Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.
Kód : 8561225
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
PÁNSKA OBUV NA KARDIO FITNESS

PÁNSKA OBUV 520 NA FITNESS ČIERNA DOMYOS

DOMYOS
4.2/5
4.2/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 30/01/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 01/02/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 01/02/2022 3.99
Náš tím vytvoril túto obuv pre mužov na pravidelné fitness tréningy. Fitness tréningy vašich snov! Materiál Decathlon-Knit vám táto obuv poskytne pocit druhej kože, takmer na ne zabudnete! Vďaka bočným spevneným častiam vám poskytne optimálne spevnenie.

Výhody

Pružnosť pri pohybe Systém Hx flex umožňuje vykonávať pohyby vo všetkých smeroch.
Držanie na nohe Pohyb v 360°, bočné spevnené diely vám umožnia udržať rovnováhu.
Tlmenie došľapu Tlmenie v prednej časti obuvi chráni pri opakovaných nárazoch.
Možnosť osobného upravenia Obuv so šnurovaním, ktoré si prispôsobíte vášmu štýlu a želanému spevneniu nohy.
Detail výrobku

Technický popis

Prečo treba mať špeciálnu obuv na fitness?

Na základe štúdií realizovaných laboratóriom Sporstlab sme zistili, že fitness sa vyznačuje množstvom rôznorodých pohybov, ktoré sú iné než pri ostatných športoch. Ide o pohyby ako rotácie, skoky, drepy, výpady. Všetku našu obuv vyvíjame tak, aby ste mohli vykonávať všetky tieto pohyby bezpečne a bez rizika zranenia. Nosenie obuvi určenej na fitness znižuje riziko zranenia o 20 % v porovnaní s bežeckou obuvou.

Drop podrážky: výškový rozdiel medzi prednou a zadnou časťou

Každá naša obuv na fitness má drop 4 mm. Tento drop 4 mm vám zaistí pocit bosých chodidiel (bosá noha = nulový drop).

Pocit druhej kože

Technológia Decathlon-Knit obopne chodidlo v 360° a poskytne vám pocit druhej kože. Na strategických miestach sú umiestnené pevnejšie nite a bočné zosilnené časti umožňujú chodidlu zmeniť smer bez toho, aby ste stratili rovnováhu.

Ohybnosť vo všetkých smeroch

Ohybnosť vo všetkých smeroch predstavuje schopnosť obuvi ohýbať sa a rotovať tak, aby vám uľahčila zmeny smeru pohybu. Zo štúdií vyplýva, že potreba ohýbania a rozťahovania je 1,7x dôležitejšia pri fitness než pri behu. Aj pohyb členka je pri fitness iný než pri behu. Preto vyrábame obuv špeciálne prispôsobenú rozličným pohybom pri cvičení fitness.

Tlmenie v prednej časti

Tlmenie je schopnosť obuvi tlmiť nárazy a znižovať vibrácie. K otrasom medzi chodidlom a podložkou dochádza pri fitness v oblasti špičky, zatiaľ čo pri behu otrasy vznikajú v oblasti päty. Vyvinuli sme obuv s optimálnym tlmením na ochranu vášho tela proti opakovaným nárazom a na stabilizáciu vašej opory, ktoré sú potrebné na vaše tréningy.

Spevnenie špičky

Prečo je to dôležité? Pevnosť špičky, najdôležitejšie oporné miesto pri fitness, pomáha udržať rovnováhu pri dotyku so zemou pri zmene smeru.

Ako to môžeme dokázať? Testovanie výrobku

V našich laboratóriách analyzujú výskumní pracovníci pohyby športovcov pomocou senzorov, ktoré sú schopné presne merať reakcie ľudského tela. Keďže nič sa nevyrovná praktickej skúsenosti, testujeme naše výrobky priamo v teréne, vo fitness centrách, čiže tam, kde ich skutočne používate. Vďaka týmto testom vám môžeme ponúknuť technicky prepracované výrobky za dostupnú cenu a to s jediným cieľom, aby ste mohli svojmu športu venovať v čo najlepších podmienkach.

Bonus? Žiadne šmuhy na podlahe.

Naša podrážka nezanecháva stopy na podlahe.

Môžem behať na bežeckom páse v obuvi na fitness?

Naša obuv na fitness je špeciálne navrhnutá na tréningy kardiofitness. Je tiež vhodná na bežecký pás, ale len v obmedzenej miere. Ak sa chcete pred tréningom alebo po ňom zahriať na bežeckom páse, táto obuv je pre vás vhodná. Ak sa však chcete venovať výlučne behu na páse, odporúčame vám kvôli vaše bezpečnosti používať obuv, ktorá je určená špeciálne na beh na bežeckom páse.

Obuv na fitness výlučne do interiéru?

Kardio fitness sa väčšinou cvičí v telocvični alebo v domácom prostredí. Naša obuv bola preto navrhnutá na cvičenie v interiéri. Gumená podrážka je určená výhradne na používanie v interiéri, pretože je mäkšia. Používanie obuvi v exteriéri na asfalte urýchli opotrebenie gumenej podrážky.
Priľnavosť podrážky je testovaná na mäkších povrchoch – telocvičňa, domáce prostredie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
30% kaučuk, 70% EVA (etylénvinylacetát)
Zvršok:
30% polyuretán, 70% polyester
Podšívka:
10% polyuretán, 90% polyester
Tipy na údržbu Perte v ruke. Nesušte v sušičke.

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie