Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Tenisová raketa Pure Strike 100 bielo-červená
  • Tenisová raketa Pure Strike 100 bielo-červená
  • Tenisová raketa Pure Strike 100 bielo-červená
Tenisová raketa Pure Strike 100 bielo-červená

BABOLAT

8585517

Tenisová raketa Pure Strike 100 bielo-červená

170,00 €
  • Tenisová raketa Pure Strike 100 bielo-červená
  • Tenisová raketa Pure Strike 100 bielo-červená
Tenisová raketa Pure Strike 100 bielo-červená
Veľkosť :
Nedostupné online

Táto raketa bola navrhnutá pre skúsených tenistov a tenistky, ktorí hľadajú presnú raketu.

VÝHODY

Presnosť

Presnosť

„Control Frame Technology“ zabezpečuje maximálnu kontrolu.
Stabilita

Stabilita

Zvýšená švihová hmotnosť tejto rakety poskytuje veľkú stabilitu pri odraze.
Razancia

Razancia

Hlava s plochou 645 cm² a technológia FSI Power poskytujú razanciu.
Obmedzenie vibrácií

Obmedzenie vibrácií

Technológia C² PURE FEEL umožňuje redukovať vibrácie pri odraze.

Technický popis

Hmotnosť (raketa bez výpletu)

300 gramov. V skutočnosti sa hmotnosť meria v gramoch. Tak ako vyváženie a dĺžka, aj hmotnosť ovplyvňuje zotrvačnosť rakety, a teda jej ovládateľnosť, stabilitu a schopnosť prenášať energiu na loptičku (razantnosť). Čím je raketa ťažšia, tým viac energie dokáže na loptičku preniesť, ale tým menej je pravdepodobné, že bude ovládateľná. Naopak, čím je ľahšia, tým je ovládateľnejšia, ale na loptičku sa prenáša menej energie.

Vyváženie (raketa bez výpletu)

32 cm. Vyváženie: Bod vyváženia rakety sa meria v centimetroch od spodnej časti rakety (rukoväte). Čím vyššia je táto hodnota (vyváženie do hlavy), tým je raketa razantnejšia a stabilnejšia, ale tým menej je ovládateľná. Naopak, čím je táto hodnota (vyváženie do rukoväte) nižšia, tým je raketa ovládateľnejšia, ale pri údere je menej razantná a stabilná.

Plocha výpletu

645 cm². Plocha výpletu: Plocha výpletu rakety je plocha v cm². Má vplyv na toleranciu a razantnosť rakety. Čím je výplet väčší, tým je raketa razantnejšia, ale tým menší je pocit kontroly. Naopak, čím je výplet menší, tým je raketa viac pod kontrolou, ale tým menej je razantná a tolerantná.

Tvrdosť

69 Ra.
Ra: Tuhosť rakety je jej vlastnosť deformovať sa pri dopade loptičky. Čím je raketa tuhšia (t. j. čím vyššia je hodnota Ra), tým menej sa pri náraze deformuje. Energia rakety stratená pri dopade loptičky sa tak minimalizuje a vracia sa späť do loptičky prostredníctvom výpletu. Zvykne sa teda tvrdiť, že čím je raketa tuhšia, tým je razantnejšia.

Švihová hmotnosť (raketa bez výpletu)

SW = 290. Švihová hmotnosť (Swingweight v angličtine): Primárne charakterizuje ovládateľnosť rakety a jej schopnosť prenášať energiu na loptičku (razancia). Čím je hodnota švihovej hmotnosti vyššia, tým sa raketa ťažšie ovláda, ale má lepšiu razantnosť. Naopak, čím je švihová hmotnosť nižšia, tým je raketa ovládateľnejšia, ale menej razantná. Je do veľkej miery výsledkom hmotnosti, vyváženia a dĺžky rakety.

Rozmery výpletu

16 × 19. Rozmery výpletu: Rozmer výpletu je počet zvislých strún × počet vodorovných strún. Čím viac strún má výplet, tým viac je „uzavretý“. Čím má menej strún, tým viac je „otvorený“. Čím uzavretejší je výplet, tým môžete cítiť viac kontroly, ale menej razantnosti alebo rotácií. Naopak, čím otvorenejší je výplet, tým môžete cítiť viac razantnosti a rotácií, ale menej kontroly.

Dĺžka

68,5 cm. Dĺžka: Dĺžka rakety sa meria v centimetroch, od spodnej časti rukoväte po hornú časť výpletu. Čím je raketa dlhšia, tým je razantnejšia, ale menej ovládateľná. Naopak, čím je raketa kratšia, tým je ovládateľnejšia, ale menej razantná.

Profil

Profil (v mm): 21/23/21

CONTROL FRAME TECHNOLOGY

Bola vyvinutá na zabezpečenie maximálnej kontroly, táto technológia spája stabilitu rámu so štvorcovým prierezom s dynamikou štandardnej eliptickej štruktúry.

C² PURE FEEL

Ide o najnovšiu generáciu technológie Pure Feel vyvinutej v spolupráci so SMAC: systém proti vibráciám, ktorý ponúka nerušený zážitok pri každom odraze.

Technológia FSI Power

Technológia FSI Power prináša väčšiu razantnosť pri každom odpale vďaka optimalizovanému sweetspot a širšej ploche výpletu.