Dámske šortky na potenie na kardio fitness čierne

8379545

DOMYOS

Pridať hodnotenie
Určené pre mužov na fitness: mierny až veľmi intenzívny kardiotréning.
Zefektívnite si cvičenie vďaka šortkám na potenie s vysokým pásom, ktoré zvyšujú potenie v cieľových oblastiach: stehná, zadok a boky!
Sprievodca veľkosťami

Nakupujte
     v predajni

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
Záruka2 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Používanie
Šortky alebo 3/4 nohavice sa môžu používať na zvýšenie potenia pri športových činnostiach, ale tiež na zlepšenie kvality vašej pokožky. Hydratácia pokožky v skutočnosti vďaka tomuto efektu intenzívneho potenia prispieva k celkovému zjemneniu kože. Ak chcete schudnúť, odporúčame, aby ste používali tieto šortky / 3/4 legíny v kombinácii s pravidelnou fyzickou aktivitou a vyváženou stravou.
2
Opakované používanie
Pri prvých použitiach výrobku môže neoprén zapáchať. Neoprén je totiž materiál, ktorý má silný zápach, ale naše šortky na potenie, ako aj všetky naše výrobky na potenie, obsahujú materiály, ktoré spĺňajú testy kvality a toxikologické testy (francúzska norma ...).
3
Fungovanie
Pozor na chybné predstavy: pri potení sa nechudne. Tieto šortky / 3/4 legíny zvyšujú potenie tak, že vyvolávajú saunový efekt. Strata vody v dôsledku potenia odstraňuje odumreté kožné bunky a zlepšuje kvalitu vašej pokožky, pričom ju zvlhčuje. Aby ste zabránili dehydratácii, je dôležité, aby ste po použití pili veľa tekutín. Tieto šortky / 3/4 legíny tiež zlepšujú zahriatie svalov.
Informácie / Koncept / Technológie
Zloženie
Hlavná tkanina : 90.0% neoprén, Hlavná tkanina : 10.0% polyamid Lem : 85.0% polyamid, Lem : 15.0% elastan

Produktová skúška
Výrobok bol testovaný pri praní a sušení, aby sa overila stálosť jeho tvaru a farieb. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené.