Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Tenisová raketa Pure Aero Lite 270g žlto-čierna
  • Tenisová raketa Pure Aero Lite 270g žlto-čierna
Tenisová raketa Pure Aero Lite 270g žlto-čierna

BABOLAT

8585938

Tenisová raketa Pure Aero Lite 270g žlto-čierna

160,00 €
  • Tenisová raketa Pure Aero Lite 270g žlto-čierna
Tenisová raketa Pure Aero Lite 270g žlto-čierna
Veľkosť :
Nedostupné online

Táto raketa je určená pre skúsených tenistov a tenistky, ktorí hľadajú razantnú a dobre ovládateľnú raketu.

VÝHODY

Ovládateľnosť

Ovládateľnosť

Hmotnosť 270 g a nízka švihová hmotnosť zaisťujú mimoriadnu ovládateľnosť.
Technické údery

Technické údery

Technológia FSI Spin a rám Aeromodular uľahčujú spin.
Razancia

Razancia

Okrúhly výplet s plochou 645 cm² a rozmermi 16×19 zlepšujú razanciu.
Obmedzenie vibrácií

Obmedzenie vibrácií

Materiál Cortex Pure Feel zmierňuje nárazy.

Technický popis

Hmotnosť (raketa bez výpletu)

270 gramov. Tak ako vyváženie a dĺžka, aj hmotnosť ovplyvňuje zotrvačnosť rakety, a teda jej ovládateľnosť, stabilitu a schopnosť prenášať energiu na loptičku (razantnosť). Čím je raketa ťažšia, tým viac energie dokáže na loptičku preniesť, ale tým menej je pravdepodobné, že bude ovládateľná. Naopak, čím je ľahšia, tým je ovládateľnejšia, ale na loptičku sa prenáša menej energie.

Vyváženie (raketa bez výpletu)

33 cm. Vyváženie: Je to bod vyváženia rakety, ktorý sa meria v centimetroch od spodnej časti rakety (rukoväte). Čím vyššia je táto hodnota (vyváženie do hlavy), tým je raketa razantnejšia a stabilnejšia, ale tým menej je ovládateľná. Naopak, čím je táto hodnota (vyváženie do rukoväte) nižšia, tým je raketa ovládateľnejšia, ale pri náraze je menej razantná a stabilná.

Plocha výpletu

645 cm². Plocha výpletu: Je to plocha v cm² výpletu rakety. Má vplyv na pocit tolerancie a razantnosti rakety. Čím je výplet väčší, tým je raketa razantnejšia, ale tým menší je pocit kontroly. Naopak, čím je výplet menší, tým je raketa viac pod kontrolou, ale tým menej je razantná a tolerantná.

Tvrdosť

71 Ra.
Ra: Definuje tuhosť rakety, teda jej vlastnosť deformovať sa pri dopade loptičky. Čím je raketa tuhšia (t. j. čím vyššia je hodnota Ra), tým menej sa pri náraze deformuje. Energia rakety stratená pri dopade loptičky sa tak minimalizuje a vracia sa späť do loptičky prostredníctvom výpletu. Zvykne sa teda tvrdiť, že čím je raketa tuhšia, tým je razantnejšia.

Švihová hmotnosť (raketa bez výpletu)

SW = 275. Švihová hmotnosť (Swingweight v angličtine): Primárne charakterizuje ovládateľnosť rakety a jej schopnosť prenášať energiu na loptičku (razancia). Čím je hodnota švihovej hmotnosti vyššia, tým sa raketa ťažšie ovláda, ale má lepšiu razantnosť. Naopak, čím je švihová hmotnosť nižšia, tým je raketa ovládateľnejšia, ale menej razantná. Je do veľkej miery výsledkom hmotnosti, vyváženia a dĺžky rakety.

Rozmery výpletu

16 × 19.
Plocha výpletu: je to počet zvislých strún × počet vodorovných strún. Čím viac strún má výplet, tým viac je „uzavretý“. Čím má menej strún, tým viac je „otvorený“. Čím uzavretejší je výplet, tým môžete cítiť viac kontroly, ale menej razantnosti alebo rotácií. Naopak, čím otvorenejší je výplet, tým môžete cítiť viac razantnosti a rotácií, ale menej kontroly.

Dĺžka

68,5 cm. Dĺžka: To je dĺžka rakety od spodnej časti rukoväte po hornú časť výpletu. Meria sa v centimetroch. Čím je raketa dlhšia, tým je razantnejšia, ale menej ovládateľná. Naopak, čím je raketa kratšia, tým je ovládateľnejšia, ale menej razantná.

Profil (mm)

Aerodynamický profil.
Rozmery: 23 mm / 26 mm / 23 mm.

Technológia FSI Spin

Otvorená plocha výpletu a podlhovasté priechodky Spin umiestnené na úrovni 6. a 12. hodiny zaisťujú katapultový efekt a lepšiu rotáciu loptičky.

Rám Aeromodular

Aerodynamický rám s bumperom a priechodkami s vylepšeným dizajnom zvyšuje rýchlosť hlavy rakety a zaisťuje tak lepší odpal.

Carbon Ply Stabilizer

Nová generácia vysokoúčinných karbónových vlákien zlepšuje ovládanie a stabilitu každého odpalu.

Cortex Pure Feel

Funkcia na tlmenie vibrácií je vylepšená vďaka novému materiálu zabudovanému v grafite rakety, čo zaisťuje neuveriteľný zvuk a výnimočný kontakt s loptičkou.