Kód : 8510103
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
PÁNSKE TURISTICKÉ BUNDY NA ZIMNÚ TURISTIKU

Pánska nepremokavá bunda - parka SH500 U-Warm na zimnú turistiku kaki QUECHUA

QUECHUA
4.7/5
4.7/5

Farba : Hnedá khaki

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 27/06/2022 Zadarmo
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 28/06/2022 3.99
Vydajte sa na túru do zasneženého terénu! Táto hrejivá parka vás dokonale ochráni pred chladom, snehom a vetrom počas turistiky pri teplotách do -20 °C. Optimálna ochrana pred veľkým chladom a snehom! Táto nepremokavá a pohodlná bunda (typu parka) vás ochráni až do -20 °C vďaka vysokému golieru, kožušinovej kapucni proti fujavici a hrejivej podšívke.

Výhody

Hrejivosť Dvojitá vrstva vaty (2 x 200 g/m²) v stredovej časti. 200 g/m² na rukávoch.
Nepremokavosť Nepremokavý záter (2 000 mm schmerber). Hlavné švy sú vodoodolné.
Obmedzenie prenikania snehu Kapucňa proti fujavici (syntetická kožušina), manžety, utiahnutie v páse.
Jednoduché použitie Zips a patentky môžete používať aj v rukaviciach. Vnútorné vrecká zo sieťoviny.
Jednoduché otvorenie / zatvorenie Vďaka 2 zipsom na spodku bundy sa dokážete ľahšie zohnúť alebo si sadnúť.
Vrecká 2 vrecká na ruky, 2 na hrudi na zips, 1 vnútorné vrecko na zapínanie.
Detail výrobku

Technický popis

Mám istotu, že je bunda dostatočne teplá na zimné túry?

Túto bundu (typu parka) sme navrhli pre náročné zimné podmienky: veľký chlad, sneh, vietor. Izoláciu zabezpečuje hrubá vata, syntetický materiál izolujúci vďaka vzduchu, ktorý zadržiava vo svojich vláknach (dve vrstvy na tele a jedna na rukávoch).
Pridali sme vnútornú širokú vatovanú chlopňu pod zipsom, ktorá bráni prenikaniu chladného vzduchu. Stiahnutia na spodku bundy dopĺňajú opatrenia na zaistenie komfortu až do -20 °C.

Ako ma bunda ochráni pred vonkajšími podmienkami?

Bunda bola navrhnutá s nepremokavým vonkajším materiálom, ktorý bráni vniknutiu vody a vetra. Aby vám bolo v zime teplo, musíte si chrániť aj koncové časti tela (hlava, ruky, chodidlá). Kapucňa proti vetru s odnímateľnou kožušinou, manžety na rukávoch a vysoký golier zabraňujú prenikaniu chladu. Vysoké hrejivé vrecká na ruky s fleecovou podšívkou dokonale chránia vaše ruky v pohodlnej polohe.

Ako získam istotu, že je bunda 100 % nepremokavá?

Bundu sme navrhli s vonkajším materiálom, ktorý je nepremokavý vďaka záteru. Odolnosť látky sa meria tlakom vody vyjadreným v mm vodného stĺpca (test na základe normy ISO 811). Čím je hodnota vyššia, tým je látka nepremokavejšia. Materiál s nepremokavosťou 2 000 mm odoláva tlaku vyvíjanému 2 000 mm vody (čo zodpovedá približne dvom hodinám prudkého dažďa).

Voda často preniká cez švy. Má bunda vodotesné švy?

Bunda je nepremokavá vďaka nepriepustným hlavným švom. Nalepením nepriepustnej pásky zvnútra odevu sa švy stávajú nepriepustnými, čím sa zabraňuje vniknutiu vody cez tieto citlivé miesta.
Nepremokavosť sme overili testom v dažďovej komore špeciálne navrhnutej na simuláciu podmienok dvojhodinového prudkého dažďa. Bundu sme testovali aj v teréne v rôznych podmienkach, aby sme sa uistili, že je vhodná pre vaše aktivity.

