Kód : 8520485
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Vybavenie na snowboard začiatočníci

Pánska mikina SNB HDY na snowboard a lyžovanie čierna DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
4.8/5
4.8/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 31/05/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 31/05/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 31/05/2022 3.99
Nadšenci snowboardingu vytvorili túto mikinu s kapucňou ako spodnú vrstvu v chladnom počasí alebo ako samostatnú 3. vrstvu v teplom počasí. Môžete si vybrať, ako budete kapucňu nosiť. V najväčšej zime pod bundou alebo samostatne pri jazdení v teplejšom počasí.

Výhody

Odolnosť Materiál je odolný voči oderu, roztrhnutiu a natiahnutiu.
Nepremokavosť Membrána 15 000 mm.
Voľnosť pohybu Dlhý strih poskytuje väčšiu voľnosť aj s chráničom chrbta.
Hrejivosť Hrejivý materiál s podšívkou z česaného fleecu.
Priedušnosť Priedušný materiál uľahčuje odvádzanie potu. (RET = 16).
Vrecká 2 uzatvárateľné vrecká.

Technický popis

Pomôcka na výber správnej veľkosti

Model na fotografii má oblečenú veľkosť L a meria 181 cm.

Jeho rozmery sú:
Obvod hrudníka: 100 cm. Obvod pása: 83 cm.

Ako funguje záruka výrobku?

Záruka na tento produkt je 5 rokov, počnúc dátumom predaja vyznačenom na pokladničnom bločku. Produkt v záruke bude zdarma opravený alebo vymenený. Záruka pokrýva výlučne chyby produktu a nevzťahuje sa na chyby vyplývajúce z jeho bežného či netradičného používania.

Ako si mám byť istý/istá pevnosťou a trvácnosťou bundy?

Na naše výrobky sa vzťahuje 5-ročná záruka a výrobok vám v prípade poškodenia opravíme v miestnom servise. Viac informácií o postupe pri reklamácii nájdete na Decathlon.sk.

Kladieme dôraz na kvalitu použitých materiálov, aby sme zaistili čo najlepšiu odolnosť pri snowboardovaní.

Môžem porovnať vplyv výrobkov na životné prostredie?

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá ukazuje, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.

Všetky naše postupy trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com.

Mám istotu, že ma mikina bude chrániť v nečase?

Mikina bola vyrobená s použitím materiálu, ktorý bráni prenikaniu vody a znižuje účinky vetra, aby mohla lepšie odolávať nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Nepremokavosť bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať reálne podmienky, akým môže byť snowboardista vystavený. Na záver sme strávili niekoľko dní snowboardovaním za každých podmienok, aby sme skutočne overili nepremokavosť výrobku.

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby ste ostali v teple a suchu, odporúčame vám držať sa pravidla 3 vrstiev. Princíp je jednoduchý: oblečte si na seba 3 vrstvy odevu, pričom každá má osobitú funkciu. Spodné oblečenie musí tvoriť a udržiavať teplo. Mikina alebo sveter vás zahrejú, zatiaľ čo bunda vás ochráni pred zlým počasím. Všetky tieto vrstvy by mali byť priedušné, aby odvádzali vlhkosť.

Ako sa starať o tento produkt?

Na uchovanie vlastností a životnosti odevu vám odporúčame: Perte samostatne v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Pred praním otočte naruby. Používajte malé množstvo prášku na pranie. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na ramienku na teplom a vetranom mieste. Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Všitý diel
97% polyester, 2% elastan
Membrána
100% polyuretán
Tipy na údržbu Perte so zapnutým zipsom. Nepoužívajte aviváž. Nesušte v sušičke. Perte s produktami podobných farieb.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Podľa možností skladujte zavesené na ramienku a neskladajte, aby ste nepoškodili membránu. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte výrobok úplne vysušiť.
Poznámka Tento výrobok je navrhnutý na snowboarding a lyžovanie. Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Schválil Snowboardoví a lyžiarski nadšenci. Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com!
Testovanie výrobku Všetky výrobky na snowboardovanie Dreamscape sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: Pri snežení, v zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 5 roky

Vaše hodnotenie