Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Smart hodinky Vivoactive 4S
  • Inteligentné hodinky s GPS na viacero športov VIVOACTIVE 4S + 2 náramky
Inteligentné hodinky s GPS na viacero športov VIVOACTIVE 4S + 2 náramky

GARMIN

8622650

Smart hodinky Vivoactive 4S

200,00 €
  • Inteligentné hodinky s GPS na viacero športov VIVOACTIVE 4S + 2 náramky
Inteligentné hodinky s GPS na viacero športov VIVOACTIVE 4S + 2 náramky
Nedostupné online

Určené pre každého s aktívnym životným štýlom!

VÝHODY

Meranie parametrov

Meranie parametrov

Sledovanie činnosti, GPS, snímač kardio na zápästí, hudba, platby, spánok...
Výdrž

Výdrž

Režim pripojenia: až 7 dní. Režim GPS a hudba: až 5 hodín.
Vodotesnosť

Vodotesnosť

Až 5 atm, ideálne na plávanie, do sprchy aj do wellness centra.
Odolnosť

Odolnosť

Robustné ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass 3.
Nízka hmotnosť

Nízka hmotnosť

40 gramov.
Objem

Objem

7 zaznamenávaných aktivít. 14 dní sledovania údajov o aktivite.

Technický popis

Sledujte svoje zdravie (1/4)

Sledovanie telesnej energie Body Battery: sledujte energetickú hladinu svojho tela po celý deň. Budete tak vedieť, kedy je čas sa hýbať a kedy odpočívať.
Pulzový oxymeter: Pulzový oxymeter meria saturáciu vašej krvi kyslíkom počas dňa aj v noci, aby ste vedeli, ako vaše telo absorbuje kyslík.
Sledovanie úrovne stresu: zistite, či máte pokojný, vyvážený alebo stresujúci deň.

Sledujte svoje zdravie (2/4)

Sledovanie menštruačného cyklu: pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať svoj cyklus, zaznamenávať fyzické a emočné príznaky a dozvedieť sa viac o tréningoch a výžive počas každej fázy vášho cyklu.
Sledovanie hydratácie: zadajte požadovaný denný príjem tekutín a hodinky vám budú pripomínať, aby ste sa napili. Môžete si nastaviť automatický cieľ hydratácie, ktorý sa prispôsobí množstvu potu, ktoré stratíte počas cvičenia.

Sledujte svoje zdravie (3/4)

Sledovanie dýchania: kontrolujte svoje dýchanie počas dňa, spánku, jogy či dýchacích cvičení.
Pokročilé sledovanie kvality spánku: získajte kompletný obraz o tom, ako spíte, s podrobnosťami o ľahkých, hlbokých a REM fázach spánku, ako aj o SpO2 a údajoch o dýchaní.

Sledujte svoje zdravie (4/4)

Tepová frekvencia na zápästí: hodinky nepretržite merajú vašu tepovú frekvenciu a upozorňujú vás, ak je príliš vysoká alebo príliš nízka, keď ste v pokoji. Tieto údaje vám tiež pomáhajú vyhodnotiť vaše úsilie počas aktivít. Aj vo vode.
Vedomé dýchanie: keď si potrebujete oddýchnuť alebo sa sústrediť, môžete začať s dychovým cvičením a hodinky zaznamenajú vaše údaje o strese a dýchaní.

Na všetky vaše aktivity (1/2)

Animované cvičenia na displeji zdarma: na hodinkách sú predinštalované animované, ľahko sledovateľné kardio tréningy, silové tréningy, cvičenie jogy a pilates. Ďalšie tréningy si môžete stiahnuť prostredníctvom aplikácie Garmin Connect.
Množstvo športov: sledujte všetky svoje aktivity prostredníctvom viac ako 20 indoorových a outdoorových športov (GPS) vrátane chôdze, behu, golfu, plávania v bazéne a ďalších.

Na všetky vaše aktivity (2/2)

Garmin Coach: využite bezplatnú radu od osobného bežeckého trénera, ktorého nosíte na zápästí a ktorý vám pomôže pripraviť sa na ďalšie preteky v dĺžke 5 km, 10 km alebo na polmaratón.
Personalizované tréningy: vytvorte si vlastné tréningy v Garmin Connect a potom si ich stiahnite do hodiniek.

Zostaňte pripojení (1/2)

Upozornenia zo smartfónu. Integrovaná hudba: stiahnite si skladby a zoznamy skladieb z kompatibilných hudobných účtov (môže sa vyžadovať predplatné). Na počúvanie hudby bez telefónu používajte bezdrôtové slúchadlá (predávajú sa samostatne). Funkcie monitorovania a bezpečnosti: keď sú hodinky a telefón spárované, môžete svoju polohu odoslať kontaktom v reálnom čase manuálne alebo počas outdoorových aktivít automaticky.

Zostaňte pripojení (2/2)

Garmin Pay: plaťte jednoducho za svoje nákupy a využite niektoré spôsoby verejnej dopravy vďaka bezkontaktnému platobnému riešeniu Garmin Pay4 v spolupráci so zapojenými dodávateľmi.
Obchod Connect IQ: prispôsobte si hodinky stiahnutím aplikácií, widgetov, ciferníkov a ďalších. Je to jednoduché, a čo je ešte lepšie, je to zadarmo.

Technické špecifikácie

Náramok: silikón. Veľkosť ciferníka: 40 × 40 × 12,7 mm,
vhodný pre zápästia s obvodom od 110 do 175 mm.
Farebný dotykový displej. Formát zobrazovania (šírka x výška): priemer 1,1 mm (27,9 mm). Rozlíšenie displeja (šírka x výška): 218 × 218 pixelov.

Obsah balenia

Hodinky Vivoactive® 4s čierne. Nabíjací/dátový kábel. Príbalová informácia.

Videá