Praktická bunda s praktickými detailmi

Praktické a dômyselné detaily: 2 hrejivé vrecká na ruky, 2 vonkajšie vrecká s chlopňou, 1 vnútorné zapínacie vrecko, 2 vnútorné sieťované vrecká, aby ste mali všetko potrebné na dosah ruky.
Hlavné zapínanie má dlhý bežec zipsu a patentné gombíky otvor na palec, aby ste mohli zapínať a odopínať svoju bundu s rukami v rukaviciach. Vďaka 2 zipsom na spodku bundy sa dokážete pohodlne zohnúť alebo si sadnúť.

Pohodlná, jedinečná bunda do veľkých mrazov

Túto bundu sme navrhli s dostatočným objemom, vďaka ktorému môžete použiť druhú hrejivú vrstvu typu fleecová mikina alebo ľahká páperová bunda.
Dlhý parkový strih je ideálny na ochranu pred chladom a vetrom počas zimných túr na rozsiahlych zvlnených pláňach alebo v horách.

Bude mať bunda dostatočnú životnosť pri pravidelnom používaní?

Na zabezpečenie dlhej životnosti našich výrobkov vykonávame testy vybraných komponentov: odolnosť voči treniu a oderu, stálosť farieb, odolnosť voči opakovanému praniu. Všetky uvedené testy boli vykonané na materiáloch vašej bundy.

Ako ochrániť technické vlastnosti tejto bundy?

Vodoodpudivosť látky je jej schopnosť nechať stekať vodu po svojom povrchu bez toho, aby ju absorbovala. Odev nenasiakne vodou a zostáva ľahký, priedušný a hrejivý. Vodoodpudivosť sa dosiahne špeciálnou úpravou na vonkajšej strane materiálu. Túto úpravu je potrebné obnovovať počas používania odevu (najlepšie po každom praní). Vhodné výrobky (v spreji alebo tekuté) sú k dispozícii v našich predajniach.

Ako sa správne obliecť na zimnú turistiku?

Ak sa chcete dobre obliecť v zime bez ohľadu na vašu aktivitu, odporúčame vám použiť zásadu 3 vrstiev:
1. vrstva: funkčné spodné oblečenie umožňujúce odvádzanie vlhkosti, a tým udržiavanie pokožky v suchu.
2. vrstva: druhá vrstva (fleece, sveter) zaisťuje teplo a takisto odvádzanie vlhkosti.
3. vrstva: bunda, ktorá chráni pred vonkajšími podmienkami: dážď, sneh, vietor.
Oblečenie ako celok musí byť priedušné, aby odvádzalo vlhkosť.

Ako funguje záruka výrobku?

Záruka výrobku trvá 2 roky počnúc dátumom predaja vyznačenom na vašom pokladničnom bločku. Produkt v záruke bude zdarma vymenený. Záruka sa vzťahuje na chyby vášho výrobku okrem tých, ktoré vyplývajú z jeho bežného či netradičného používania.

Porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyvy výrobku na životné prostredie sa počítajú z celej doby jeho životnosti pomocou rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú známku na stupnici ABCDE. Tá ukazuje, ktoré z nich majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a umožňuje porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k tomuto hodnoteniu. Všetky naše postupy trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com/

Hmotnosť

S: 1,78 kg
M: 1,826 kg
L: 1,95 kg
XL: 2,054 kg
2XL: 2,182 kg
3XL: 2,406 kg
4XL: 2,406 kg

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Výplň
100% polyester
Všitý diel
100% polyamid
Podšívka
100% polyester
Umelá kožušina
10% polyester, 90% akryl
Manžeta
80% polyamid, 20% elastan
Záter
100% polyuretán
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Pred praním odstráňte kožušinové časti.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 40 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 40 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Bundu odporúčame prať so zatvoreným zipsom. Predtým ako produkt uskladníte, skontrolujte, či je dokonale suchý.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky naše výrobky sú testované v teréne reprezentatívnou vzorkou užívateľov. Výrobky sú taktiež podrobované laboratórnym testom. Dvojité testovanie výrobkov do posledných detailov je náročné, ale zároveň je to jediný spôsob, ktorý nám umožňuje navrhovať a vyrábať stále lepšie, atraktívnejšie a funkčnejšie výrobky. Vaše pravidelné pripomienky a návrhy nám rovnako pomáhajú neustále zlepšovať naše výrobky.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie