Bežecký MP3 prehrávač ONsound 110 so športovými slúchadlami

8375753

GEONAUTE

Pridať hodnotenie
Určené pre počúvanie hudby pri behu bez smartfónu.
Jednoduchý, ľahký MP3 prehrávač s klipsom. Vybavený športovými slúchadlami a mikro SD kartou 2 GB.
Sprievodca veľkosťami

Nakupujte
     v predajni

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
ObjemPamäť sa dá rozšíriť na 64GB kartou mikroSD (v balení 2GB karta=300 skladieb).
Jednoduché použitie5 tlačidiel na ovládanie zvuku, náhodného prehrávania a prepínanie skladieb.
Výdrž batérie8-hodinová výdrž, dobíjanie pomocou mikro USB kábla (v balení).
Držanie na teleKlips na pripevnenie k opasku, športové slúchadlá dobre držia v ušiach.
Nízka hmotnosťCelková hmotnosť: 28 g.
Záruka2 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Funkcie
MP3 prehrávač ONsound 110 má 5 tlačidiel, ktoré umožňujú: -znížiť hlasitosť, -zvýšiť hlasitosť, -prejsť na nasledujúcu skladbu (krátke stlačenie) alebo nasledujúci zoznam skladieb (dlhé stlačenie), -vrátiť sa k predchádzajúcej skladbe (krátke stlačenie) alebo k predchádzajúcemu zoznamu skladieb (dlhé stlačenie), -aktivovať náhodné prehrávanie (shuffle).
2
Formát skladieb
MP3 prehrávač ONsound 110 podporuje nasledujúce formáty: MP3, WMA, WAV. Tento prehrávač nepodporuje formáty APPLE typu: AAC.
3
Pamäťová kapacita
MP3 prehrávač ONsound 110 je vybavený portom na mikro SD kartu s pamäťou až do 64 GB, t. j. 9600 skladieb vo formáte MP3. Balenie obsahuje jednu 2 GB mikro SD kartu.
4
Hlasitosť prehrávania
V súlade s platnými normami ES je u tohto MP3 prehrávača nastavená maximálna odporúčaná hlasitosť prehrávania. Ak si napriek tomu prajete zvýšiť hlasitosť, postupujte nasledovne: pri prehrávaní skladby: zvýšte hlasitosť na maximum, až kým nezapočujete 3 pípnutia, stlačte tlačidlo PLAY, a znovu pridajte hlasitosť.
5
Obsah balenia
MP3 prehrávač ONsound 110 s klipsom na pripevnenie. Mikro SD karta 2 GB (asi 300 skladieb). Športové slúchadlá do uší s káblom: dĺžka kábla 1,20 m, konektor jack 3,5 mm. 2 veľkosti silikónových koncoviek. 1 dobíjací mikro USB kábel.
6
Záruka a popredajný servis
Výrobky Geonaute majú 2-ročnú záruku. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na našu stránku support.geonaute.com. Nájdete tam rady, ako zefektívniť používanie vášho výrobku: upozornenia, otázky, ktoré najčastejšie kladú naši používatelia a inštruktážne videá. Na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti je vám náš podporný tím Geonaute k dispozícii 24 hodín denne a radi vám osobne odpovieme na vaše otázky.
Informácie / Koncept / Technológie
Zloženie
Kostra : 100.0% akrylonitril butadién styrén Vnútorná časť - hlavná podšívka : 100.0% Akumulátor - Lilo Doska : 70.0% epoxidová živica, Doska : 30.0% meď

Produktová skúška
Naše výrobky sú testované na skupine používateľov v podmienkach používania, na ktoré sú určené. Tieto testy vedie skupina odborníkov, ktorí sú plne zapálení pre toto poslanie. Všetky tieto testy umožňujú vedúcim výroby, odborníkom a jednotlivým tímom vyvíjať a navrhovať funkčné výrobky, ktoré sú zárukou spokojnosti našich používateľov.

    ZÁKAZNÍCI, KTORÍ KÚPILI TENTO TOVAR, NAKÚPILI AJ