MP3 prehrávač ONsound 110 so športovými slúchadlami

8375753

GEONAUTE

Pridať hodnotenie
Určené pre príležitostných až pravidelných športovcov na počúvanie hudby bez smartfónu.
Jednoduchý a ľahký MP3 prehrávač s klipsom a športovými slúchadlami, je vybavený 5 tlačidlami a režimom náhodného prehrávania. Jednoduché používanie a evolučná pamäť.
Sprievodca veľkosťami

Dostupné zásoby

  • PredajňaMnožstvo

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
ObjemPamäť sa dá rozšíriť na 64GB kartou mikroSD (v balení 2GB karta=300 skladieb).
Jednoduché použitie5 tlačidiel na ovládanie zvuku, náhodného prehrávania a prepínanie skladieb.
Výdrž batérie8-hodinová výdrž, dobíjanie pomocou mikro USB kábla (v balení).
Držanie na teleKlips na pripevnenie k opasku, športové slúchadlá dobre držia v ušiach.
Nízka hmotnosťCelková hmotnosť: 28 g.
Záruka2 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Funkcie
MP3 prehrávač ONsound 110 má 5 tlačidiel, ktoré umožňujú: -znížiť hlasitosť, -zvýšiť hlasitosť, -prejsť na nasledujúcu skladbu (krátke stlačenie) alebo nasledujúci zoznam skladieb (dlhé stlačenie), -vrátiť sa k predchádzajúcej skladbe (krátke stlačenie) alebo k predchádzajúcemu zoznamu skladieb (dlhé stlačenie), -aktivovať náhodné prehrávanie (shuffle).
2
Formát skladieb
MP3 prehrávač ONsound 110 podporuje nasledujúce formáty: MP3, WMA, WAV. Tento prehrávač nepodporuje formáty APPLE typu: AAC.
3
Pamäťová kapacita
MP3 prehrávač ONsound 110 je vybavený portom na mikro SD kartu s pamäťou až do 64 GB, t. j. 9600 skladieb vo formáte MP3. Balenie obsahuje jednu 2 GB mikro SD kartu.
4
Hlasitosť prehrávania
V súlade s platnými normami ES je u tohto MP3 prehrávača nastavená maximálna odporúčaná hlasitosť prehrávania. Ak si napriek tomu prajete zvýšiť hlasitosť, postupujte nasledovne: pri prehrávaní skladby: zvýšte hlasitosť na maximum, až kým nezapočujete 3 pípnutia, stlačte tlačidlo PLAY, a znovu pridajte hlasitosť.
5
Obsah balenia
MP3 prehrávač ONsound 110 s klipsom na pripevnenie. Mikro SD karta 2 GB (asi 300 skladieb). Športové slúchadlá do uší s káblom: dĺžka kábla 1,20 m, konektor jack 3,5 mm. 2 veľkosti silikónových koncoviek. 1 dobíjací mikro USB kábel.
6
Záruka a popredajný servis
Výrobky Geonaute majú 2-ročnú záruku. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na našu stránku support.geonaute.com. Nájdete tam rady, ako zefektívniť používanie vášho výrobku: upozornenia, otázky, ktoré najčastejšie kladú naši používatelia a inštruktážne videá. Na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti je vám náš podporný tím Geonaute k dispozícii 24 hodín denne a radi vám osobne odpovieme na vaše otázky.
Informácie / Koncept / Technológie
Produktová skúška
Všetky naše výrobky sú testované skupinou používateľov v reálnych podmienkach, pre ktoré boli navrhnuté. Testy sú uskutočnené pod dohľadom inžinierov. Výsledky týchto testov umožňujú projektovým návrhárom, inžinierom a celému tímu navrhovať a vytvárať také výrobky, ktoré zaistia spokojnosť zákazníka.

Hodnotenia