Kód : 8549415
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Vybavenie na snowboard začiatočníci

Pánska bunda SNB JKT 500 na snowboard a lyžovanie bordová DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
4.5/5
4.5/5

Farba : Tmavá vínová / Čiernosivá

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 13/07/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 13/07/2022 2.95
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 13/07/2022 3.95
Snowboardoví nadšenci vytvorili túto bundu na zdokonaľovanie sa v snowboardovaní. Má dlhý strih, dokonale vhodný pre chránič chrbta. Bunda SNB JKT 500 poskytuje odolnosť, hrejivosť, nepremokavosť(15 000 mm), priedušnosť a voľnosť pohybu: ideálna kombinácia na stále dlhšie jazdenie.

Výhody

Odolnosť Materiál je odolný voči oderu, roztrhnutiu a natiahnutiu.
Nepremokavosť Membrána 15 000 mm. 100 % vodotesné švy.
Voľnosť pohybu Dlhý strih poskytuje väčšiu voľnosť aj s chráničom chrbta.
Hrejivosť 70 % vata z recyklovaného umelého peria: hruď 100 g/m2, rukávy+kapucňa 80 g/m2.
Priedušnosť Priedušný materiál uľahčuje odvádzanie potu. (RET = 18).
Možnosť nastavenia Stiahnutie spodku bundy. Rukávy na suchý zips. Nastaviteľná kapucňa.
Vrecká 5 zatváracích vreciek, z čoho 1 vrecko na skipas.

Technický popis

Pomôcka na výber správnej veľkosti

Béžová bunda a kaki bunda:
Model na fotografii má oblečenú veľkosť L a meria 180 cm.
Jeho rozmery sú:
Obvod pása: 99 cm. Dĺžka ramena: 51 cm.
Červená bunda:
Model na fotografii má oblečenú veľkosť L a má výšku 181 cm.
Jeho rozmery sú:
Obvod hrudníka: 96 cm.
Obvod pása: 83 cm.
Dĺžka ramena: 61 cm.

Ako funguje záruka výrobku?

Záruka na tento produkt je 5 rokov, počnúc dátumom predaja vyznačenom na pokladničnom bločku. Produkt v záruke bude vymenený. Záruka pokrýva výlučne chyby produktu a nevzťahuje sa na chyby vyplývajúce z jeho bežného či netradičného používania.

Ako si mám byť istý/istá pevnosťou a trvácnosťou bundy?


Kladieme dôraz na kvalitu použitých materiálov, aby sme zaistili čo najlepšiu odolnosť pri snowboardovaní.

Môžem porovnať vplyv výrobkov na životné prostredie?

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Výrobky dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, ktorá ukazuje, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými. Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie.

Všetky naše stratégie trvalo udržateľného rozvoja nájdete na http://developpement-durable.decathlon.com.

Môžem si byť istý, že ma bunda ochráni za každých podmienok?

Bunda bola vyrobená s použitím kvalitného materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby mohla lepšie odolávať nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor). Nepremokavosť bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať reálne podmienky, akým môže byť snowboardista vystavený. Na záver sme strávili niekoľko dní snowboardovaním za každých podmienok, aby sme skutočne overili nepremokavosť výrobku.

Voda často preniká cez švy. Má moja bunda vodotesné švy?

Okrem nepremokavosti sme posilnili nepriepustnosť bundy nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé, teplom lepené pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Na tomto výrobku sú všetky švy (100 %) vodotesné.

Na čo slúži vodoodpudivosť bundy?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Počas životnosti výrobku je potrebné túto úpravu obnovovať (v priemere po 2 až 3 vypraniach, pomocou výrobkov, ktoré ponúkame v sieti našich predajní). Všetky naše nepremokavé snowboardové bundy sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Čo je membrána a na čo slúži?

Membrána je veľmi tenký materiál (od 5 do 25 mikrometrov) nanesený na vnútorný povrch textilu, aby mu poskytla veľkú nepremokavosť a priedušnosť. Naše materiály s membránou neprepúšťajú vodu a súčasne umožňujú odvádzanie vodnej pary, ktorú vytvára telo pri snowboardovaní.

Ako ma moja bunda uchová v teple?

Ako izolačný materiál používame vatu imitujúcu perie, aby sme vás udržali v teple. Vata je syntetický materiál na báze polyesteru, ktorý podľa veľkosti vlákien zadržiava väčšie alebo menšie množstvo vzduchu. Existujú štandardné, technické alebo silikónové vaty s rozličnými vlastnosťami (hrejivosť, ľahkosť, pružnosť).

Ako sa mám obliecť, aby mi nebolo zima na zjazdovke?

Aby ste ostali v teple a suchu, odporúčame vám držať sa pravidla 3 vrstiev. Princíp je jednoduchý: oblečte si na seba 3 vrstvy odevu, pričom každá má osobitú funkciu. Spodné oblečenie musí tvoriť a udržiavať teplo. Mikina alebo sveter vás zahrejú, zatiaľ čo bunda vás ochráni pred zlým počasím. Všetky tieto vrstvy by mali byť priedušné, aby odvádzali vlhkosť.

Ako sa starať o tento produkt?

Na uchovanie vlastností a životnosti odevu vám odporúčame. Perte samostatne v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Pred praním otočte naruby. Používajte malé množstvo prášku na pranie. Nepoužívajte aviváž. Odporúčame žmýkať ručne. Sušte na vešiaku na teplom a vetranom mieste. Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky. Prečítajte si informácie o údržbe na štítku.

Prečo sa hodnota nepremokavosti na internete a hodnota vytlačená na bunde líšia?

Našu bundu sme vytvorili pomocou membrány, ktorá pri zakúpení zaručuje nepremokavosť 15 000 mm. Po každom praní klesá účinnosť každej membrány, preto výrobok testujeme, aby sme vám zaručili optimálnu nepremokavosť aj po 5 praniach. Na bunde je vytlačená táto hodnota po 5 praniach, aby bola informácia pravdivá aj po niekoľkých rokoch, keď svoj výrobok budete predávať.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyamid
Výplň
100% polyester
Hlavná podšívka
100% polyester
Membrána
100% polyuretán
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Nečistite chemicky. Perte so zapnutým zipsom. Nepoužívajte aviváž. Perte s produktami podobných farieb.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Podľa možností skladujte zavesené na ramienku a neskladajte, aby ste nepoškodili membránu. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte nohavice úplne vysušiť.
Poznámka Tento výrobok je navrhnutý na snowboarding a lyžovanie. Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky, aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Schválil Snowboardoví a lyžiarski nadšenci. Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na decathlon.com.
Testovanie výrobku Všetky výrobky na snowboardovanie Dreamscape sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: Pri snežení, v zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 5 roky

Vaše hodnotenie