Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Filtre 0
  • Klubový stolnotenisový stôl 540 indoor ITTF modrý
Klubový stolnotenisový stôl 540 indoor ITTF modrý
CORNILLEAU
8352969

Klubový stolnotenisový stôl 540 indoor ITTF modrý

900,00 €
650,00 €
-27%
  • Klubový stolnotenisový stôl 540 indoor ITTF modrý
Klubový stolnotenisový stôl 540 indoor ITTF modrý
Veľkosť :
Nedostupné online

Určený pre hráčov stolného tenisu na súťaže.

VÝHODY

Jednoduché premiestnenie

Jednoduché premiestnenie

Spratný stôl. 4 dvojité kolieska s priemerom 150 mm.
Stabilita

Stabilita

Oceľové nohy 60 × 40 mm v tvare H výškovo nastaviteľné. 4 kolieska s brzdami.
Kvalita odskoku

Kvalita odskoku

22 mm drevotriesková doska. Náter Skiltop. Antikorózny 50 mm rám.
Možnosť uzamknutia

Možnosť uzamknutia

DSI 16 uzamykacích bodov. S centrálnym ovládaním.

Technický popis

Rozmery

Rozmery balenia: 157 × 141 × 15 cm.

Doska

Povrchová úprava Skiltop je špeciálny povrch dosky určený pre turnajové stoly. Zaisťuje veľmi spoľahlivý a pravidelný odskok, má optimálnu priľnavosť a udeľuje loptičke správnu rotáciu. Rám zo zliatiny ocele, hliníka a zinku je odolný proti korózii. 50 mm hrúbka dosky zaisťuje jej rovnosť.

Bezpečnosť

16 automatických zámkov, najvyššia bezpečnosť na trhu. Vďaka centrálnej uzamykacej kľučke, ktorá sa nachádza pod doskou, zvládne rozloženie a zloženie stola aj jedna osoba. Patentovaný systém Compact Technology zaisťuje optimálnu úroveň bezpečnosti (nízke ťažisko, zatvorená doska v skladovacej pozícii), jednoduchosť ovládania a nízke nároky na skladovacie priestory.

Nohy

Oceľové nohy 60 × 40 mm v tvare H pre veľmi dobrú stabilitu. Nohy stola sú vybavené širokými pätkami. Výšku stola a jeho sklon možno vďaka vyrovnávacím pätkám nastaviť.

Užívateľský komfort

Veľké kolieska umožňujú ľahký presun stola aj po nerovnom povrchu (priemer 150 mm). Dvojité koliesko je odolnejšie a ponúka lepšiu stabilitu a agilitu. Skladacia sieť (automaticky sa sklopí) schválená federáciou ITTF s nastaviteľnou výškou a vypnutím. Možná hra bez protihráča: ak zdvihnete druhú stranu stola, môžete si zahrať sami.

Kvalita hry

22 mm drevotriesková doska. Náter Skiltop. Povrchová úprava Skiltop je špeciálny povrch dosky určený pre turnajové stoly. Zaisťuje veľmi spoľahlivý a pravidelný odskok, má optimálnu priľnavosť a udeľuje loptičke správnu rotáciu. Rám zo zliatiny ocele, hliníka a zinku je odolný proti korózii. 50 mm hrúbka dosky zaisťuje jej rovnosť.

Stabilita a robustnosť

Oceľové nohy 60 × 40 mm v tvare H, s pätkami (70 mm) pre nastavenie výšky stola. Dvojité kolieska so 4 brzdami zaisťujú perfektnú stabilitu.