaručuje účinnú ochranu pred slnkom. Odev je vhodný na kúpanie, vodné a plážové športy.

Čo znamená UPF 50+?

UPF (Ultra Violet Protection Factor) je univerzálny, normami uznávaný faktor ochrany pred slnkom.
Udáva mieru ochrany pred slnkom u textílií, presnejšie množstvo lúčov, ktoré tkanina prepúšťa. Pre ochranu zodpovedajúcu normám musí látka blokovať minimálne 95 % UV lúčov. Faktor UPF 50+ znamená, že materiál odfiltruje minimálne 95 % UVA a 98 % UVB žiarenia.

Správanie na slnku

Aj keď tento výrobok umožňuje ochranu pred slnkom, je potrebné vziať do úvahy vplyvy ako citlivosť (na vodu, piesok, ...), teplo, čas dňa atď. Aj keď nosíte tento výrobok, nezabúdajte dodržiavať nasledujúce odporúčania: noste slnečné okuliare, pravidelne si nanášajte vhodný krém na opaľovanie, noste tričko alebo šortky anti-UV, pravidelne prijímajte tekutiny atď.

Ochrana pred slnkom na surfe

https://www.olaian.fr/conseils/la-protection-solaire-en-surf-tp_3890.

Čo je značka Olaian?

Olaian, surferská značka spoločnosti Decathlon.
Sídli v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je značkou spoločnosti Decathlon pre surfovanie. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť výrobky na surfing a zároveň ich aj otestovať priamo v mori.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyamid
Hlavná podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Perte oddelene.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Chránené sú iba zakryté časti.

Naše záväzky

Schválil Materiály chrániace pred slnečným žiarením testujeme v laboratóriách. Spĺňajú požiadavky platnej normy EN 13758-2. Všetky použité materiály sa testujú už pred samotnou výrobou odevov. Okrem testov, ktoré prebiehajú v nezávislých laboratóriách, vykonávame pomocou špeciálnych meracích prístrojov vlastné testy. Výrobky sa testujú v laboratóriu v suchom aj mokrom stave a tiež pri reálnom používaní pri športovaní.
Testovanie výrobku Vyrobili a testovali naše tímy v Hendaye vo Francúzsku. Materiály použité na tomto výrobku sú testované v laboratóriu s cieľom zaručiť lepšiu kvalitu a trvácnosť.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie