Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
  • Tenisový výplet Black Code z monovlákna 1,24 mm a 200 m čierny
Tenisový výplet Black Code z monovlákna 1,24 mm a 200 m čierny
TECNIFIBRE
8340323

Tenisový výplet Black Code z monovlákna 1,24 mm a 200 m čierny

110,00 €
jednotková cena 0,55 €/m
  • Tenisový výplet Black Code z monovlákna 1,24 mm a 200 m čierny
Tenisový výplet Black Code z monovlákna 1,24 mm a 200 m čierny
Nedostupné online

Určený pre skúsených hráčov, ktorým výplet praská skôr ako po 10 hodinách hry, a chcú dosiahnuť dobrý odpal a veľkú odolnosť.

VÝHODY

Odolnosť

Odolnosť

Veľmi dobrá, výplet vhodný pre náročných tenistov.
Technické údery

Technické údery

Vynikajúca kontrola loptičky vďaka päťhrannej štruktúre.
Razancia

Razancia

Vďaka technológii Thermocore je polyesterový výplet veľmi pružný.
Trvácne napnutie výpletu

Trvácne napnutie výpletu

Napnutie výpletu veľmi dobre drží a môžete ho používať až 3 mesiace.

Technický popis

Aké napnutie strún?

Stredné napnutie strún (18 až 23 kg) vám zaistí väčšie pohodlie, väčší účinok aj výkon. Ale budete mať, naopak, menšiu kontrolu a presnosť.
Väčšie napnutie (> 23 kg) vám zaistí väčšiu kontrolu a presnosť. Na druhú stranu vám hrozí väčšie riziko zápalu šliach. A okrem toho bude celkový účinok a váš výkon nižší.

Monovlákno?

Pri výplete z monovlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún medzi 19 a 22 kg. Dôrazne vám neodporúčame výplety z monovlákna pre deti do 15 rokov, aby nedošlo k zraneniu. Tieto výplety sú určené pre hráčov, ktorým struny praskajú najmenej po 10 hodinách hry, pretože veľmi rýchlo strácajú napnutie.

Multivlákno?

Pri výplete z multivlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún maximálne 25 kg! Tieto výplety sa odporúčajú hráčom citlivým na zápaly šliach, mladým hráčom a tým, ktorým výplet málo praská. Výplety z multivlákna si dlhšie zachovávajú napnutie.

Ako často meniť výplet?

50 % vášho výkonu závisí od vašich schopností a 50 % od výpletu vašej rakety! Starostlivo preto vyberajte výplet, aby ste získali čo najlepší výkon.
Rada pre tých, ktorým výplet praská často: vymeňte ho pri každom poškodení.
Tým, ktorým výplet praská málo alebo vôbec nepraská, odporúča Decathlon jeho výmenu v priebehu roka toľkokrát, koľkokrát hrajú za týždeň. Príklad: Hrám tenis jedenkrát týždenne, jedenkrát za rok vymením výplet. Hrám tenis trikrát týždenne, trikrát za rok vymením výplet.

Čo radí Decathlon?

Nesnažte sa spevniť voľnejší výplet, odrazilo by sa to veľmi na jeho výkone. Menej napnuté struny vám umožnia hrať uvoľnenejšie, do hry sa nebudete nútiť a získate väčšiu silu. Už tým, že budete hrať, sa výplet opotrebuje, aj keď nepraskne. Postupne stratí pružnosť a svoje počiatočné vlastnosti. Struna (alebo jej priemer) tiež ovplyvňuje zážitok z hry. Čím je struna tenšia, tým väčší bude výkon a účinok. Čím je struna silnejšia, tým odolnejší a silnejší bude výplet!

Videá