Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Inteligentné hodinky Fitbit Sense čierne
  • Inteligentné hodinky Fitbit Sense čierne
Inteligentné hodinky Fitbit Sense čierne

FITBIT

8628099

Inteligentné hodinky Fitbit Sense čierne

250,00 €
  • Inteligentné hodinky Fitbit Sense čierne
Inteligentné hodinky Fitbit Sense čierne
Nedostupné online

Inteligentné hodinky vám pomôžu ostať v harmónii s vaším telom a udržať si zdravie.

VÝHODY

Meranie parametrov

Meranie parametrov

Sledovanie aktivity, spánku, zabudované GPS, kardio na zápästí, hudba, zdravie.
Výdrž

Výdrž

Výdrž batérie viac ako 6 dní.
Vodotesnosť

Vodotesnosť

Vodotesnosť do 50 metrov: bazén, sprcha.
Objem

Objem

7 dní monitorovania podrobných údajov o vašom pohybe minútu po minúte.

Technický popis

Zvládanie stresu

Hodinky Sense merajú pomocou aplikácie Scan AED elektrodermálnu aktivitu, ktorá môže byť jedným z ukazovateľov toho, ako vaše telo reaguje na stres. Vyskúšajte takisto zariadenia, ktoré poskytujú globálne riešenia na zvládanie stresu a ovplyvnenie nálady. Výsledok: budete sa cítiť lepšie a budete viesť zdravší život.

Prehľad o zdraví vášho srdca

Objavte nástroje, ktoré potrebujete na sledovanie zdravia svojho srdca. Dostanete okamžité upozornenie, ak sa vaša srdcová frekvencia zvýši alebo zníži v porovnaní s nastavenými parametrami, a tak môžete mať neustály prehľad o srdcovej frekvencii.

Sledujte vývoj svojej telesnej teploty v čase

Zistite, či sa teplota vašej pokožky mení vzhľadom na referenčné rozpätie, vďaka čomu môžete lepšie porozumieť svojim zvykom, a vďaka tomu predčasne identifikovať vnútorné zmeny.

Elegantné a zároveň inteligentné

Zvýraznite svoj štýl vďaka veľmi kvalitným materiálom a špičkovému dizajnu. Krúžok z nehrdzavejúcej ocele, svetelný displej, zamatová úprava a nový „nekonečný“ náramok zaručujú pozoruhodný dizajn hodiniek Fitbit Sense.

Bezplatné vyskúšanie aplikácie Fitbit Premium počas 6 mesiacov

Na inteligentné hodinky Sense poskytujeme 6-mesačné obdobie na bezplatné vyskúšanie aplikácie Fitbit Premium s individualizovanými radami, hĺbkovými analýzami, relaxačnými a spánkovými nástrojmi, tréningovými cvičeniami a mnoho ďalšieho.

Spánok (1/2)

- Funkcia Fázy a spánkové skóre: sledujte čas strávený vo fázach ľahkého, hlbokého a REM spánku a zistite svoje spánkové skóre, aby ste lepšie pochopili kvalitu svojho spánku, a to všetko pomocou aplikácie Fitbit na zápästí.
- Inteligentný budík: lepšie si oddýchnite vďaka inteligentnému budíku. Hodinky vás zobudia tichým vibrovaním počas ľahšej fázy spánku v rozpätí pol hodiny od želaného času zobudenia.

Spánok (2/2)

- Spánkový režim: spite nerušene vďaka spánkovému režimu, ktorý stíši notifikácie zasielané na váš smartfón a bráni rozsvieteniu displeja v tme. Vyberte si program na automatickú aktiváciu spánkového režimu.
- Režim „Nerušiť“: ak chcete zastaviť zvuky upozornení na hovory, SMS, kalendár a aplikácie počas dňa, použite režim „Nerušiť“.

Šport

Zabudované GPS.
Plán intenzity tréningov. Iba v aplikácii.
Sledovanie športov na zápästí: k dispozícii viac ako 20 športov (beh, cyklistika…). Zobrazovanie štatistík v reálnom čase.
Vodotesnosť + sledovanie plávania.
Sledovanie každodenných aktivít.
Minúty v aktívnej zóne.

Zdravie

Nástroje na zvládanie stresu.
Upozornenia na vysokú alebo nízku srdcovú frekvenciu.
Nepretržité sledovanie srdcovej frekvencie pomocou pulzomera Purepulse 2.0.
Zóny srdcovej frekvencie.
Sledovanie ženského zdravia.

Inteligentné funkcie (1/2)

Zabudovaný hlasový asistent: Použite asistenta Google alebo zabudovaného asistenta Amazon Alexa na sledovanie správ, predpovede počasia, spravovanie upozornení, aby ste si šli ľahnúť, kontrolu spárovaných zariadení a mnoho ďalšieho. Stačí iba dať hodinkám hlasový pokyn.
Hovory priamo na zápästí: použite zabudovaný mikrofón a reproduktory na telefonovanie cez Bluetooth s voľnými rukami, presmerovanie hovorov do odkazovej schránky a nastavenie hlasitosti.

Inteligentné funkcie (2/2)

Hudobný zážitok: ukladajte a počúvajte hudbu a podcasty cez Deezer a Spotify priamo na zápästí. Na využívanie hudobných služieb sa vyžaduje predplatné. FITBIT PAY: Zaplaťte za svoje nákupy pomocou hodiniek, stačí ich iba priblížiť k bezkontaktnému platobnému terminálu.
Režim stáleho zobrazovania. Upozornenia.
Aplikácie na zápästí: sťahujte stovky aplikácií, ako ostať vo forme, starať sa o financie, športovať, zabávať sa. Od Strava až po Spotify!

Dizajn a oveľa viac

Srdce biosnímačov: Snímač teploty pokožky, neustále sledovanie srdcovej frekvencie a nabíjanie batérie... to všetko je uložené v tomto výkonnom a vodotesnom centre, ktoré sa nachádza v zadnej časti hodiniek Sense.
Špičkový dizajn: krúžok z leštenej nehrdzavejúcej ocele, displej AMOLED na mieru, laserom nalepené sklo Corning® Gorilla Glass 3 a inovatívne centrum biosnímačov vytvárajú pozoruhodný dizajn každého modelu hodiniek Sense.
Rýchle nabíjanie: iba 12 minút!

Výdrž

Keďže batéria má výdrž viac ako 6 dní, hodinky Fitbit Sense dokážu sledovať všetky vaše aktivity od rána do večera, pričom ich nemusíte nabíjať.

Technické špecifikácie

Rozmery: 40,48 × 40,48 × 12,35 mm.
Veľkosť náramku S: vhodná na zápästie s obvodom 140 až 180 mm. Veľkosť náramku L: vhodný na zápästie s obvodom 180 až 220 mm.

Obsah balenia

Fitbit Sense.
Klasický náramok (S a L).
Nabíjací kábel.